Teraz jest 28 mar 2024, o 23:51


God Of War - POMOCY

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

tba25

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 11 gru 2005, o 16:56

God Of War - POMOCY

Post11 gru 2005, o 17:01

Jak ktos moze mi pomoc bede wdzieczny niewiem co dalej mam zrobic jestem w pomieszczeniu z drzwiami gdzie umieszcza sie TARCZE HADESA jedna juz umiescilem na srodku pomieszczenia jestzapadnia ktora obraca drzwi lecz jak na nia wejde i zejde z niej drzwi sie tak szybko obracaja ze nie jestemw stanie dobiec do nic by przez nie przejscie czy jest jakis sposob by tego dokonac???

Gość

Post18 gru 2005, o 17:20

przed wejściem do tego pomieszczenia jest wózek z kamieniami. Przytaszcz go i ustaw na "przycisku". Ołtarzyk sie przekreci... ale nie wiem co dalej bo też tytaj utknąłem :) Jezeli sobie z tym poradziłes to napisz prosze w jaki sposób :)
Pozdro
Offline

tba25

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 11 gru 2005, o 16:56

Post18 gru 2005, o 17:22

do tego tez doszlem ze ten wozek z kamieniami trzeba przytaszczyc tylko to nic nie daje bo jak sie wozek ustawina przycisku to oltarzyk i tak sie zaszybko przekreci ze nieda sie przejsc probowalem na wiele sposobow probowalem nawet kogos zamienic w kamien na tym przycisku i to tez nic nie dalo

Gość

Post6 mar 2006, o 17:45

Musicie szybko odskoczyć zeskakując tym samym z tego "przycisku". Powinniście zmieścić się i przeskoczyć przez "drzwi" ołtarzyka, zanim ten całkowicie się zamknie. Ofkoz za pierwszym razem może się nie udać:>
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post25 mar 2006, o 20:17

dokładnie to jest tak. Bierzesz wózek z kamieniami, wpychasz go do pomieszczenia z obrotowymi dzwiami naprzeciw, ustawiasz wózek między kładką a rzekomymi dzwiami. Teraz najtrudniejsze. Kponij w wózek tak, aby ten wjechał na kładke a w tym czasie zrób odskok do tyłu w kierunku obrotowych drzwi. To lekko wymaga wyczucia czasu, ale po paru próbach powinno sie udać

Strzelec

Re: God Of War - POMOCY

Post1 kwi 2014, o 12:25

dzieki
Offline

bOber

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 10:58

Re: God Of War - POMOCY

Post2 kwi 2014, o 11:19

super

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1059 gości

cron