Teraz jest 28 mar 2024, o 17:02


Podpięcie Laptopa do Plejaka. Da się???

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Podpięcie Laptopa do Plejaka. Da się???

Post21 lis 2005, o 17:38

Jak wyżej. Pytanie skierowane do wszystkich, którzy się znają (czyli nie do mnie).
Mam Toshibę z 40 Gb dyskiem i chciałbym, o ile można, zrobić z niej jakiś użytek. Najchętniej ofkoz w charakterze twardziela do zrzutu nań gier. Tym bardziej, że laserek cosik mi trzeszczy, rzęzi, no i przestaje działać...
Poradzicie coś...???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post21 lis 2005, o 17:57

O ile wiem to dysk w PS2 na początku trzeba formatować więc w laptopie wszystko by poleciało....
Jeszcze nie słyszałem o takich praktykach :)
Lepszym rozwiązaniem było by dokupienie HD do PS2 i użycie HDLoadera
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 lis 2005, o 11:48

Dokładnie, chociaż z tego co wiem możn podłączyć Sonkę do kompa i na przykład pozrzucać Save`y z memorki.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Gość

Post24 lis 2005, o 00:44

Arcadio napisał(a):Lepszym rozwiązaniem było by dokupienie HD do PS2 i użycie HDLoadera


Zgadza się. Network adapter + HDD + HDLoader. To oczywiscie "ostatecznosć" w Twoim przypadku Drogi Kolego:) Jak uda Ci się coś wystrugać z tym laptopem to daj znać. Pozdro... pytanko... trybujesz coś jeszcze czasmi ? :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 lis 2005, o 14:59

majonez napisał(a):(...) Jak uda Ci się coś wystrugać z tym laptopem to daj znać.

Raczej nie dam, samemu bez pomocy nie dam rady nic ruszyć. Nie trybię tematu ani w ząb. Lajkonik, eee laik, znaczy się, ze mnie pełen w tym temacie.

majonez napisał(a):Pozdro... pytanko... trybujesz coś jeszcze czasmi ? :)

Nic a nic, mój drogi. Upadłem tak nisko, że mnie małolaty praktykantki w sklepach zaginają... Siara normalnie i wstyd...
P.S. W ogóle nie pracuję w zawodzie, ale to inna, długa historia...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 lis 2005, o 17:12

Do Adminów: temat jak dla mnie nieaktualny (do zamknięcia). Chyba że dla kogoś innego...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post1 gru 2005, o 20:40

Temat zamknięty, bo rzeczywiście żadnego pożytku z laptopa nikt nie będzie miał podpiętego do PS2.

Inaczej sprawa natomiast wygląda z XBOXem - tutaj jest duuuuze pole do popisu...
Obrazek
Obrazek

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 675 gości

cron