Teraz jest 28 mar 2024, o 12:48


POMOC2!!! MGS3

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post26 lip 2005, o 19:17

Mario to u góry już jest zrobione mam teraz nowy problem jestem przy końcu gry wtedy jak się ma wypadek na motorze no i trzeba dojść do pewnego miejsca, ale ta dziewka przyklęka i Nie chce iść po jakimś czasie a wojsko naciera... co trzeba robic zeby ona lazla za mną
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post26 lip 2005, o 19:22

Arbuz jest lepszy sposób na tego grzbieta po prostu jak ładuje energie to przybiegasz no i stawiasz kolo jego 3 ładunki C3 no i potem po kolei detonujesz, ale Nie od razu tylko z odstępem 2sec szybki sposób na tego kozaka
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post26 lip 2005, o 20:23

Musisz dać jej żarcia. Podejdź do niej i w menu FOOD wybierz coś a potem daj Evie.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post30 lip 2005, o 10:50

Gunek zamiast się tu wszystkich pytać w 91 numerze psxextreme jest poradnik albo wejdż na stronę www.metalgearsolid.pl i wejdż w prodnik MGS3.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 lip 2005, o 12:43

Yow - to odp mi po co jest taki dział jak POMOC :?: :?: :?:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post2 sie 2005, o 15:44

Gunek napisał(a):Yow - to odp mi po co jest taki dział jak POMOC :?: :?: :?:


eee na bezsensowne nabijanie postów:) :) :)
a tak na serio to można się zapytać o jakąś mniej sławna grę która nie ma swoich fanowskich stron ale MGS się do tego nie zalicza
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 sie 2005, o 19:20

YoW napisał(a):
Gunek napisał(a):Yow - to odp mi po co jest taki dział jak POMOC :?: :?: :?:


eee na bezsensowne nabijanie postów:) :) :)
a tak na serio to można się zapytać o jakąś mniej sławna grę która nie ma swoich fanowskich stron ale MGS się do tego nie zalicza

:?
Eeee, a skąd niby takie rozumowanie :| ? Dział 'Pomoc' na forum jest właśnie od tego, że jak ktoś utknął gdzieś w grze, może tutaj wpisać swój problem.

I nie ważne czy (jak piszesz) gra jest "sławna" czy też nie...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 07:45

Sorka za offtop, ale:
całkowicie się z tym zgadzam!!! Po cholerę ktoś założył dział "Pomoc"??? Chyba nie jest to kącik onanisty, czy kawały roku!!! Kto nie chce pomagać niech spier*ala, a nie udzela "mondryh" rad!!!
No, bo się wkurzyłem...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości

cron