Teraz jest 29 mar 2024, o 17:21


Splinter Cell: Chaos Theory

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Splinter Cell: Chaos Theory

Post19 lip 2005, o 23:18

Mam problem :(

Chodzi o misję w Banku.
Musze się dostać do dwóch pomieszczeń które sa praktycznie na przeciwko siebie. Jedno jest z iskrzącym zepsutym zamkiem. A drugie jest za szybą. Musze tam przycisnąć jakiś panel. Juz dwa razy go aktywowałem. Pierwszy raz w pomieszczeniu z kominkiem i drugi raz w oszklonym pomieszczeniu z dwoma strarznikami.
I właśnie w tym ostatnim pomieszczeniu jest pod sufitem nieczynny wentylator, z którego widać że wychodzi dalej szyb wentylacyjny. To wydaje mi się jedynym sensownym wyjściem, ale za cholerę nie umię tam wskoczyć :cry:
Prosze o pomoc.
Jeżeli macie cały opis do tego szpila to wyślijcie mi na mejla. Albo jak znacie jakies stronki z opisami to podajcie linki chopy :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2005, o 12:15

Z tego co pamiętam (a pamiętam słabo :P ), to gdzieś obok był jakiś szyb wentylacyjny, do którego bez problemu można się było dostać - tam przechodziło się do jakiegoś pomieszczenia.

Opisy masz choćby tutaj http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/924556.html .Na gamefaqs znajdziesz jeszcze wieele innych.

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 746 gości