Teraz jest 28 mar 2024, o 14:38


Pytanie o spolszczone wersje gier...

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Pytanie o spolszczone wersje gier...

Post9 lip 2005, o 13:17

Mam takie oto pytanie do szanownych forumowiczów (na gamefaqs.com nic nie ma). Otóż widziałem kilka razy na Allegro gry na DVD-Rach od jakiejś ekipy (zapomniałem ich nazwy), z całkowicie lub prawie całkowicie spolszczonym tekstem. Przerobili m. in. GTA: VC, Rez, jakąś strzelankę FPP, przymierzali się do GTA: SA... Mieli swoją stronkę .prv, ale zapomniałem adresu, google nic sensownego mi nie podaje. Ta ich strona to coś jak 1609.prv.pl, czy 1605.prv.pl, coś w tym guście... POMOŻECIE???
P.S. Jak wiecie coś o podobnych projektach to dajcie znać. Z góry dzięki!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post9 lip 2005, o 13:25

Sonial chyba chodzi ci o http://www.0305.prv.pl/ :D

Ale spójrz na datę aktualizacji.. czyżby koniec? :(
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lip 2005, o 13:37

Chorobka, spróbuję się z nimi skontaktować, ale faktycznie, od dawna tam cisza... W każdym razie dzięki!
Jest może jeszcze coś takiego, ma ktoś cos w podobnych klimatach???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post24 lip 2005, o 22:36

Sonial, jeżeli masz Xboxa to spolszczenia są brane z pecetowych gier... to tak mniej więcej i w skrócie. Na jakiejś stronce widziałem taki bajer razem z tutorialem.
Jak tylko będę miał urlop zabieram się za to :D

Zapomniałbym... też jestem z zawodu rzeźnikiem, powaga :lol: :lol: :lol:

Kiedy zabijemy jakiegoś świniaka :?: I jak na rzeźników przystało litr wódeczki pęka :D :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 lip 2005, o 16:40

Sora za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać...
Uwielbiam góry (oglądać, na chodzenie jestem za leniwy...)...
Wódkę piję tylko z porządnymi ludźmi (czyli z Tobą też)...
Czekam na jakieś propozycje...
P.S. Litra??? No co Ty, na godzinę to ja dupy sprzed TV (+PS2) nie ruszam, he, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 217 gości

cron