Teraz jest 19 kwi 2024, o 15:02


Ratunku! Prince of Persia: Sands of Times...

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Ratunku! Prince of Persia: Sands of Times...

Post25 mar 2005, o 09:36

... nie wiem o co biega... Zakończyłem misję, zasejwowałem się (misja w łaźniach, "Bathrooms", czy jakoś tak; 33% gry), obejrzałem filmiki, wszycho ok. Ruszam dalej i ginę! Sam, bez żadnego ataku (tam nie ma żadnych wrogów), 100% życia, BEZ PRZYCZYNY!!! Obojętnie czy się ruszę, czy stoję w miejscu. Nawet jak wejdę w Save Point, włącza się animacja sejwowania, ale po tych dwóch - trzech sekundach napis Game Over, i do wyboru Continue, albo Quit. Próbowałem wszystkiego, kombinowałem, i nic...
Kto wie o co chodzi???


Wiem, zasejowoało mnie akurat na sekundę przed spadnięciem (śmiercią) "pięknej". No i kółko się zamykało...
DO ZAMKNIĘCIA.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Kazama Fanatic

OGM Member

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 29 sty 2005, o 14:44
  • Lokalizacja: Nosgoth

Post2 kwi 2005, o 18:25

Heh... Trafiłeś na błęda... Musisz przechodzić grę od początku... Jeżeli błąd się powtórzy to znaczy, że twoja kopia jest uszkodzona.

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 522 gości

cron