Teraz jest 28 mar 2024, o 22:12


Ratunku! Onimusha 3.

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Ratunku! Onimusha 3.

Post15 mar 2005, o 18:59

W skrócie: jestem raczej na początku, zszedłem do kanałów (Sewers), połaziłem, opuściłem pierwszy most (taki niby zwodzony), chcę iść dalej, a przy drugim (moście) komunikat, że "coś tam, cos tam nie działa"...
Co dalej??? Z góry dzięki za pomoc. Proszę o nie kręcenie beki, he, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 mar 2005, o 08:39

Dobra, połaziłem i znalazłem.
Do zamknięcia.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 mar 2005, o 09:44

Wlasnie zbyt dawno gralem zeby ci pomoc ale nie pamietam zebym sie zacial jeszcze gdzies w kanalach na poczatku :). Potem cos pamietam ze w dzungli sie cos zacialem :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post17 mar 2005, o 15:58

No, to CLOSE :mrgreen:
Obrazek

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 679 gości

cron