Teraz jest 19 kwi 2024, o 20:52


Legacy 2 - potrzebuję opisu

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

krecik88

Legacy 2 - potrzebuję opisu

Post8 mar 2005, o 14:45

Witam!!Ma ktos moze opois do gry ''Legacy 2'' oraz do gry ''Exhummed''???Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc!
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post15 kwi 2007, o 20:24

Jeżeli sie nie mylę to to są bardzo stare gry jeszcze za czasów PSX'a więc jedynym ratunkiem jest wpisanie w necie odpowiedniej frazy może akurat cosik sie trafi:D
pozdro
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 kwi 2007, o 01:10

Kurde, normalnie z deka przetrzeźwiałem... Krecik88 prosi o "opois'y" do gier w Dniu Kobiet, z jakies dwa lata temu (dokładnie we wtorek, 8 marca 2005). A Vermilion prawie dwa lata później radzi poszukać na necie... Ufff, ten kietrzański zew natury!!! Uwielbiam to poczucie humoru!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post16 kwi 2007, o 18:14

lepiej późno jak wcale...czy nie Może akurat krecik skorzysta:D:D:D:D:D
pozdro

Gość

Post17 kwi 2007, o 15:18

Vermilion otrzymuje ode mnie plusa, poważnie:D (Ten Kietrz tak chyba działa na ludzi). Twoja odpowiedź na Kracikowego posta była dla mnie niczym headshot z łuku. Nagły zgon;). Chciałbym zobaczyć ten błysk w Vermiliońskim oku, gdy nagle zorientował się, że może komuś pomóc w trudnym momencie. Zapewne poczułeś się jak Janina Ochojska, która bezinteresonie pomaga maleńkim murzyniątkom, które w wyniku choroby sierocej ssą kciuka na przemian z prąciem wodza wioski, który myśli, że wszystko może:D hehehehe. Czyż nasza młodzież nie postępuje szlachetnie? Odkopac posta po dwóch latach... cóż za heroizm:D. Bez złośliwości... dałeś rade na maxa:).

Lepiej późno niż wcale? Powiem więcej... Lepiej wcale niż w ogóle xD
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post17 kwi 2007, o 20:04

Dzięki Majonez za te słowa jednak nie wiedziałem że to jest tzw. "retro post" więc odpisałem a tutaj tak miło mnie komentują Thx Sonial i Majonez serio

ZukowskaM

Re: Legacy 2 - potrzebuję opisu

Post1 kwi 2014, o 11:00

Dzieki

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 655 gości

cron