Teraz jest 29 mar 2024, o 12:44


SPRZĘT - POMOC...

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

SPRZĘT - POMOC...

Post2 mar 2005, o 20:43

Wpadł mi do dekla pewien pomysł. Pewnie głupi, ale może komuś się przyda. Opisujcie swoje przygody ze sprzętem.
Zacznę od siebie:
JoyPad "no name" z bazaru - rozpieprzył mi port pada - NIE POLECAM!!! (PS. beka była jak leciał przez okno prosto na ryj wrednej sąsiadki, nie trafił...)
JoyPad "4Gamers" - nic nie rozpieprzył, ale sam się rozpieprzył :twisted: po trzech godzinach grania, śmietnik jak nic. NIE POLECAM!!!
Pilot DVD "4Gamers" - ze strachu (patrz wyżej) nie podłączyłem ani razu... (Jak ktoś chce to oddam za darmo, walić na PM).
Torba na Pleja "4Gamers" - o dziwo bardzo dobra. Pół roku bez prania, a nie widać na niej syfu, wchodzą ze trzy czteropaki, Moja Ukochana Żona szyła ją dotychczas ze dwa razy tylko... Bez kitu POLECAM!!! Acha, no i Plejak cały wchodzi ze wszystkim.
JoyPad "Logitech", extrim - cośtam - cośtam. Ponoć najlepszy (bo w Genuine Skórkaz, he, he...), bo dla hardkorowców. Gówno prawda. Działał od początku dziwnie, zapadają się klawiory, D-pad nadwrażliwy (ciśniesz ->, a wchodzi skos góra/dół), ogólnie tylko wibra działa b. dobrze. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!
Odnośnie padów - mam takiego zaufanego sprzedawcę (grabka, Włodi!). Wiecie o tym, że są już podróby padów z nadrukiem "Black"??? Trza uważać...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post3 mar 2005, o 09:27

Prawda jest taka ze nie ma co sie szczypac tylko kupowac oryginaly bo z padami innych firm sa takie wlasnie akcje
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 mar 2005, o 01:15

Nie wiem czy temat nie powinien zostać przeniesiony do Hardware / PC , gdyż chyba tam bardziej pasuje, jako że tutaj rozwiązuje się raczej problemy z grami, a nie sprzętem...

A nawiązując do tematu, to faktycznie - 'podróbkami' innych firm nie ma co się interesować, bo zwyczajnie się przepłaci, kiedy po raz kolejny trzeba dokupować nowego pada, czy też inny sprzęt :lol: . Jednak jeśli już chodzi o "tanie" pady do maszynek Sony to na przyzwoitym poziomie są joye Manty - u mnie trzymają się już długo, choć równie dobrze mogłem trafić akurat na dobry egzemplarz :P . Prawda jest jednak taka, że zdecydowanie najbardziej polecam oryginały 8) .
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 mar 2005, o 01:23

Ja mam myszkę Manta Black Knight, która chyba ma nieszczelną instalację i mnie cały czas kopie (znaczy się jak się jej łapię). Normalnie dodatkowe wrażenia z gier.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 08:01

Zapomniałem jeszcze dopisać o V-Standzie od "4Gamers". Jest zrobiony z takiego plastiku, że można nim rowy kopać, i nic!!! Chyba z Rosji, czy coś...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

mar+wa.mewa

bywalec

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 23:15

Post11 kwi 2005, o 21:48

Ja mialem przejscia tylko z padami do iXa :
Hip-Gear - kumpel zlamal krzyzak /a myslalem ze sie nieda ; > i jeden klawisz juz troche nie robi...
BigBen - zeszla gumka z lewego joya i teraz wystaje sliski plastikowy grzybek...
Ponadto oba czasem sie zacinaja /
Tylko oryginalny pad daje rade bezawaryjnie.

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron