Teraz jest 23 kwi 2024, o 14:31


Shadow of Rome - pomocy!

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

maxentius

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 14 lut 2005, o 21:46

Shadow of Rome - pomocy!

Post15 lut 2005, o 11:33

Gdy walcze z ostatnim bossem i zabiore mu 2 paski energi, ten wskakuje na dziób staktu i stoi jak wryty. Jak go stamtąd wykurzyć?!

Proszę o pomoc!!! :(
Strach nie jest mi druhem! Wielu zna mnie od tej strony. Wiem jednak, że strach potrafi obedrzeć człowieka z godności i honoru. W tej chwili strach w szeregach nieprzyjaciela wykonuje już swoją robotę. Wkrótce my wykonamy naszą!
Offline

SUCHY-S3

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 9 lut 2005, o 13:30

POMOC W SHADOW OF ROME

Post14 maja 2005, o 10:29

LUDZIE RATUNKU JAK MAM WEJŚĆ DRUGI RAZ DO SENATU???
PROSZĘ O INFO MOŻE BYĆ NA MAILA - tomek.sen@interia.pl
Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM[/b]
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

POMOCY!

Post2 lip 2005, o 21:50

Kurde ja też gram w tą zajebistą gierke Shadow of Rome ale też nie wiem jak wejsc 2raz do senatu :( ktoś wie??????
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post3 lip 2005, o 09:32

A gamefaqs to od czego macie?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: POMOCY!

Post3 lip 2005, o 10:44

Gunek napisał(a):Kurde ja też gram w tą zajebistą gierke Shadow of Rome ale też nie wiem jak wejsc 2raz do senatu :( ktoś wie??????

Jeśli dobrze kojarzę odpowiedni moment w grze, to musisz cofnąć się do forum romanum i przemówić do ludzi (trzeba wejść po schodach wyżej (po lewej stronie od wejścia). Będziesz musiał wybierać odpowiednie kwestie tak, aby ludzie dostali się przed senat - wtedy zagadają strażnika, a ty bez problemu będziesz mógł dostać się do senatu :wink: .

Arcadio napisał(a):A gamefaqs to od czego macie?

Nooo, ale forum to też od czegoś musi być :wink: ...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Re: POMOCY!

Post9 lip 2005, o 10:10

Arcadio napisał(a):A gamefaqs to od czego macie?

Nooo, ale forum to też od czegoś musi być :wink: ...[/quote]

Racja, święta racja. Jeżeli zadaję jakieś pytanie, to nie dla zabawy, czy z lenistwa. Potrzebuję POMOCY, a taki jest tytuł tematu, nie? Niech niektórzy wezmą to do bani! Koniec offtopa.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Re: POMOC W SHADOW OF ROME

Post29 wrz 2005, o 17:04

SUCHY-S3 napisał(a):LUDZIE RATUNKU JAK MAM WEJŚĆ DRUGI RAZ DO SENATU???
PROSZĘ O INFO MOŻE BYĆ NA MAILA - tomek.sen@interia.pl
Z GÓRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM[/b]



Wydaje mi się, że musisz startować w wyborach. Ostatnio były jakieś, więc jeżeli je przegapiłeś to proponuję odłożyć szpila na cztery lata i spróbować dostać się do senatu o stosownym czasie :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post30 wrz 2005, o 20:23

Wiem, wiem, nie powinienem... Ale...

B U A H A H A H A... !!!!!

:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Likaon

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 15 lis 2005, o 10:54

Post15 lis 2005, o 11:19

Witam serdecznie:)
Mam mały lub duży problem....a mianowicie poinformujcie mnie jak się dusi (oczywiście przez Octavianusa) żołnierzy rzymskich. Jestem za plecami niedoszłego denata w ręku trzymam linkę i wciskam kwadracik na padzie...no i ......lina ląduje na szyji typka. Szamoczemy się i zawsze przegrywam przez to, że gość prawem silniejszego wyrywa się spod uscisku :? :(( Jak Go udusic!!!! POMÓŻCIE :) :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 lis 2005, o 13:28

Eeee, w Shadow of Rome grałem już daaawno, ale chyba wystarczyło jak najszybciej wciskać kwadrat :) .

buczkowa

Re: Shadow of Rome - pomocy!

Post1 kwi 2014, o 13:31

Wspaniale!!!!!!!!!!!! Tego szukałam!!!

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 714 gości