Teraz jest 28 mar 2024, o 20:16


Mam mały problem z "Ratchet & Clanck 3 Up Your Arse

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Mam mały problem z "Ratchet & Clanck 3 Up Your Arse

Post2 sty 2005, o 10:16

Kurczaki, myślałem, że sam dam radę, ale nie bardzo...
Kończę ją po raz drugi (no prawie) i nadal nie wiem gdzie moge wydać Platinum Bolts. Mam kilka giwerek upgrade'owanych do Ver. 5, kilka do Ver. 8. Czy trzeba mieć WSZYSTKIE Plat. śrubki? Może wszystkie giwery KUPIONE? A może WSZYSTKIE upgrade'owane???
Jestem nieco zirytowany, więc dziękuję z góry za dobre rady.

PS. Jeszcze chwilka, w R&C 2 mam wsio, oprócz jednego Nanotecha. Jest to ten wiszący pod sufitem wysoooko... Planety nie pamiętam, ale jest to przed miejscem z którego startuje się na lotni, kumacie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sty 2005, o 13:22

Sonial, z tego co wiem to platynek sie nie wydaje, one są tylko po to, zebys zaliczył gre na 100%, takie bonusy do zbierania przedłużające zabawe. No ale 100% nie jestem pewny
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 sty 2005, o 18:33

Ale ładne jaja! Czy to jest pewne??? Ktoś ma może jeszcze jakieś info???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Michałek

Post2 sty 2005, o 21:50

Tak jak mowi Mario było na pewno w dwoch pierwszych czesciach, nie wiem jak w trojce bo nie gralem, ale na 99% to są tylko rzeczy do kolekcjonowania :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2005, o 08:40

Kurde, zauważyłem jeszcze jedną rzecz, na planecie Metropolis Kerwan mam na "tajnym obszarze" (tym na zielono), jakiś teleporter (takie coś do przenoszenia - teleportacji). Jest on jednak nieczynny, komunikat "out of order, come back another time", itd. Czy ktoś wie co jest cięte??? Jak to odpalić (nooo, uruchomić!!!)???
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

edit Pią Sty 07, 2005 7:47 am

Wiem, co jest cięte. W helpach napisali, że śruby z platyny służą do kupowania nowych strojów - wyglądów (SKINS), także giwerki upgrade'ują się same.

Pozostaje tylko ten nieszczęśliwy teleporter... Ktoś wie jak go (albo po czym) uruchomić???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

wojtas

Post7 sty 2005, o 09:08

obawiam sie ze to zbyt szczegolowe pytanie zeby ktos ci pomogl. ktos musialby rowno z toba grac, a przeciez teraz wszyscy zagrywaja sie w trojke. Tez rok temu probowalem zaliczyc dwojke na 100% ale juz nie pamietam o jakim teleporterze piszesz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 sty 2005, o 17:08

wojtas napisał(a):obawiam sie ze to zbyt szczegolowe pytanie zeby ktos ci pomogl. ktos musialby rowno z toba grac, a przeciez teraz wszyscy zagrywaja sie w trojke. Tez rok temu probowalem zaliczyc dwojke na 100% ale juz nie pamietam o jakim teleporterze piszesz

Chłopie, ja piszę o TRÓJCE!

edit Pon Sty 17, 2005 4:58 pm

Dobra, wiem co jest cięte. Za śruby (Plat) łykamy nowe skiny. Teleporter jest czynny w godz. 3.00 - 3.59 (wystarczy przestawić zegar w konsoli). Temat zamknięty..
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post26 mar 2005, o 18:01

As you wish :D Temat zamykam i na przyszłość :

Edytuj posty

:D :D :D
Obrazek

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 521 gości

cron