Teraz jest 29 mar 2024, o 00:13


Reklama swojej firmy

Macie problem z jakąś grą lub sprzętem? Zacięliście się i nie wiecie co robić dalej? Napiszcie nam o tym tutaj - być może użytkownicy forum (lub redakcja) będą znali rozwiązanie. Co jakiś czas dostajemy również od Was pytania mailowe dotyczące konsol czy problemów związanych z graniem/sprzętem - będą one lądowały właśnie w tym dziale.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Kryspian

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 29 sie 2017, o 14:43

Reklama swojej firmy

Post1 wrz 2017, o 12:48

Szukacie dobrych metod reklamowania swojej działalności i sami nie wiecie jakie metody są najbardziej skuteczne ? Koniecznie zobaczcie na optymalizacja konwersji - super nowoczesne metody reklamowania dzięki firmie Conversion osiągnięcie zyski i klientów o których marzycie.. !
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: Reklama swojej firmy

Post17 sty 2018, o 14:20

Bardzo ciekawym rozwiązaniem na reklamę firmy jest telebim wynajem . Dzięki filmom, prezentacją, spotom reklamowym dociera się do dużego grona potencjalnych klientów. To nowoczesne rozwiązanie reklamy po które sięga coraz więcej firm. A i klienci bardzo sobie chwalą tak przekazywane im wiadomości np. o nowych produktach.
Offline

Warszawiak

wyjadacz

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): 24 sty 2018, o 09:52

Re: Reklama swojej firmy

Post24 sty 2018, o 09:54

Ja wolę prostsze i tańsze sposoby :) Drukujemy z firmą printmar co roku kalendarze i notesy z reklamą naszej firmy i wysyłamy je naszym najlepszym klientom. Od lat to działa :)
Offline

JakTyTo

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 19 sty 2018, o 14:36

Re: Reklama swojej firmy

Post30 sty 2018, o 17:08

Dzięki, na pewno sprawdzę :) Ale póki co to chciałbym wykonać wizytówki i jak na razie mam tylko tą firmę - https://stempleks.pl/cennik/wizytowki - może ktoś z was coś u nich robił i mógłby się wypowiedzieć? A może macie coś innego godnego polecenia? :)
Ostatnio edytowano 9 lut 2018, o 18:20 przez JakTyTo, łącznie edytowano 1 raz
Offline

lasamo

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 5 lut 2018, o 18:38

Re: Reklama swojej firmy

Post5 lut 2018, o 20:15

kazdy powinien jakos zaczac !
Offline

Czarek222

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 26 lut 2018, o 15:33

Re: Reklama swojej firmy

Post26 lut 2018, o 15:42

Wiele osób myśli o tym jak rozreklamować swoją firmę. Myśle, że warto wziąć pod uwagę importer pendrive. Takie coś jest naprawdę bardzo fajnym gadżetem, który przyciągnie uwagę wielu osób. Uważam, że warto nad tym pomyśleć.
Offline

Sneir

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 8 sie 2017, o 09:39

Re: Reklama swojej firmy

Post5 mar 2018, o 11:14

Jeśli masz problem z reklamą w social media i szukasz ludzi, którzy poprowadzą Twój fanpage, zgłoś się do nas! Zapewniamy indywidualne podejście oraz działania dopasowane do tego, jak wyglądają potrzeby. Można powiedzieć, że dzięki nam bez problemu skupisz się na działalności. Jeżeli chodzi o większą ilość informacji, zapraszamy tu http://www.studiogo.pl.
Offline

dekielek

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 24 sty 2018, o 11:03

Re: Reklama swojej firmy

Post6 mar 2018, o 10:43

Ja tam problemu nie mam. :)
Offline

gringo

wyjadacz

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): 30 sie 2016, o 19:21

Re: Reklama swojej firmy

Post5 kwi 2018, o 13:56

Reklamą w firmie mojego kuzyna zajmuje się agencja reklamowa stalowa wola. Jak usłyszałem, jakie cuda udało im się zrobić i zobaczyłem je na własne oczy, to doceniłem pracę marketingowców i grafików. Naprawdę warto zaufać profesjonalistom.
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Reklama swojej firmy

Post22 maja 2018, o 12:36

Ja z mojej strony mogę polecić kampanię produktową, którą wdrożyłam do promocji mojego sklepu internetowego parę miesięcy temu: http://adwordsgroup.pl/kampania-produktowa/ . Od tego czasu zauważyłam znaczący wzrost osób odwiedzających oraz sprzedaży. Z biegiem czasu zwiększam budżet (jest elastyczny, można samodzielnie ustawiać limity) co jeszcze bardziej przekłada się na wyniki sprzedażowe. Biznes się rozkręca i jestem z tego powodu niezwykle zadowolona :D
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Reklama swojej firmy

Post10 lip 2018, o 06:16

Jeżeli chodzi o narzedzia reklamowe, to naljepszą formą reklamy jest pozycjonowanie stron www, jest to ta forma w której nie bombardujemy klienta naszą ofertą a jedynie wystawiamy się przed szereg kiedy to on szuka naszej firmy. Dobrą agencją SEO która zajmuje się pozycjonowaniem stron www jesthttp://mateusz-kozlowski.pl dzieki tej firmie pozycja naszego biznesu będzie wywindowana w górę w wyszukiwarkach internetowych.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Reklama swojej firmy

Post26 lip 2018, o 06:26

Według mnie całkiem ciekawymi na pewno niekonwencjonalnym sposobem na reklamę firmy może być oferowane przez tą firmę https://www.altemedia.pl/reklama-youtube reklamowanie na youtube. Co wy o tym sądzicie? Zdecydowalibyście się na taką reklamę?
Następna strona

Powrót do Pomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 696 gości

cron