Teraz jest 28 mar 2024, o 22:39


Chrono trigger

Nie samymi nowościami człowiek żyje. Powspominajmy kultowe czasy Atari, NES-a, Amigi, SNES-a, PSX-a, Game Boy'a czy Nintendo 64.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Chrono trigger

Post28 lip 2005, o 11:48

Jak jest wasza opinia na temat chrono trigera najlepszej grze na SNESa według game rankings i mnie:) Czy graliście w nią i czy macie coś do powiedzenia na jej temat. Wypowiedzcie się!!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Plugawy

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 12:57
  • Lokalizacja: Świecie

Post12 wrz 2005, o 13:16

Tak zdecydowanie Chrono Trigger rulz na SNESie, bo jeśli chodzi o PSX'a to tam rządzi Chrono Cross:). Gra jest swietna zaraz po Chrono Crossie i Vagrant Story jest ona moim ulubionym szpilem. Masa zakończeń, subquestów i świetna muza rządzą. Szkoda tylko że walki z popierdółkami czasami są za łatwe... Jednak jeśli chodzi o bossów to pełen wypas jest!
Look man, I only need to know one thing, where they are...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post13 wrz 2005, o 08:10

gralem tylko w chrono cross i byl swietny, szkoda ze nie robią kontynuacji na ps2..
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post13 wrz 2005, o 12:55

Miał być remake(gdy go ujrzałem padłem na kolana, RESPECT!) ale nie wyjdzie prawa square ale ja bym ich pozwał do sądu przecie to teraz jest enix a nie square soft :twisted: :D
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post18 wrz 2005, o 15:48

Z Chrono Trigger zaczęła się moja kariera z SNES'em - wówczas na emu, teraz na real consol ;). Grafika to jest coś co nie powinno mięć miejsca, nie mam pojęcia jak oni to zrobili - kurde toć to na PS2 jakby wyszło nikt by nie jęczał, a ocenka za grafę 5-6 a może nawet 7. Trochę krótka:/. Następca mi się nie spodobał, bo w 3d: http://online.freeware.info.pl/margonem.html :), nie lubię jRPG w pełnym pseudorealistycznym 3d - chyba, że to Zelda (ale to nie RPG).
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:39 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Gość

Post9 mar 2006, o 09:04

Chrono Trigger to gra wybitna. Minęło wiele lat, a odpalając go i tak nie zraża nas jego wiek czy słaba grafika, bo nie jest ona w nim ważna. Ta gra ma klimat, wspanialą fabułę i wiele innych zalet, których nie posiada wiele gier obecnie wychodzących na rynek :D Typowy przykład na to jak zrobić grę nieśmiertelną... Square Soft (teraz Square-Enix) to masta w robieniu czegoś takiego...

Zawisza

Re: Chrono trigger

Post25 mar 2014, o 12:01

Pewnie
Offline

Dzamperek

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 2 kwi 2014, o 08:36

Re: Chrono trigger

Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Chrono trigger

Post26 lut 2021, o 15:55

To może być bardzo interesujące sprawa moim zdaniem!!!
________________________
Tematy licencjatów z Administracji

Powrót do Retro

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości