Teraz jest 19 kwi 2024, o 04:50


Konsola, którą darzysz największym sentymentem

Nie samymi nowościami człowiek żyje. Powspominajmy kultowe czasy Atari, NES-a, Amigi, SNES-a, PSX-a, Game Boy'a czy Nintendo 64.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

samuel666heretic

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 sty 2006, o 02:38

Post23 sty 2006, o 02:42

Jak w temacie. PSX, krótko i zwięźle
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post23 sty 2006, o 23:48

Nie wątpliwie Sega DreamCast i jednocześnie nie wiem dlaczego cały czas wspominam Amigę CD32 :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post25 sty 2006, o 16:36

Trochę staffu dozbierałem i kolekcje mam zacną, więc śmiało moge stwierdzić, że najelpszym dla mnie sprzętem jest MegaDrive. Mam przeszło 40gierek, cała masa zarąbistych platformerów: http://softdarek.republika.pl , troche rpgów, fighterów, przystawka CD i 32X. Ech kurde no, kupujcie MEGADRIVE! Albo chociaż sprzedajcie mi gry jeśli takowe posiadacie - nie żartuje.

GG: 9409211
setezer@vp.pl
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:54 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Gość

Post9 mar 2006, o 08:57

Z łezką w oku spoglądam na mojego PSX'a. Ileż to godzin spędziłem przy nim ostro ciorając w coraz to różniejsze gry. Ile razy pomógł mi uratować świat w jakimś RPG. Nie był on moją pierwsza konsolą, ale to on skradł mi serce i dał mi to czego od gier video oczekuję. Głębię, niesamowitą (momentami, bo nie we wszystkich grach:) fabułę, wspaniały klimat i wogóle... PSX rocks :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post9 mar 2006, o 16:52

Największy sentyment wzbudza u mnie PSX. Wręcz konsola-legenda, synonim dobrej zabawy. Cieszę się, że wciąż znajduje się koło telewizora i wciąż jest sprawna (mimo, że już nieużywana). Ze sporą nostalgią wspominam również Amigę - moją pierwszą platformę do grania.
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post10 kwi 2006, o 19:09

zdecydowanie PSX. Ta konsola była moją pierwszą w domu, a poza tym świetnie się przy niej bawiłem (MGS i Tomb Raider 1 oraz Medievil) oraz masa inych świetnych tytułów...

pozdro dla Samuela666- SLIPKNOT RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post7 lip 2006, o 08:39

psx psx... co wy od niego zaczynaliscie swoją przygode z grami :roll: ? Ja najwiekszym sentymentem darze konsole nintendo, te starsze - nes, snes, to były czasy...
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post8 lip 2006, o 19:36

Największym Sentymentem darzę mojego (byłego) PSX którego dostałem na komunię. A ,że brakło mi funduszy na memroke do PS2 musiałem go opylić :( ale dalej pamiętam zarywanie nocy przed niektórymi tytułami.
Ostatnio edytowano 10 lip 2006, o 17:06 przez Valcrist, łącznie edytowano 1 raz

Gość

Post8 lip 2006, o 22:30

ja też zacząłem grać na nes'ie (prędzej jeszcze "kompy", ale miałem mało latek więc...), ale to PSX dał mi te niezapomniane i drogie dla każdego gracza chwile, zarwane noce, uczucia... ehhh fajnie jest powspominać trochę te stare czasy i jakaś taka atmosfera dawnych lat powraca :cry: chlip
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post9 lip 2006, o 09:11

Valcrist napisał(a):Największym Sentymentem darzę mojego (byłego) PSX którego dostałem na komunię. A ,że brakło mi funduszy na memroke do PS2 musiałem go opylić :oops: :( ale dalej pamiętam zarywanie nocy przed niektórymi tytułami.


Heh, też swego czasu sprzedałem PSX'a, ale za to nie tak dawno kupiłem sobie PS One :). I powiadam Wam, że wiele z gier na tę wspaniałą konsolę jest lepszych niż te dzisiejsze komercyjne shity. Z przyjemnością od czasu do czasu przechodze sobie Crasha, Silent Hilla, czy Tomb Raidery... Wspomnienia wracają 8)

Gość

Post9 lip 2006, o 09:14

ja planuje odkupienie mojego starego PSX'a, bo też kiedyś musiałem go sprzedać (kasa na PS2) i nawet gdyby nie dzialał... po prostu chce go mieć z sentymentu:) :) :)
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post1 cze 2007, o 21:50

PSX - zalew kultowego softu, w dodatku moja pierwsza konsola... coś wspaniałego. W Crash Bandicoot gram do dziś 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Retro

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron