Teraz jest 19 kwi 2024, o 05:08


Konsola, którą darzysz największym sentymentem

Nie samymi nowościami człowiek żyje. Powspominajmy kultowe czasy Atari, NES-a, Amigi, SNES-a, PSX-a, Game Boy'a czy Nintendo 64.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Konsola, którą darzysz największym sentymentem

Post16 paź 2004, o 21:02

Która konsola jest dla was kultowa, którą wspominacie z łezką w oku? Którą darzycie największym sentymentem? Ja nawięcej miłych chwil mam spędzonych z PSX'em - to jest dla mnie kultowa konsola. Nigdy jej nie sprzedam!
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post16 paź 2004, o 21:19

PEGASUS I ATARI! - żadnego nigdy nie miałem w domu - na jednym grałem w szkole, na drugim u qmpla :D pegasus i contra to oczywiscie mieszanka wybuchowa :D:D:D no i river raid na atari - czysty miodzik :D
Ostatnio edytowano 16 paź 2004, o 22:06 przez TheNaturat, łącznie edytowano 1 raz
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post16 paź 2004, o 21:54

Nadal gram przy PSone. Uwielbam piksela i 32 bitowa. Nie żartuję! :twisted:
Ostatnio edytowano 17 paź 2004, o 22:29 przez tekken, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post16 paź 2004, o 22:04

theNaturat river raid to chyba był na atari, chyba ze na amige była potem jakas konwersja to nie wiem. River raid rules dla mnie to jedna z najbardziej kultowych gier wszechczasow. A konsole? pegasus czyli NES oraz atari :) jesli mozna nazwac konsolą
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post16 paź 2004, o 22:07

heh, ofkoz - już poprawiłem :D błądzenie jest rzeczą kaczą jak mawiał mój idol - Kaczor Donald :D świetny też był taki koleś co rzucał kulki i go ptaki ścigały - nie pamiętam jak to się nazywało, ale było gitas
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post17 paź 2004, o 11:45

Atari 2600, jedyna ktora mialem. czasy 'river raid'
niestety ominela mnie przyjemnosc posiadania PSX :(

od pewnego czasu slinie sie na widok ps2, x-boxa czy gc
musze cos w koncu zakupic (w planach ps two)
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post17 paź 2004, o 16:46

moim oczkiem w glowie jest Pegazuz te wspaniale gry jak Batman czy Kontra sa poprastu kultowe
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 11:31

Stawiam na Tolka Banana, eee, znaczy się na Szaraka! A "River Raid" do spółki z "Mr. Robot" i "Montezumą" są najlepszymi pamiątkami minionych czasów (tzw. oldskul, jako całokształt). Czy ktoś wie, czy jest jakaś składanka z w/w grami na PS2??? Ewentualnie mniej oficjalny sposób zdobycia działających na PS2 gier???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post26 gru 2004, o 12:06

niestetey, chyba nie ma. Sledzilem te skladanki retro bo naprawde chcialem sobie kupic jak bedzie cos ciekwego. Na razie jedynym wartym uwagi jest sonic mega collection czy jakos tak, moze sie na to skusze :D. Ale z tymi co wymieniles na razie nic nie ma :(
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 18:13

:cry: A buuu :cry:
Ale trzeba być dobrej myśli...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post4 lut 2005, o 15:56

Bez wątpienia Sega Dreamcast.
JGR ,SC ,Crazu Taxi 2 czy SF 3:third strike!(w planach combo movie mojego autorstwa)są jednymi z najlepszych gier jakie się ukazały wogóle(o wysmienitym Shenmue nie wspomne)
Nie które z tych gier pod względem graficznym przewyższają nie jedną produkcje na ps 2(doa 2 ,le mans 24 ,msr ,shenmue)
Nigdy tej konsolki nie zapomne i niegdy jej nie sprzedam!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lut 2005, o 16:41

LOL no zaraz powiedz mi jeszcze ze DC jest mocniejszy od PS2 fachoFcu.. doa2 na dc chodzi w 30 klatkach a na ps2 w 60 klatkach przy takiej samej grafie.
Następna strona

Powrót do Retro

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron