Teraz jest 28 mar 2024, o 19:11


Luigi`s Mansion

Poprzednia stacjonarna konsola Nintendo cały czas ma swoich wiernych fanów. Rozmawiamy o grach na nią.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Luigi`s Mansion

Post22 lis 2005, o 11:45

Grał ktoś w tą jakże przyjemną grę?? Ja niedawno skończyłem pykać w Luigi`ego, wprawdzie zdobyłem rangę F, no ale ... Niemniej jednak chciałem powiedzieć, że grało mi się w to bardzo miło. Wprawdzie gra jest dziecinna jak cholera ale pyka się miło. W sumie to co mnie najbardziej denerwowało to zachowanie Luigi`ego. Trzęsie się jak galatera cały czas skurczybyk. W sumie gra jak najbardziej wskazana dla młodszego rodzeństwa.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post6 sty 2006, o 00:44

gra dla dzieciaków. grałem u kolegi, no i niezbyt mi sie podobała...
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post25 sty 2006, o 16:39

Miły tytuł, pierwszy poważny pokaz mocy GameCube. Troche co prawda nieudany, ale ciekawych efektow całkiem sporo. Troche małe lokacje i wszystko opiera się na jednym schemacie: http://hobby-elektronika.eu/schematy.html . Że dla dzieci? Moja mama mówi, że wszystkie gry są dla dzieci, a więc dla mnie wada to żadna :). Za krótkie!!
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 08:52 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 mar 2006, o 12:24

No gra na raz i to szybki zresztą. Jak za 50 zł ktoś ją może mieć, to czemu nie, więcej pieniędzy nie ma sensu wydawać.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Gość

Post28 mar 2006, o 11:26

osobiscie nie gralem w LM, ale gra wyglada mi raczej na "porzadna". Zreszta czego oczekiwac od GC?? Ta konsola przeznaczona jest glownie dla japonczykow, a oni lubia takie "klimaty" :D :D

Powrót do GameCube

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron