Teraz jest 28 mar 2024, o 18:00


Kto z Was ma KOSTKĘ??

Poprzednia stacjonarna konsola Nintendo cały czas ma swoich wiernych fanów. Rozmawiamy o grach na nią.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Kto z Was ma KOSTKĘ??

Post24 lip 2005, o 11:57

Chciałem się Was zapytać, kto ma kostkę albo czy ktoś pogrywa w gry na kostkę, bo jakoś ten dział forum to zbyt rozpieszczany tematami nie jest :(.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post24 lip 2005, o 12:19

Ja mam ;).

Wiesz, taka prawda ze niewiele osob w Polsce ma kostke bo do niedawna nie było na nią piratów. Takie realia.

Gość

Post25 lip 2005, o 20:10

Właśnie... jak wygląda sprawa z piratami na kostkę ?? Jeżeli jest ktos obcykany w tym temacie niech napisze co i jak :D
Offline
Avatar użytkownika

Arbuz

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 26 lip 2005, o 08:56
  • Lokalizacja: Wrocław

Post26 lip 2005, o 09:00

Ja też mam GaCka....coś ostatnio się nudzi....Po ostrym giercowaniu w RE4 oraz SC2.....teraz leży i się kurzy ..... ( może doczeka się nowej Zeldy :) )
Village People, Queen oraz Krzysztof. K RULEZ !!!
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 sie 2005, o 11:48

Ja gacka będę miał już jutro więc jak gdyby gacka mam:) Może kupię jak wyjdą nowe next-geny :?
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 16:10

majonez napisał(a):Właśnie... jak wygląda sprawa z piratami na kostkę ?? Jeżeli jest ktos obcykany w tym temacie niech napisze co i jak :D


No są dostępne "profesjonalne przeróbki" na allegro ale ja sobie czegoś takiego nie sprawiałem.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 18:47

Dobra może was nieco "złamne". Mam gacka kupionego w MetroidPaku, za 888zł. Mam 46 gier, 6 padów, 4 memorki, 2 kable GC<->GBA, bębny, mikrofon i kilkanaście numerów angielskojęzycznych: http://www.angielskie.republika.pl gazetek w całości poświęconych gacławowi. Czy warto było? Hmm, a wiecie jak to wszystko wygląda pod TV? WARTO.
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:13 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 19:46

Ooo, stary! Szacunek!!! TO MUSI WYGLĄDAĆ...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

e(X)4r0th

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 27 sty 2006, o 03:48
  • Lokalizacja: Krakuf

Post27 sty 2006, o 23:12

Ja gacka kupilem licząc ze Nintendo wyda na nią póżniej troche wiecej powaznych tytułów. No i troche i przeliczyłem, na kostke mam na razie 4 gierki: Super Mario Sunshine , Metroid Prime, Zelde i RE 4 i jak na razie nie ma tytułów które zasługiwałyby na wydanie na nie kasy (nie licząc drugiego metroida). Mimo to nie załuje zakupu; przy wind wakerze spedziłem długie godziny w ostatnie wakacje (wyjazd na mazury do domku letniskowego, na szczescie był telewizor :)). Jednak nie wiem czy kupie Revo - jeśli Nintendo będzie olewać starszych graczy oni będą olewac Nintendo.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post13 mar 2006, o 10:39

e(X)4r0th napisał(a): Jednak nie wiem czy kupie Revo - jeśli Nintendo będzie olewać starszych graczy oni będą olewac Nintendo.


Dokładnie. Gacek to moim zdaniem porażka właśnie dlatego ze samo nintendo nie robi gier dla starszych odbiorców. Co mi po 3-party developerach skoro ich gry są tez na inne konsole...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 mar 2006, o 12:15

Powiem wam tak, ja kupiłem GaCka, właśnie dla takich lajcikowych tytułów, te gry sa po prost słodziutkie, milutkie i sprawiają, że człowiek po przejściu God of War i DMC3 nie robi się jakiś taki killerowaty. Są oczywiście takie giery jak Killer7 inne mrocarze ale jak coś ma być wyluzowane i cukierkowe, to właśnie gry Nintendo.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

Gość

Post28 mar 2006, o 11:30

Nie wiem czy nie zostalbym killerem po przejsciu 4 gier z MARIANEM w roli glownej :D :D W kazdym razie sam sprawilbym sobie GC, bo jednak kolorowe gry potrafia dac frajde z grania w nie (jak and daxter). Kupilbym ta konsole glownie dla perelek takich jak Zelda, czy Metroid...
Następna strona

Powrót do GameCube

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron