Teraz jest 28 mar 2024, o 11:48


Gamecube - porazka czy wybawienie?

Poprzednia stacjonarna konsola Nintendo cały czas ma swoich wiernych fanów. Rozmawiamy o grach na nią.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Gamecube - porazka czy wybawienie?

Post27 cze 2005, o 14:12

Otoz ta konsola jest uwazana przez wielu za porazke. Hm, ja to inaczej odczuwam. Dla mnie jest to sprzet dla tych, ktorym podpasowala "magia nintendo", tzw. "Nintendo Factor". Zeldy, Mariany, Metroidy, jest tego troche i szczerze polecam zakup tej konsoli tym, ktorzy kochaja dobre gry, nie oczekuja siedemnastu tytulow na tydzien, oraz tym, ktorzy wielbia stacjonarne maszynki do szpilania, za ich prostote, za czar "wkladasz plytke i grasz". A napewno teraz, kiedy jego cena nie jest zbytnio wygorowana, warto sie w Kostke zaopatrzyc. Swietna "dodatkowa" konsola, obok PStwo czy Xkloca. Ja, jako dopelnienie wybralem PS2 slim :mrgreen: Teraz: co Wy uwazacie na ten temat?:>
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post27 cze 2005, o 15:21

ja uwazam ze gcn to porazka. spojrz prawdzie w oczy - na 3 konsole, gacek jest na trzecim miejscu. jedna swietna gra na kwartal to imo za malo
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post27 cze 2005, o 17:37

Fakt coś w tym jest... :? ja sam niedawno sprzedałem gacława, przeszedłem zelde, przeszedłem metroida i co dalej? Jakieś Fzira i inne donkikongi (:D) mnie nie pociągają, najwyraźniej magia nintendo na mnie nie podzialała skutecznie, ale z drugiej strony nA GBA pykam teraz prawie cały czas, ale cóż tam przynajmniej jest większa różnorodność tytułów. Jak dla mnie naprawdę PS24Ever...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post27 cze 2005, o 19:06

dla mnie to porażka na całej linii. nigdy nie zdecydowalbym sie zakupic w pierwszej kolejnosci sprzetu na ktory jest ledwie kilka dobrych exclsuivow. Nie wierze tez ze ktos kupilby gamecube majac wystarczajaco kasy na pozostale konsole. Co innego jak sie juz ma czarnule czy xboxa
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post2 lip 2005, o 13:00

EEe, nie znacie się. Nintendo w przeciwieństwie do innych ma w sobie to COŚ, ja mam N64, PS2 i właśnie kupiłem sobie GaCka. Naprawdę przednia zabawa i naprawdę kosmiczne gierki. No ale to kwestia gustu.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

Peny

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 23 kwi 2005, o 18:54
  • Lokalizacja: Jelenia Góra

Post2 lip 2005, o 20:12

dla mnie każda konsola ma coś w sobie. ja osobiście jestem bardzo sentymentalny i mam jeszcze stare N64 jak i SZARAKA no i oczywiście PS2. każda konsola ma gierki które nie ukażą się na inne tylko szkoda że fajne przygodówki typu ZELDA i jej podobne wychodzą na konsole "tylnej generacji....". co tu dużo mówić.... od kiedy pokazała się PLAYSTACJA nintendo było z tyłu.. teraz wszedł na rynek MICROSOFT i NINTENDO jet jeszcze bardziej z tyłu... czym to jest spowodowane?? to proste.. za dużo fajnych gier wychodzi na inne konsole! moim zdaniem NINTENDO trzyma się jeszcze dzięki właśnie takim tytułom jak ZELDA i MARIO ale prędzej czy później te tytuły też przejdą na inne konsole.. wystarczy spojrzeć na reanking konsol...
kolego GANON... kup sobie PS2 i zobaczymy jak będziesz wtedy gadał... zobaczysz jak jest potężnie przejść jeden FAJNY tytuł i wiedzieć że czeka na ciebie kolejny równie fajny a w międzyczasie wychodzi kolejny i tak bez końca 8) 8) 8) 8) 8) 8)
spróbuj to wtedy pogadamy o "magii NINTENDO"... :wink:



A JA I TAK KUPIE NINTENDO DLA ZELDY :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 lip 2005, o 20:46

Peny napisał(a): moim zdaniem NINTENDO trzyma się jeszcze dzięki właśnie takim tytułom jak ZELDA i MARIO ale prędzej czy później te tytuły też przejdą na inne konsole..



Tja... Hmm... Uff...
Acha, byłbym zapomniał:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post3 lip 2005, o 15:49

Gdyby byl porazka, to nie byloby tych prawie 20 milionow konsol, gier, sprzetu. Sa ludzie ktorzy nadal w Ninny wierza, miedzy innymi ja. Aha. peny, jakbys chcial wiedziec, tak jestem posiadaczem PS2 slim. I nadal moge pisac peany na czesc Nintendo o ich magii:]
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 lip 2005, o 21:18

Ganon, a ja jestem posiadaczem gcn, ps2, xbox i powiem ci ze ta pierwsza zostaje w tyle. Taka prawda, i kto twierdzi inaczej jest zaslepiony. Mozna lubic nintendo, ale kazdy zdrowo myslacy przyzna ze ktos tu dal dupska.
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post4 lip 2005, o 22:25

Sam sie przyznales, ze nie masz zbyt duzo tytulow na GC, i masz spore zalglosci w najwiekszych hitach, wiec Tobie jest sie trudno wypowiadac, bo nie poznales "smaku" ichniejszych produkcji... ale nic to.
Offline
Avatar użytkownika

Spayki

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 24 cze 2005, o 20:32
  • Lokalizacja: Polkowice

Post4 lip 2005, o 22:32

Ganon napisał(a):Sam sie przyznales, ze nie masz zbyt duzo tytulow na GC, i masz spore zalglosci w najwiekszych hitach, wiec Tobie jest sie trudno wypowiadac, bo nie poznales "smaku" ichniejszych produkcji... ale nic to.


- Metroid 1 i 2
- Resident 0, 1 i 4
- Mario Kart :Double Dash
- Metal Gear Solid: The Twin Snakes
- Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader
- Eternal Darkness

To lyknalem na GC z niekryta przyjemnoscia. Inne tytyly? Sorry, ale pozycje pokroju Zeldy czy Final Fantasy mnie nie grzeja, wiec to chyba wszystkie eksluzywne pozycje, na ktore zwracam uwage. Na upartego wcisnalem tutaj jeszcze pierwszego Residenta i MGSa. Naprwde uwazasz, ze jest tego sporo? Bez przesady.
Lu sangu lava lu sangu!
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post4 lip 2005, o 22:54

Gry Nintendo trafiaja w dosyc male spektrum, chetne akceptowac i przyjmowac to, co oni sami wytworza. I patrzac na Twoja liste, nie ma tam pozycji strcite od Big N, choc jest np. Metroid, rzecz w tym, ze tworzony przez Retro Studios, ktore jest 1st party developerem. A od Ninny nic. Nicosc. A GC i Nintendo to dla mnie: Zelda, Marian, DKi(od namco, ale seria wytworzona przez firme z Kyoto). Tam zabawa plynie wprost z ekranu, dostarcza wielu emocji, sprawia, ze na Twej twarzy rozpromienia sie usmiech... czysty gameplay... lecz nie licznym jest to dane zrozumiec, bo w erze piratow i sciagania gier z netu, nie docenia sie pracy developerow i wysilku jaki oni wlozyli w dany tytul... a takie rzeczy praktykuje wiele osob... (hi Spayki;] ).
A jesli do Ciebie nie trafiaja klimaty Nintendo, to... olej je. Acz zachowaj szacunek:]
Następna strona

Powrót do GameCube

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron