Teraz jest 29 mar 2024, o 16:00


Nintendo zgłupiało!!!!!!!!

Poprzednia stacjonarna konsola Nintendo cały czas ma swoich wiernych fanów. Rozmawiamy o grach na nią.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 mar 2005, o 17:03

W końcu japońce są tak mądre co małe :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post4 kwi 2005, o 13:12

Ostatnio na IGN.com przeczytałem, że jednak NINTENDO ma zamiar zabiegać o firmy trzecie nawet bardziej niż na GCN. Witać trochę zmądrzeli.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 kwi 2005, o 14:57

w newsie o revolution czytalem jak iwata mowil ze developerzy third-party kochają pisac gry na gamecube. On chyba jest nie do konca rozgarniety :roll: jeszcze miesiac temu mowil dokladnie na odwrot.
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 07:30

Ja wam powiem że te Japońce juz sami nie wiedzą czego chcą- i trudno wyczuć o co im chodzi. Mam wrażenie że ich polityka wygląda następująco: WYPUŚCIMY SOBIE NOWĄ KONSOLĘ, TROCHE REVOLUCYJNĄ- ZOBACZYMY JAK SIĘ SPRZEDA.
Zresztą podobnie było z NDS. Przed premierą Iwata twierdził że jak NDS sprzeda sie w ilości np.1-2 milionów to będzie sukces. To się nazywa ambitny plan.. Tylko przez przypadek chyba- zrobili fajną konsolkę w ciągu niecałego pól roku sprzedała w nakładzie 6 milionów.
Produkty maja bardzo dobre- ale MARKETING to czysta KATASTROFA.
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 07:31

Mogliby zrozumiec że o klienta trzeba walczyć - wyjść do niego, a nie czekać łaskawie kiey sam przyjdzie.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 kwi 2005, o 07:33

Taaa, Iwata wie czego chcą gracze ("Gracze chcą gier prostych i głupkowatych [->GC]", "Gracze nie chcą trybu On Line"... Itp. bzdur już kilka wyczytałem.
Japonia to być dziwny kraj...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post5 kwi 2005, o 11:07

sonial nie przesadzaj, ja bym z checia pograł w zelde, residenta 4 czy np. metroid ktore ma gcn. ale fakt marketing to beznadzieja w ich wydaniu. co gorsza wcale sie nie zapowiada zeby sytuacja miala ulec zmianie wraz z ich nową konsolą :?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 kwi 2005, o 16:15

Wiem, o co Ci chodzi. Każdy by chciał mieć Kostkę i tytuły o których mówisz. Ale wypowiedzi ich kierownictwa mnie np. prawie obrażają. Jest to jawne robienie z ludzi durni (obiecanki - cacanki to jedno, a wmawianie wręcz ludziom, czego oczekują ["Gracze nie chcą trybu OnLine..."] to drugie).
Ale stare przysłowie pszczół mówi: "Pod krzywą brzozę, to i ślimak wystawi rogi...", czy jakoś tak, he, he...
Tak będą mieli, jak sobie na to zapracują. Dobrze, że M$ pogonił nieco branżę do przodu...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post6 kwi 2005, o 07:45

Powiem więcej Microsoft może ten wyścig wygrać- tym bardziej że cały czas się rozpędza. Moim zdaniem w USA to wygra bez większych problemów- a to jest największy rynek, najgorzej mu pójdzie oczywiście w Japoni, ale widać że Gates chce tam też odegrać dużą rolę.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 kwi 2005, o 15:38

Hmm nie bylbym taki pewny no ale licze ze pojdzie mu jak najlepiej.
1) ceny będą nizsze moze dzieki temu
2) poziom gier bedzie wysoki
3) podobno ma miec czytnik dvd a od tego krotsza droga do... wiadomo czego :twisted: Sony ze swoim nośnikiem (kurde zapomnialem jak on sie zwal) pewnie dlugo nie bedzie złamane :roll:
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post7 kwi 2005, o 08:48

To nie jest kwestia złamania- bo to wcześniej czy póżniej i tak nastąpi, ale chodzi o dostępność nośnika- a jak wiadomo płyty DVD kosztują grosze, a nośniki Blue-Ray to dopiero widmo przyszłości i cena tego nośnika będzie większa.
No to już wiemy która konsola się lepiej w Polsce przyjmie.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post7 kwi 2005, o 11:49

no musze przyznac ze i dla mnie jest to wazna sprawa. nie ma sie co oszukiwac jesli mialbym kupowac gry za 250-300zł (slyszalem ze tyle maja kosztowac) to moge sobie od razu odpuscic kupowanie next-gena. sorry ale takie są realia :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GameCube

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron