Teraz jest 29 mar 2024, o 16:53


Nintendo zgłupiało!!!!!!!!

Poprzednia stacjonarna konsola Nintendo cały czas ma swoich wiernych fanów. Rozmawiamy o grach na nią.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 kwi 2005, o 07:43

Czytałem gdzieś ostatnio pogaduchy "ekspertów" i "analityków" branżowych nt. cen gier na NG. Ceny samych nośników, opłaty licencyjne itd. wzrosną nieznacznie. Bardzo wzrosną zaś koszta procesu wytwarzania samej gry, mają być kilkukrotnie wyższe niż obecnie. Nie chciało mi sie w to uwierzyć, ale tak gadali...
Jedyna nadzeja w małych kosteczkach z napisem "Actel"... Sory, ale takie są realia...
A jak Wy się na to zapatrujecie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 kwi 2005, o 07:51

dla mnie sprawa jest prosta: nie ma mozliwosci kupienia wersji mórz i karaibów to nie ma dla mnie nowej konsoli. taka jest prawda. jedna gra na rok czy dwie to nie jest moja bajka.
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 maja 2005, o 08:21

Nawet jak nowości będą taki edrogie to później te gry będą tanieć- odpowiednik platyny i te sprawy. Istnieje jeszcze możliwość wymiany gier jest kilka firm które się tym zajmują. Zresztą przerobienie nowej konsoli next-gen będzie słono kosztowało. Pierwsze przeróbki no swap na PS2 razem z montażem kosztowały 500-600 zł- czyli całkiem sporo- a zresztą też na nie trzeba będzie poczekać , a pierwsze egzemplarze nie zawsze są najlepszej jakości.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post6 maja 2005, o 06:57

Racja, po pierwsze wszystko co nowe to drogie (mówię o przeróbce ofkoz). A po drugie może być słabiej dopracowane (niestabilne) w początkowej fazie. Poza tym producenci NA PEWNO wymyślą jakiś sprytny haczyk - zabezpieczenie...
Viva la Actel!!! Trzymamy za was kciuki!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

philipo

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 19 maja 2009, o 09:21
  • Lokalizacja: podkarpackie

Re: Nintendo zgłupiało!!!!!!!!

Post5 lip 2009, o 10:22

Fajnie jest poczytać taki temat po "latach" :P i z perspektywy czasu zweryfikować przypuszczenia,prognozy z rzeczywistością. :D
Obrazek

3DS FC: 4940 - 5601 - 5253
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re: Nintendo zgłupiało!!!!!!!!

Post15 sie 2010, o 18:29

A ja chciałem revolution kupić...... :sciana: nieładnie, nintendo :bije: :lol2: :lol2:
Offline

Shrugger

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 mar 2017, o 12:58

Re: Nintendo zgłupiało!!!!!!!!

Post13 mar 2017, o 14:12

I co?

To była najlepsza konsola od Nintendo hehe
Poprzednia strona

Powrót do GameCube

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości