Teraz jest 29 mar 2024, o 11:45


Painkiller: Hell Wars

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Painkiller: Hell Wars

Post23 lip 2006, o 11:33

Po wielokrotnym przekładaniu premiery, wreszcie jest - premiera Painkillera na Xboxa już za nami, może zatem ktoś miał lub będzie miał okazję sprawdzać? Ten temat to oczywiście miejsce na opinie, oczekiwania... Co by nie mówić, to jeden z ostatnich tak dobrze zapowiadających się FPS'ów na pierwszego X'a.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 lip 2006, o 15:17

I do tego swojski, "mejdin jurop", eee znaczy się "połlend". Troszkę cyrki były z odkładaniem premiery ("Polish Style"), ale People Can Fly mają u mnie plusa... No i słyszałem, że chłopcy nie stronią od blantów, co w sumie nie dziwi, bo wiadomo: "kto nie jara - ten kapuje".
P.S. Czy jest tu jakiś kapuś???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 17:10

no ciekawe co z tej gierki wyjdzie choc troche długo przyszło na nią czekać... zobaczymy czy nie bedzie lekko przeterminowana...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post28 lip 2006, o 12:51

Heh, czy jest jakiś sens kupienia gry na konsolę za 200zł(tyle pewnie będzie kosztować), gdy na allegro painkilera z dodatkiem można kupić po 9 zł?? Xbox ma dostać wierną konwersje z nieco gorszą grafiką( Grałem w painkilera na max. detalach). Mimo to ciesze się że jakaś gra zrobiona przez Polaków , szkoda że dopiero teraz:)
Ostatnio edytowano 5 sie 2006, o 14:45 przez YoW, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sie 2006, o 22:25

no, szkoda. Na PC mozna dostac tę grę prawie za darmo i to boli. Yow ma racje, po takim czasie watpie by to sie dobrze sprzedało.

Gość

Post27 paź 2006, o 01:22

Aktualnie ślęczę nad recenzją tego shootera i muszę przyznać, że jeszcze nie pisałem tak długo żadnego tekstu. Dlaczego? a dlatego, że PK jest nuuuuuuuużący i strasznie monotonny. Nawet nie chce mi się go ukończyć, kumacie to? heh:/. Ale jak mus to mus.

Nowa lokacja, rozpier*ol na 101%, czekpojnt, Nowa lokacja, rozpier*ol na 101%, czekpojnt, Nowa lokacja, rozpier*ol na 101%, czekpojnt, Nowa lokacja, rozpier*ol na 101%, czekpojnt... never ending story

Filmiki poniżej średniej krajowej, żeby nie powiedzieć... słabizna. 10 lat temu robili lepsze. Dobra, reszta 'fascynacji' będzie w recenzji. Oby chciało mi się włączyć Xpudło i PK. Ski już krzyczy więc chyba jakoś się zmuszę:)

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron