Teraz jest 28 mar 2024, o 16:42


HALO_Combat Evolved

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

HALO_Combat Evolved

Post8 lip 2006, o 07:10

HaLO - jak zresztą wiadomo - jest już grą kultową i wielu ludzi potrafi grać na niej bez opamiętania nawet przez lata. Spisujcie tutaj swoje myśli na temat tego "szpila" i dzielcie się opiniami z innym PRO graczami>>
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post10 lip 2006, o 17:19

Ja znam paru takich co się wieczorami zbierają i pykają w HaLo i wogule tego nie rozumiem, można se pograć dziennie po 2 godz ale po kiego zwoływać taką bandę i przesiadywać całą noc i pół rana przed X-boxem. To jakaś paranoja!!!
:roll: :shock: :x :|

Gość

Post10 lip 2006, o 18:33

HALO to nie gra na jedno popołudnie, to gra na lata. Ja gram w HALO już od ponad roku, często chodząc na Lany, grając na splicie... często z kumplami cioramy też w nocy :D :D HALO stało się dla nas już nie tylko zwykłą grą ale po części pasją :) :) i jeśli nie czujesz tego to tego nie zrozumiesz... i wiele stracisz :D :D !!
Offline

Zimol

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 22 lip 2006, o 02:34
  • Lokalizacja: a se z Kietrza jeste;)

Post22 lip 2006, o 03:35

To nie paranoja Valcrist... Ja bym zamiast członu "-ranoja" wstawił "-sja" i wychodzi ten wyraz którego powinieneś używać... jedni wolą nawalić się na dysku, puścić pawia w dwóch kolejnych boksach i robią tak już np. 3lata... i powiedzą że to ich pasja - "imprezować". :lol: :wink: Z drugiej strony są tacy co wolą się spotkać żeby razem porywalizować w grę o niemal idealnie wyważonym systemie - dobrze dobrana siła i zasieg broni, ciekawie skonstruowane mapy, której nie pozwalają na "tanią kapę" a dają pole do popisu dla tych co dobrze mierzą i myślą :) ... No i grają na X-boksach jak już mam szukać analogii do wyżej opisanej sytuacji. :wink: I np. robią to od 3lat... :lol: powiedzą ze to ich pasja... I co? Na tego pierwszego kumple i znajomi będą patrzeć z podziwem i respektem, a na tych drugich conajwyżej z politowaniem... ech, cóż oto polska mentalność :wink:
A co do samej gry... Liczba sprzedanych egzemplarzy na świecie jak i oceny w rankingach, jak i sukces sequela bazując prezecież na osiągnięciu starszego tytułu powinny dać do myślenia nawet tym co jeszcze w tą grę nie grali (a są tacy?). Co więcej HALO był "system sellerem" dla którego ludzie kupowali Xboxa - tylko i wyłacznie żeby pograć w tą jedną grę! To coś chyba znaczy prawda? Wiele patentów zastosowanych w Halo przyjęło się na dobre w grach FPP i prawdopodobnie gdyby nie Halo to ten gatunek nie rozwinął by się tak dynamicznie w ostatnich 3 latach (zwłaszcza na konsolach). Co do samej rozgrywki i czystego gameplayu się tyczy to jest to majstersztyk current-genowych konsol. 4 zupełnie różne i zmieniające oblicze gry, stawiane przed graczem wyzwania, zachęcają do powtórnego przejścia gry na jeszcze wyższym poziomie! :)
A do tego warto napisać o ciekawej fabule z intrygująceym scenariuszem, inteligentych przeciwnikach, możliwości poruszania się i walki pojazdami, oraz wiele pięknych przestrzennych miejścówek. Istny ogień z d*py Panowie, jesłi chodzi o singleplayer! 8)
Myślicie że skoro Campaign jest tak dobra to już nic jej nie może przebić?
Pomyłka... załączcie multiplayer, zapoznajcie się z systemem i poszarpcie z kumplami. Odpłyniecie, bo ta gra wciąga... Rywalizacja, walka, zdobywanie kontroli nad mapą, wszystko budowane logicznymi i planowanymi akcjami... no i warto wspomnieć że HALO to pierwsza konsolowa strzelanka w którą rozegrano Mistrzostwa Świata World Cyber Games... czy można chcieć więcej? Fun, anyone? 8)
Nice -> good -> better -> awesome -> incredible -> godlike -> HALO...:)

Gość

Post22 lip 2006, o 10:13

osz cholewa!! Nie no, piwo dla tego Pana tutaj 8) 8) W skrócie - Halo rulez i tyle! Co do tego nie ma wątpliwości (oprócz niektórych - Val-et), jeśli ktoś nie gral, to niech popyka i sprawdzi. Wciągnięcie MUROWANE!! Najlepszy FPS na konsole ever! Takich haseł możnaby dać tutaj o wiele więcej i i tak nie oddałyby one mocy tej gry!!! Kto jeszcze gra/???

A tak apropo, Zimol napisz tutaj posta o zawodach w Racku (czy Kietrzu, bo ja już sam nie wiem):) 8) :P Niech ludzie wiedzą!
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post25 lip 2006, o 18:37

:| :roll: no dobra...pasja
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post27 lip 2006, o 21:05

to normaln że człowiek, który gra w halo od kiedy wyszło musiał walnąć tutaj praktycznie CV(pzdr 4 Zimol)

jezli zas chodzi o halo to multiplayer to pokaz czystego geniuszu i choć napewno znajda sie ludzie, którzy powiedzą inaczej to i tak ci którzy grali w Halo troche dłużej wiedzą lepiej co znaczy dobry jak nie za*****ty fpp z najlepszym multi na świecie

Gość

Post18 sie 2006, o 00:10

Póki co jakichś większych reklam nie ma, więc napiszę to tutaj :D :D

W dniach 2,3 września w Raciborzu, w LO Mickiewicz (pytajcie ludzi a traficie) odbędzie się WIeLKI TURNIEJ HaLO!! Naprawdę poważny, zjadą się ludzie z całej Polski (w tym czołówka) więc czemu by nie uderzyć?? Możecie przyjechać także jako obserwatorzy. Naprawde gorąco zapraszam.

Większe i dokładniejsze info wkrótce zamieści główny organizator (jak nie to ma kopa. :D :D - hi Mol) :D :D

Gość

Post19 sie 2006, o 00:33

Ja mogę dodać ze swojej strony, że Velios przez kilka ostatnich dni zrobił ze swojej chaty czystą melinę ("Velios sam w domu" xD). Granie, picie, żyganie, tanie dziwki, darmowe lody, smród skarpetek (bo po co zmieniać? ;) normalnie lodzio miodzio :) hehehee.

Dude, zapodaj tutaj kilka fotek z jakiegos Halo Tournamentu :D. Nie wstydź się! Jak to mawiał Twój idol... 'Żadnych granic" xD.

Pozdro, yo!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 sie 2006, o 00:45

majonez napisał(a):Dude, zapodaj tutaj kilka fotek z jakiegos Halo Tournamentu :D. Nie wstydź się! Jak to mawiał Twój idol... 'Żadnych granic" xD.


hehe jestem jak najbardziej za :D. Musial z tego wyjsc niezły burdel :D

Gość

Post19 sie 2006, o 04:17

Ok, ok, napewno wkrótce pojawią się tutaj fotki z PRO Halo Tournamentu u mnie!! 8) Właśnie kończy się jego trzecia edycja..., ale jestem "śpiący". :lol: :lol: hehe NO cóż taki już życie, wyśpię się 3 godz. wstane do roboty, a jutro/dzisiaj:D edycja czwarta i niestety ostatnia. Oj, bydzie się działo!!

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron