Teraz jest 16 kwi 2024, o 16:14


Pytanie.

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 lut 2006, o 12:48

hehe no nie przesadzaj od razu robi najwieksza g;lupote swojego zycia... :D Na Xie tez pograsz ale fakt ze nie w nowe gry. nowych gier na ten sprzet jak na lekarstwo a jesli juz są to są na wszystkie konsole (konwersje). Ja bym radził jednak ps2 bo bedą na nią gry jeszcze przynajmniej przez 2 lata mysle..
Offline
Avatar użytkownika

panzer

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 lut 2006, o 21:27

Post22 lut 2006, o 21:45

Jesli naprawde chcesz X'a - kup go. Na ta platforme wyszla masa swietnych, sprawdzonych tytulow, ktorych ukonczenie zajmie Ci mase czasu. To niewatpliwie powazny argument w stosunku do Xboxa360, ktory poki co, nie przykonuje mnie. Zaden ze startowych tutylow nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia (osbosicie gralem w PGR3 oraz MFS:MW) dodam iz inaczej bylo w przypadku pierwszego Xboxa (wtedy Halo odrazu dawalo kopa pierwszej konsoli MS) Czysto technicznie konsola jest najmocniejszym current genem co wiaze sie z wyswiatleniem minimalnie ladniejszej oprawy graficznej w stusunku do GC oraz PS2 (min. lepsza jakość tekstur)

Ponadto wydaje mi sie że jako przeszly pecetowiec łatwiej bedzie Ci sie zaklimatyzować w tejze konsoli. Osobiscie jestem szczesliwym posiadaczem Xboxa i nie interesuja mnie kolejne zapowiedzic o kolejnych sequelach na Xboxa360. Mam mase gier do ukonczenia, od ktorych predko sie nie oderwe.


Niewspomne juz o kapitalnej scenie underground'owej ale to juz moze cie mnie interesowac tak wiec nie rozpisuje sie na ten temat.

Dodam jeszcze ze Xbox jest praktycznie bezawaryjny, nawet po zainstalowaniu mod-chipa.

Gość

Post22 lut 2006, o 23:54

panzer napisał(a):Jesli naprawde chcesz X'a - kup go. Na ta platforme wyszla masa swietnych, sprawdzonych tytulow, ktorych ukonczenie zajmie Ci mase czasu. To niewatpliwie powazny argument w stosunku do Xboxa360, ktory poki co, nie przykonuje mnie. Zaden ze startowych tutylow nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia (osbosicie gralem w PGR3 oraz MFS:MW) dodam iz inaczej bylo w przypadku pierwszego Xboxa (wtedy Halo odrazu dawalo kopa pierwszej konsoli MS) Czysto technicznie konsola jest najmocniejszym current genem co wiaze sie z wyswiatleniem minimalnie ladniejszej oprawy graficznej w stusunku do GC oraz PS2 (min. lepsza jakość tekstur)

Ponadto wydaje mi sie że jako przeszly pecetowiec łatwiej bedzie Ci sie zaklimatyzować w tejze konsoli. Osobiscie jestem szczesliwym posiadaczem Xboxa i nie interesuja mnie kolejne zapowiedzic o kolejnych sequelach na Xboxa360. Mam mase gier do ukonczenia, od ktorych predko sie nie oderwe.


Niewspomne juz o kapitalnej scenie underground'owej ale to juz moze cie mnie interesowac tak wiec nie rozpisuje sie na ten temat.

Dodam jeszcze ze Xbox jest praktycznie bezawaryjny, nawet po zainstalowaniu mod-chipa.


Gdybym miał napisać jeszcze jednego posta w tym temacie to byłby on identyczny z tym co napisał panzer. Święta racja... nie tylko PS2 jest świetną konsolą. Patrzę na to obiektywnie, bo posiadam je obie i nie mam pojęcia skąd wynika czasami jawna nienawiść pewnych osobników do Xboxa :?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post27 lut 2006, o 18:24

majonez napisał(a):(...) PS2 opłaca się brać z miejsca i bez gadania. Xpudło też się opłaca, z tym że chyba tylko w opcji o której możesz przeczytać w pierwszym zdaniu. [BARDZO DOBRA CENA - przyp. Son] (...)

Majonez po raz kolejny czyta mi w myślach. Nic dodać, nic ująć. Dodać ewentualnie z posta powyżej.
A teraz mały cytat: "... Nie kupuj X-a bo może jest lepszy sprzętowo od Ps2 to gier fajnych masz malutko , a w większości to dużo przedruków z PC (hmm??? - przyp. Son) wiec wogole bez sensu kupować (...)"
No tak... Nic dodać, nic ująć... Fanbojostwo... Nie ma to jak sensowne argumenty i znajomość rzeczy, ale mnie chłop rozbawił... BUEHEHEHE!!!!!!

P.S. Ej, Crasch, czy to nie na Twoim blogu zostawiłem wpis do księgi, którego dziwnym trafem nie opublikowałeś???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post27 lut 2006, o 19:10

Fanbojstwo czy nie , jak dla mnie X-box w pojedynke wymięka , ale jasne fajnie mieć i Xa i Ps2 , ale JAK DLA MNIE TO X-BOX NIE MA SIĘ CZYM POPISAĆ I JUŻ !!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post27 lut 2006, o 19:33

PS2 BUTCHER napisał(a):Fanbojstwo czy nie (...)

Tak, zdecydowanie tak.

PS2BUTCHER napisał(a):(...) ale JAK DLA MNIE TO X-BOX NIE MA SIĘ CZYM POPISAĆ I JUŻ !!!!

Serio? To super. Zgłoś się zatem do okulisty, albo rzuć okiem na Ninja Gaiden, Chronicles Of Riddick... tak z brzegu tylko wyjąłem...
Stary, czemu Ty krzyczysz??? Często Ci się ten Caps Lock zacina? Wymień klawiorę...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post27 lut 2006, o 22:52

Ziomal spasuj z tematem , mnie X nie robi i nie będzie robił mój kolo ma TO i nic na mnie nie działa tak abym przestał czcić PS2.
Co z tego , że jest Ninja Gaiden , ale nie ma serii Devil May Cry , ani God Of war ( z tego cyklu) ani Onimushy , ani MGSów ani Residentów (a RE4 po prostu zamiata), ani nie ma nawet głupiego Tekkena , albo o RPG jakichś (w sumie to pseudo ) nie wspomnę. Stary EASY proszę , może i jestem fanboyem w tej kwestii dla ciebie , ale leję na to , bo gier jest dużo więcej i naprawdę miażdżących więc RELAX proszę !!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 mar 2006, o 17:42

OK ziomuś, przekonałeś mnie, kończę tą kulawą bajerkę. Nie ma sensu się kłócić, Ty wiesz swoje, ja wiem swoje...
P.S. Respekt za oficjalne przyznanie sie do fanbojostwa. Jesteś wielki.
...

:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post1 mar 2006, o 23:13

hmm no nie wiem czy fanboyostwo. z jednym ma troche racji - z tym ze na czarnule jest WIĘCEJ świetnych gier niz na Xboxa. i wiekszy wybor w gatunkach, taka prawda...
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post2 mar 2006, o 10:38

no, popieram. Nie jestem żadnym fanboyem ale realnie to przeciez PS2 ma wiecej wspaniałych tytułów. Nie mowie ze Xbox ich nie ma, ale ma ich relatywnie mnie, poza tym wiele z nich jest też na PC. Ja bym brał ps2, mimo wszystko.
Offline
Avatar użytkownika

panzer

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 lut 2006, o 21:27

Post3 mar 2006, o 16:45

PS2 BUTCHER napisał(a):ale JAK DLA MNIE TO X-BOX NIE MA SIĘ CZYM POPISAĆ I JUŻ !!!!



Typowy przyklad rozbestwionego gowniarza, ktory krytykuje dana konsole, dlatego ze jej nieposiada.



Tokar napisał(a):no, popieram. Nie jestem żadnym fanboyem ale realnie to przeciez PS2 ma wiecej wspaniałych tytułów. Nie mowie ze Xbox ich nie ma, ale ma ich relatywnie mnie, poza tym wiele z nich jest też na PC. Ja bym brał ps2, mimo wszystko.



Imho wszystko zalezy od preferowanego gatunku gier. Fan gier akcji, strzelanin, wyścigów z pewnoscia bedzie bardziej zadowolony z Xboxa, poniewaz ta konsola bedzie miala mu wiecej do zaoferowania przede wszystkim pod wzgledem jakosciowym. Natomiast jesli ktos lubi typowo-japonskie RPG to oczywscie ps2 bedzie ta konsola, ktora spelni jego kryteria.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post3 mar 2006, o 17:31

''Imho wszystko zalezy od preferowanego gatunku gier. Fan gier akcji, strzelanin, wyścigów z pewnoscia bedzie bardziej zadowolony z Xboxa, poniewaz ta konsola bedzie miala mu wiecej do zaoferowania przede wszystkim pod wzgledem jakosciowym. Natomiast jesli ktos lubi typowo-japonskie RPG to oczywscie ps2 bedzie ta konsola, ktora spelni jego kryteria.'' - panzer

Gratuluje chłopczyku właśnie napisałeś największy debilizm w swoim życiu po prostu ręce mi opadły , a twój Avatar to k***a skąd ??? Z Final Fantasy ??? A może z kingdom hearts ??? No powiedz , bo gier akcji przecież nie ma na PS2 .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości