Teraz jest 28 mar 2024, o 19:47


Pytanie.

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post10 mar 2006, o 13:42

Ok YoW masz rację ... 3a się razem 3ymać , pozdro
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 mar 2006, o 15:37

przyszłość zapewniona do czasu PS3 czyli jeszcze dłuuugo.

Szczerze wątpię. Daję tej konsoli jeszcze max. 2 lata. PSX też sprzedał się w ilości 100 milionów, a niemal "z dnia na dzień" przestały się pojawiać nań dobre gry. Liczę jednak, że tym razem SONY nie popełni tego błędu.


Spox, a ja bym dał xboxowi jeszcze max kilka miesiecy, jesli nie tygodni. Praktycznie brak nowych gier, zero porządnych zapowiedzi - dlatego odradzałbym xboxa. No chyba ze ktos lubi grac w starocie, wtedy nie ma problemu mozna kupować X'a.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 mar 2006, o 17:29

PS2 BUTCHER napisał(a):Ok YoW masz rację ... 3a się razem 3ymać , pozdro

Ufff... W końcu!

A do tematu: Zgadzam się z Piotrkiem. Po tym co czytam w prasie, Necie, i widzę na rynku, wniosek nasuwa się jeden...
M$ olał pierwszego Xa, całość sił pakuje w promocję Xa 360, gry na niego itd. X Box umiera zabity przez własnych panów.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post13 mar 2006, o 02:31

@YoW
Masz rację. Poza tym, nie pisałem nic o GC, bo nie jego dyskusja dotyczyła. Uważam, że to najsłabszy ze wszystkich current-gen, ale i tak bardzo bym chciał mieć tę konsolę! Ma kilka perełek, których próżno szukać na innych konsolach. A PeCetowcy też się kłócą, uwierz mi ;).

@Sonial13
Moim zdaniem, w prawdziwie beznadziejnej sytuacji jest GameCube - naprawdę skromniutko jeśli chodzi o zapowiedzi gier nań. Na Xbox'a co nieco się jeszcze ukaże, ale pamiętajmy o jednym - ma sporą bibliotekę gier bardzo dobrych/hitów. Nie trzeba być od razu "trendy, jazzy i w ogóle joł" i iść z duchem czasu, bo tak każą. Po co się zachłystywać X'em 360, skoro kolega ma spooore zaległości w kwestii current-genów? W tej chwili, dla kompletnego żółtodzioba, nawet PSX dorwany po korzystnej cenie jest opłacalny. Może trochę przesadzam, ale chyba mnie rozumiecie.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post13 mar 2006, o 10:45

Moim zdaniem wiele hałasu o nic. Koles jakiś założył temat, pewnie nawet juz tego nie czyta, a Ci dawaj kłucą się w najlepsze :lol: Ach Ci polacy :D. Ja jesli miałbym cos dodać od siebie, to obecnie kupowałbym tylko ps2, albo czekał na next-geny.

Gość

Post28 mar 2006, o 11:19

Ja mam PS2, a za jakies 2 miechy bede mial i X'a (jedynke:). Jest wiele gier, ktore wg. mnie zasluguja na przejscie na tej konsoli. Ale.... Gdybym nie mial PS2 to kupilbym konsole Sony. Po prostu ta konsola rzadzi w kontakcie z innymi!! Co do tego nawet nie ma sie co spierac prawda?? PS2 rulez!! Kup wlasnie ją!!
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 17:46

najlepiej jakby mieć i X'a i mazynke Sony. Obie konsole mają pokaźny zapas tytułów. Ja osobiście wole Sony ale to tylko i wyłącznie moja opinia
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post8 lip 2006, o 11:12

teraz chyba niktnie ma juz watpliwosci - na xboxa wlasciwie gry już nie wychodzą. chyba ze ktos by chciał grac tylko w starsze gry tow tedy nie ma problemu...

Gość

Post8 lip 2006, o 11:54

ja mam X'a od jakiś 3 tygodni i żyję ze świadomością, że nic ciekawego (bardziej) na tą konsole sie już nie ukaże, ale co tam! Jest masa innych świetnych gier , na których można grać miesiącami (te miesiące to choćby na HALO:) więc aż tak źle chyba nie jest. Trzeba się liczyć z tym, że te platformy kończą już swój żywot :cry: i teraz czas podziwiać to, co dziać się będzie w erze panowania nowych konsol.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 lip 2006, o 12:41

No i duże, czarne pudełeczko z X'em już zdechło. Właściwie teraz na xboxie i gacku będą pojawiać się same przeciętniaki multiplatformowe. PS2 zostały już tylko 4 duże produkcje: Rogue Galaxy, FFXII, MGS:Subistance, God of War II. Żegnaj pudle było miło ale się skończyło(y*)
*wydawać nowe, dobre gry:)
Poprzednia strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron