Teraz jest 29 mar 2024, o 00:13


Pytanie.

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

panzer

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 lut 2006, o 21:27

Post3 mar 2006, o 20:51

PS2 BUTCHER napisał(a):
Gratuluje chłopczyku właśnie napisałeś największy debilizm w swoim życiu po prostu ręce mi opadły , a twój Avatar to k***a skąd ??? Z Final Fantasy ??? A może z kingdom hearts ??? No powiedz , bo gier akcji przecież nie ma na PS2 .


tym samym udowodniles jak latwo wyprowadzic cie z rownowagi.

Pokaz mi, w ktorym miejscu napisalem ze na ps2 nie ma gier akcji.

A tak poza tym..

'Ps2 Butcher - mistrz cienkiej riposty'. - Nie martw sie, nawet nie mam zamiaru czytac kolejnych.. Nie od sadzenia sobie buraków to forum.

ciekaw jestem czy znajdziesz jakis sensowny argument nieopierajacy sie na legndzie- mgs3
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post3 mar 2006, o 23:36

Ja także nie mam najmniejszego zamiaru z tobą wdawać się w żadne dyskusje. Sam przyburaczyłeś swoją wcześniejszą wypowiedzią na temat do czego obie konsole się lepiej nadają. To było naprawdę poniżej pasa.
Po prostu beznadzieja.Mam nadzieję , że jak ktoś przeczyta jeszcze te twoje bzdury to wystosuje odpowiedni komentarz. Napisałem , że Kloc niczym mnie nie zauroczył bo tak jest i wał ci do tego , nie podoba ci się PS2 napisz , uszanuję to , ale nie pisz takich bzdur bo szlag mnie trafia !!!
Offline
Avatar użytkownika

panzer

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 lut 2006, o 21:27

Post4 mar 2006, o 00:41

Post nr 1

PS2 BUTCHER napisał(a):Fanbojstwo czy nie , jak dla mnie X-box w pojedynke wymięka , ale jasne fajnie mieć i Xa i Ps2 , ale JAK DLA MNIE TO X-BOX NIE MA SIĘ CZYM POPISAĆ I JUŻ !!!!



Post nr 2

Ziomal spasuj z tematem , mnie X nie robi i nie będzie robił mój kolo ma TO i nic na mnie nie działa tak abym przestał czcić PS2.


Post nr 3

Wg. mnie robisz największą głupotę swojego życia , ale jak chcesz !!!!



Jak widzisz (hmm moze nie widzisz) nie chodzilo mi tu bynajmniej o jednego posta, w ktorym wyraziles dobitnie swoje preferencje, ale cala serie twoich bezmyslnych wiadomosci w swej tresci praktycznie zawierajacych to samo (i kto tu mówi o buraczeniu?)


Co do mojej wiadomosci, do ktorej przyczepiles sie jak rzep psiego ogona, szukajac nadziei na pokonanie mnie w tej "wojnie argumentów":

Nie zmienie swojego zdania na ten temat i nawet nie myśl, ze poprzez czyjas nedzna argumentacje wpadne w jakas euforie i zaczne wykrzykiwac "och, dziekuje ci [xywka_fanboya/PS2 Butcher], dzieki tobie ujrzalem swiatlo, teraz krocze droga prawdy"



ps. czy do swych wypowiedzi, zawsze musisz dodawac te pedalskie wykrzykniki?
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post4 mar 2006, o 00:55

Człowieku czy ty jesteś nienormalny ???
Moje argumenty były krótkie i na temat , bo na Ps2 gra mi się o wiele lepiej niż na klocu i gry też mi się bardziej podobają więc wal się na ryj, z resztą ile kloca sprzedał Micro$hit ??? 15 milionów , 20 ??? Przy 100 milionach PS2 to żałosny wynik i nie podniecaj się tak ok ???
Z tych 3 fragmentów , które wybrałeś przyznaję się , że przesadziłem mówiąc , że X nie ma się czym popisać , a reszta to po prostu moje zdanie , które niczym nie różni się od twojego ortodoksyjnego podejścia z kolei do zabawki Gatesa więc jaki masz problem do chuja ???
Olewam X-a , a ty PS2 i co , dla mnie to bez znaczenia.
I nie każę ci zmieniać zdania bo jak mówiłem gówno mnie to obchodzi , że wolisz X-a i nie każe ci niczego zmieniać. A twoja wypowiedź co do tych gatunków to dopiero fanboystwo po całości , stary jak możesz pisać , że x jest lepszy jeśli chodzi o akcje , racery czy strzelanki ??? No po prostu to mnie rozwaliło. I jak mam nie jechać na tej wypowiedzi skoro zasługujesz na to , aby cię ukrzyżować. Pedalskie wykrzykniki ??? Aleś ty twardy ja pierdolę , to żeś pojechał na ostro. Mówisz , że nie mam argumentów , a jakie ty masz ???
Offline
Avatar użytkownika

panzer

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 lut 2006, o 21:27

Post4 mar 2006, o 08:48

PS2 BUTCHER napisał(a):Człowieku czy ty jesteś nienormalny ???
Moje argumenty były krótkie i na temat , bo na Ps2 gra mi się o wiele lepiej niż na klocu i gry też mi się bardziej podobają więc wal się na ryj, z resztą ile kloca sprzedał Micro$hit ??? 15 milionów , 20 ??? Przy 100 milionach PS2 to żałosny wynik i nie podniecaj się tak ok ???


Sorry, ale ta wypowiedz pozostawie bez komentarza.

Z tych 3 fragmentów , które wybrałeś przyznaję się , że przesadziłem mówiąc , że X nie ma się czym popisać , a reszta to po prostu moje zdanie ,


Fajnie, szkoda tylko ze user ktory zglosil sie o rade, musi wysluchiwac takich glupot i nie otrzymal zadnego sensownego argumentu . Ze Xbox niby to szit etc. A dlaczego szit?

A bo tak!

Wg. mnie robisz największą głupotę swojego życia , ale jak chcesz !!!!



Olewam X-a , a ty PS2


Pokaz mi jakikolwiek fragment, w ktorym wspomnialem ze ps2 to szit.
Zreszta nie ps2 dotyczy tu temat.


i co , dla mnie to bez znaczenia.
I nie każę ci zmieniać zdania bo jak mówiłem gówno mnie to obchodzi , że wolisz X-a i nie każe ci niczego zmieniać



Moze wez pan przeczytaj wreszcie post zalozyciela tematu, spojrz co porownywal i do czego, a potem zastanow sie jakim jestes idiota.



A twoja wypowiedź co do tych gatunków to dopiero fanboystwo po całości , stary jak możesz pisać , że x jest lepszy jeśli chodzi o akcje , racery czy strzelanki ??? No po prostu to mnie rozwaliło.



Tak masz racje, PGR2, Forza MT, Rallisport Challange2, Moto GP3 to przecietniaki, ktorych fan racerow nie omieszka nawet dotknac.
Rowniez fan strzelanin uzna ze Halo, Ghost Recon2, Half Life2, Panzer Dragoon Orta czy Far Cry Instintcs nie maja mu nic do zaoferowania.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 mar 2006, o 12:08

OK, dobra rybcie, nie drapać się.
Każdy z Was ma rację (przynajmniej SWOJĄ rację). Kłótnia do niczego dobrego nie doprowadzi, jedynie do syfu i burdelu (patrz Polska, i polska polityka...). Musimy się trzymać, i sobie pomagać, a nie robić sobie pod górę, co nie?
No, to dajcie sobie po buziaku i zgoda, co nie? No. :twisted:
BTW: pamięta ktoś o co chodziło w tym topicu, hłe hłe?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

judasz na baletach

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:18
  • Lokalizacja: da street

Post5 mar 2006, o 19:10

tiak opłaca sie kupić xbox teraz w momencie kiedy juz jest następca z powodu takiego ze gry bede jeszcze wydawane czyli loooooz xbox nie umiera, 360 musi ssie jeszcze przegryść bo narazie ma tylko pgr3 jako jedyna gra warta uwagi! no stary xbox ma znacznie wiecej :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post5 mar 2006, o 23:33

judasz na baletach napisał(a):tiak opłaca sie kupić xbox teraz w momencie kiedy juz jest następca z powodu takiego ze gry bede jeszcze wydawane czyli loooooz xbox nie umiera:


hmm chyba jednak umiera. no bo pokaż mi jakiegoś porządnego exclusiva na tę kosnolę na najbliższe pol roku...
Offline
Avatar użytkownika

judasz na baletach

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:18
  • Lokalizacja: da street

Post6 mar 2006, o 07:46

policja!!!milicja!!!komenda!!!!


nie samymi exclusivami konsola zyje, te co wychodza gry sa dobre i styka nie. xbox360 tez nie man arzie ekskluziwa
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post6 mar 2006, o 21:36

judasz na baletach napisał(a):xbox360 tez nie man arzie ekskluziwa


no i dlatego jest słaby :]. Tzn exclusivy ma, ale słabe (ofkoz to tylkko moje zdanie).

nie samymi exclusivami konsola zyje, te co wychodza gry sa dobre i styka nie.


A na co mi konsola ktora nie ma exclusivów? Skoro nie ma exclusivów to wole inną konsole (w tym wypadku ps2), która ma exclusivy, a w dodatku jeszcze wszystko to, co i xbox - chyba logiczne...? Ofkoz gadamy teraz o nowosciach, zeby nie było niedomówień.,
Offline
Avatar użytkownika

judasz na baletach

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:18
  • Lokalizacja: da street

Post7 mar 2006, o 18:51

to wypierdalaj
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post7 mar 2006, o 21:18

judasz na baletach napisał(a):to wypierdalaj


no comment
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron