Teraz jest 29 mar 2024, o 17:19


Pytanie.

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post7 mar 2006, o 23:15

Hehe , mówiłem kupuj PS2 ;)
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 mar 2006, o 00:58

Jeśli jesteś nastawiony na Xboxa to moim zdaniem nie masz się czego wstydzić ani obawiać - faktycznie, worek z zapowiedziami może nie pęka w szwach, ale na X'a jest mnóstwo hitów, które warto sprawdzić. Przysłowiowe "nadrabianie zaległości" spokojnie zajmie Ci trochę czasu. Znacznie łatwiej będzie Ci przejść przez okres wyczekiwania na jakiegoś next-gena. Lepiej poczekać aż wszystkie będą na rynku, wtedy wybierzesz to, co Ci najbardziej spasuje. Do tego momentu Xbox zapewni Ci sporo zabawy. Nowości nie są najważniejsze.

Jeśli chodzi o jakoś grafiki, to nie wiem skąd wziąłeś rzekome informacje o tym, jakoby Xbox był słabszy pod względem technicznym od PS2. Jest to nieprawdą. W większości gier multiplatformowych, to właśnie wersja na konsolę Microsoftu prezentuje się najlepiej. Ktoś podawał gier wydawanych tylko na PS2 - nonsens, exclusive'y są zawsze najlepiej dopracowane.

Szkoda jedynie, że nie określiłeś swoich preferencji gatunkowych - wtedy można by lepiej określić, który current-gen jest dla Ciebie odpowiedniejszy. Wychodzi jednak na to, że oferta X'a bardziej Ci odpowiada.

Jeszcze tylko słowo do PS2 Butchera - prosiłeś o komentarz, proszę bardzo. Jesteś ewidentnym fan boy'em i większość (podkreślam, większość, nie wszystko), co napisałeś w tym temacie jest w większej lub mniejszej części bzdurą. Sorry, no bonus.

P.S. Powyższy post napisał posiadacz PS2 (bardzo z tego faktu zadowolony) i nie posiadacz Xboxa - to tak, żeby nie było wątpliwości.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post8 mar 2006, o 01:46

W porządku Artix , mogę sobie być fanboyem , mam to w dupie , ale ty jesteś debilem , sory , ale gdzie ja prosiłem o komentarz ??? Tak się k***a napiąłeś wielce ???
I powiedz co jest bzdurą co napisałem ???
Wogóle coś sie z Panzerem dojebał cieciu , k***a ale macie problem.
Napisałem chłopakowi z góry co moim zdaniem jest lepsze do kupienia.
Przecież nie napisałem tak : KUPUJ KONIECZNIE PS2 BO JAK NIE TO WPIERDOL , człowieku czytaj uważnie. Ale istotnie skarciłem X-a bo DLA MNIE TO SYF i MAM DO TEGO PRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisałem w skrócie , że gier mało , że większość to przedruki z PC
No co miałem jeszcze napisać ??? Że ma pada chujowego ???
PS2 jest zajebiście uniwersalne , nie psuje się , może te pierwsze slimy miały zjebany zasilacz. Z moim ''grubasem'' nie miałem nigdy żadnych problemów, gier świetnych i exlusivów jest mnóstwo , ciut gorsza grafa od X;a ale leję na to , 100 mln sprzedanych sztuk , przyszłość zapewniona do czasu PS3 czyli jeszcze dłuuugo. I co się rozwodzić więcej nad sprawą , która jest logiczna i jasna jak słońce , a zresztą to nie tylko ja polecam PS2 więc zamknij dupe i nie popisuj się swoją inteligencją-szpagatową jaki to z ciebie doradca i wogóle. Każdy pisze w jaki sposób chce , a jak masz problem to twoja sprawa , SZCZAM NA MICRO$HIT I NIE JESTEM k***a FANBOJEM BO TY ALBO KTOKOLWIEK TAK GADA !!!
Leje na niego po całości i MAM DO TEGO PRAWO , a ty nie będziesz mi mówił jaki jestem , albo co piszę. Patrz lepiej na siebie mądralo...
Offline
Avatar użytkownika

judasz na baletach

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:18
  • Lokalizacja: da street

Post8 mar 2006, o 12:58

swistak-84 napisał(a):
judasz na baletach napisał(a):to wypierdalaj


no comment


thx ziomek
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 mar 2006, o 19:18

PS2 BUTCHER napisał(a):ale gdzie ja prosiłem o komentarz ???

Grunt to nie pamiętać co się pisze... Spójrz na poniższy cytat:

PS2 BUTCHER napisał(a):Mam nadzieję , że jak ktoś przeczyta jeszcze te twoje bzdury to wystosuje odpowiedni komentarz.


Wogóle coś sie z Panzerem dojebał cieciu , k***a ale macie problem.

Ja w ogóle coś napisałem o Panzer Dragoon? Nie przypominam sobie, nie wiem do czego pijesz.

Napisałem chłopakowi z góry co moim zdaniem jest lepsze do kupienia.

Fajnie, ale można to zrobić w kulturalny sposób, a nie rzucać mięsem na lewo i prawo.

Napisałem w skrócie , że gier mało , że większość to przedruki z PC

Kilkaset to faktycznie mało... A co do tych "przedruków" (boskie określenie), to czekam aż walniesz "argument", że "Xbox to PC". Tak, całkiem sporo gier pojawiło się zarówno na PC i na X'ie, ale gadanie o "większości" jest śmieszne.

No co miałem jeszcze napisać ??? Że ma pada chujowego ???

Kolejny popis "kultury".

nie psuje się , może te pierwsze slimy miały zjebany zasilacz.

LOL roku :lol:. PS2 jest jedną z najbardziej awaryjnych konsol, jakie powstały. Częstotliwość padania lasera jest ogromna i powie Ci to KAŻDY średnio zorientowany w konsolach człowiek. PS2 mam ja i dwóch kumpli - padła zarówno mi (niezbędna była regeneracja lasera), jak i jednemu z tych kumpli. Wynik 2/3, żaden z nas nie przerabiał konsoli. Cieszę się, że Ty miałeś szczęście i Ci nie padła (jak długo z niej korzystasz?), ale proszę, nie traktuj siebie jako ogółu.

100 mln sprzedanych sztuk

Co to ma do rzeczy?

przyszłość zapewniona do czasu PS3 czyli jeszcze dłuuugo.

Szczerze wątpię. Daję tej konsoli jeszcze max. 2 lata. PSX też sprzedał się w ilości 100 milionów, a niemal "z dnia na dzień" przestały się pojawiać nań dobre gry. Liczę jednak, że tym razem SONY nie popełni tego błędu.

Dalszej części nie komentuję, bo jest żałosna. W ogóe nie wiem po co się za to zabieram, bo idiota i tak "wie lepiej" i tylko człowieka zjedzie. Nevermind...

P.S. Tu jest w ogóle jakiś moderator? Chyba by się przydał.
Offline

depesz

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 31 sty 2006, o 18:41

...

Post8 mar 2006, o 19:41

albo moderator albo wpierdol spuszczony temu fanbojowi - aż się noż w kieszeni otwiera jak się czyta jego teksty...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post8 mar 2006, o 20:35

Po pierwsze to nie chodziło mi o PANZER DRAGON , tylko o gostka z taką XYWKĄ - PANZER.
Po drugie to zjechałem cię , bo sam się żeś przywalił , przeczytaj uważnie całość. Może i napisałem na ''ostro'' na ten temat co lepiej kupić , ale co to ma do rzeczy ??? NIKOGO NIE OBRAZIŁEM NAWET NA 5 SEKUND !!!!
Powiedziałem , że X to gówno , ale nie napisałem , że jego użytkownicy to SHIT , prawda ??? Widzę , że niektórzy mają się za Bóg wie kogo , bez kitu , a KIM WY k***a JESTEŚCIE ??? Sami tylko zaczynacie awantury i wielce się wymądrzacie , a Ja się pytam : CZY KOGOŚ OBRAZIŁEM W JAKIŚ SPOSÓB (przed gadką z tobą czy panzerem) ???
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 mar 2006, o 20:43

PS2 BUTCHER napisał(a):Po drugie to zjechałem cię , bo sam się żeś przywalił

Bo sam o to prosiłeś. Poza tym, trudno, żebym nie reagował, kiedy ktoś najeżdza bez powodu na kogolwiek/cokolwiek.

Może i napisałem na ''ostro'' na ten temat co lepiej kupić , ale co to ma do rzeczy ???

To, że to jest forum, a na nich powinno się zachowywać pewne elementarne zasady kultury. Nie trzeba klnąć w co drugim poście, podobnie, jak Ty robisz.

Widzę , że niektórzy mają się za Bóg wie kogo , bez kitu , a KIM WY k***a JESTEŚCIE ???

Gdzie napisałem, że uważam sie za niewiadomo kogo? Nie dorabiaj ideologii do czegoś, czego nie ma.

Sami tylko zaczynacie awantury i wielce się wymądrzacie

To Ci się udało :lol:. Forum jest od wyrażania swoich opinii, a ja w KULTURALNY sposób postanowiłem sprostować Twoją, w moim przekonaniu bardzo błędną i niesprawiedliwą. To jest Twoje przekonanie, że Xbox to g***o, ale nie musisz tego na siłę wciskać innym.

CZY KOGOŚ OBRAZIŁEM W JAKIŚ SPOSÓB (przed gadką z tobą czy panzerem) ???

Starczy, że przeklinasz w co drugim poście. Później jeszcze doszło obrażanie Panzera i mnie. To się ewidetnie kłóci z regulaminem tego forum, w tym sęk.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post8 mar 2006, o 22:21

Przepraszam bardzo , ale zacząłem jechać po bandzie dopiero później więc nie przeinaczaj faktów na swoją korzyść.A pozatym jeśli rzucasz granat ''zaczepny'' to licz , że wyłapiesz odłamkiem.
I nikomu na siłę nic nie wciskałem , NA SIŁĘ ODRADZAŁEM , ale nie mówiłem kupuj bo WPIER...
Jeśli rażą cię moje opinie to się nie podniecaj nimi i będzie po sprawie , gdyby każdy komentował czyjeś zdanie to stary tu by był WAR-ZONE a nie stronka o grach. Więc daj na luz.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post9 mar 2006, o 02:50

PS2 BUTCHER napisał(a):Przepraszam bardzo , ale zacząłem jechać po bandzie dopiero później więc nie przeinaczaj faktów na swoją korzyść.

Ke pasa? Pierwszy post miałeś czysty jak łza, a w drugim już:
NO WIĘC NIE I CH*J Smile zainteresuj się uważnie sprawą to zrozumiesz mój poprzedni post pozdroo !!!

I nawet jeśli to było "dla jaj", to potem się już posypało. Poza tym, jaką ja mam korzyść w tym, że rzucasz mięsem? Bynajmniej mnie to nie podnieca, sorry.

A pozatym jeśli rzucasz granat ''zaczepny'' to licz , że wyłapiesz odłamkiem.

Nie śmiałbym myśleć inaczej ;). Przyznaj w końcu, że sam prosiłeś o komentarz do słów Panzera, więc ja go dałem, w odnoszeniu do Twoich postów. Panzer miał rację, a Ty go zjechałeś od stóp do głów.

Jeśli rażą cię moje opinie to się nie podniecaj nimi i będzie po sprawie

Pisałem Ci, że co jak co, ale akurat Twoje posty mnie nie podniecają. Preferuję inne "podniecacze" ;). A pewne zasady muszą być zachowane, czy to Ci się podoba, czy nie.

Więc daj na luz.

Ty też. Przyjmij do wiadomości, że PS2 nie jest jedyną słuszną konsolą, niektórzy preferują inne, np. Xboxa. Ja się do tych osób nie zaliczam, bo PS2 odpowiada mi najbardziej, ale wciskanie NA SIŁĘ (jak sam napisałeś) "jedynych słusznych poglądów" (Twoim zdaniem) niezorientowanemu w temacie mnie wkurza. Daj człowiekowi wybrać i powiedz mu to, o co pyta, a nie tylko "PS2 rulez, a reszta to shit nie warty siana". Każdu lubi to, co lubi. Zresztą, treści przez Ciebie głoszone też można powiedzieć w inny sposób. Kulturalny.

P.S. Koniec, bo już mnie to męczy.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post9 mar 2006, o 10:04

Dobra ja też bastuje pozdro
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 mar 2006, o 13:38

Ludzie!!! Nie no trzymajcie mnie. Ps2 Butcher jesteś po prostu fanboyem Ps2, więc dla ciebie Każda inna konsola niż ta wyprodukowana przez Sony jest do niczego. No i po waszych postach widać"PS2 i Xbox są najlepszymi konsolami!" a czemu nikt ani słowa nie powiedział o Gacku. Wychodzi na to że jesteście w pewnym stopniu fan boyami!!!

Oki teraz napiszę normalny post, czemu gracze nie mogą być graczami wydawałoby się że przynajmniej każdy(gracz:)) powinien jeżeli nie lubić to szanować inną konsolę, bo obecnie to pecetowcy mogą się z nas śmiać. Gdzieś znalazłem że jakiś Pcetowiec napisłał że przynajmniej u nich nie kłócą jaki kto ma procek,system operacujny(z tym różnie bywa) itp. a u nas braci konsolowej za toprawie każdy kłóci się jaką kto ma konsolę. Jak ktoś chce kupić np. Xboxa to nie wyśmiewajmy go itp. Tylko zjednoczmy się z nim. Bo przecież każdy( gracz:)) chce grać!!!

PS.Głupi post wyszedł hłe hłe:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości