Teraz jest 29 mar 2024, o 08:37


SYNITOPS = SHIT

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

SYNITOPS = SHIT

Post11 sie 2005, o 16:30

Dzisiaj wysłałem mejla o takiej treści do firmy Synitops...


"Witam.

W grudniu 2004 roku kupiłem u Państwa przerobionego Xboxa crystala. Dzisiaj rozkreciłem Xboxa i zobaczyłem, że chip który jest w Xboxie to podróbka Alladina !!
I dzięki właśnie tej podróbce często wieszają mi się gry. Nawet nie zdają sobie Państwo sprawy jak to frajda grając i czekając w napięciu czy kolejny poziom się dogra czy nie...
Gwarancja niestety już minęła, więc moge się cmoknać w d***
Na różnych forach czytałem, że nie warto dawać nowego biosa, tylko kupić nowy chip...

Mam pytanie, ile Państwo zarobiliście na tym, ze daliście mi podrobionego chipa? 20 zł? 40zł?

Dodałbym te np.40 zł żeby miec oryginalnego Alladina. A teraz pluję sobie w brodę. Oczywiście teraz to już nie Państwa zmartwienie, ale opinię macie już wyrobioną. I wszędzie gdzie tylko będę mógł będę odradzał kupowanie w waszym sklepie. I na wszystkich forach będę pisał, że w Synitopsie lutują podróby Alladinów. Niestety, sami zasłużyliście sobie na takie traktowanie.
Dałem się nabrać, bo nie byłem zorientowany... Państwo dobrze wiedzieliście co lutujecie, jest to wprowadzanie klienta w błąd!!

Jest mi przykro i czuję się oszukany."


Jeżeli mi odpisza na mejla to wrzucę go tutaj... o ile będą miali jaja żeby odpisać.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post11 sie 2005, o 16:34

Dobrze Majonez. Trzeba trzymać sprzedawców za jaja!! Jesteśmy z Tobą sercem i wątrobą :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post12 sie 2005, o 12:08

no to niezle cie w bambuko zrobili :evil: dzieki za ostrzezenie, na pewno nic od nich kupowac nie bede :? ja jesli cos bralem wysylkowo to w ultimie - maja dobre, tyle ze drogie i to jest ich minus :?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 sie 2005, o 11:29

Hmmm, Synitops... Słyszałem już tą nazwę sklepu, i to też w nienajlepzych okolicznościach. Niestety, czasy mamy podłe, trzeba sobie polecać dobre (i tanie w miarę) sklepy. Ja proponuję Nintusia z Gdyni ('wczuj" na Allegro). Jest sprawdzony przeze mnie osobiście... wszycho OK, co tu dużo gadać... (nie, nie jestem z nimi do działki, he, he...)

Od siebie mogę podać też pewną pałę dętą z Allegro, na prawdę niewąski z niego pedał...

"___---___Kowal" (nawet nicka ma gejoskiego, nie???)

Kupiłem u frajera jednego "920 gier z pegasusa, Nesa, Snesa i innych 8mio bitowców". Przychodzi płyta (CD-R ofkoz). Wrzucam ją do Pleja, nie chodzi. Kręcę laserem, dalej nie chodzi. Rozpieprzona, myślę. Piszę do kretyna "Jest to i to... Co dalej???" Psi fiut na to histerycznie, że go kantuję, że kłamię i jak chcę nowej to muszę od nowa zapłacić (!!!). Ja na to, że nie bardzo, bo: ja ze swojej części umowy się wywiązałem (wylicytowanie -> zapłata), a on nie (towar jest wadliwy, nie działa -> gwarancja, reklamacja), za co należy się stosowny komentarz (czyt. negatyw). Wiecie co zrobił obciągacz jeden? Zgłosił do Allegro cichcem, stara ciota, że WYLICYTOWAŁEM I NIE ZAPŁACIŁEM ZA TOWAR!!! Dostałem ostrzeżenie i anulowano przebieg całej aukcji! Teraz wiem, dlaczego wszystkie peddały są takie przebiegłe... Uczą się kiwać na Allegro.

Uważajcie więc i Wy, moi drodzy, pomni przetróg Soniala nie dajcie się omamić chytrym pedałom z Allegro...
:!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post16 sie 2005, o 14:08

Majonez ale z tych sprzedawców kawały chamów :evil: Teraz już wiemy gdzie nie kupywać X'ów.

Gość

Post24 sie 2005, o 22:53

heh... po krótkiej "wymianie"... mejlami z wyjaśnieniami, pAN z SHITnitopsu napisał mi, że mam chipa na kości Winbonda :| i tyle. Żadna mi to nowość bo wiedziałem juz to prędzej zanim sznowny pAN mi to powiedzał. Winbond = podróba.

Teraz muszę się rozgladnąć za sklepem w którym przerobiliby mi konsolkę na nowo. Niestety.

Gorace fucki ślę do miszczuf z Synitopsu. I przestrzegam przed kupowaniem w tym... sklepie.
Dzisiaj jestem jakoś dziwnie spokojny więc mimowolnie uniknąłem bluzgów.

Pozdro

Gość

Post5 wrz 2005, o 23:12

No i koniec końców jest taki, że wybieram się na giełdę do Katowic. Znany mi już pan Adam Słodowy :p wlutuje mi chip Duox.

I żeby było śmieszniej, ostatnio zauważyłem w ekstrimie, że Synitops na środku swojej reklamy dali zdjęcie oryginalnego Alladina. Normalnie ręce opadowywują... Jak to śpiwał ś.p. Czesław Niemen... "Dziwny jest ten świat"

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron