Teraz jest 19 mar 2024, o 09:45


Xbox?

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

Xbox... :D

Mam i nie oddam!
17
55%
Mam, ale nie gram...
0
Brak głosów
Mam, ale chyba sprzedam...
0
Brak głosów
Nie mam, ale muszę mieć!
2
6%
Nie mam, ale chętnie kupię...
5
16%
Nie mam i nie kręci mnie to w ogóle...
5
16%
Nie mam zdania...
2
6%
 
Liczba głosów : 31

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Xbox?

Post17 paź 2004, o 10:21

Ponieważ wiem, że w Polsce Xbox jest (niestety) mało popularny, postanowiłem zrobić małą ankietę na temat kupna, tudzież posiadania X'a... Zapraszam do postowania! :D
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post17 paź 2004, o 10:27

brakuje tu jednej opcji - nie mam i nie mam kasy na kupno a chetnie bym kupił. Bo to ze nie mam i nie kreci mnie to w ogole troche mija sie z prawdą. Powiem tak - wystarcza mi ps2, ale jakbym miał full kasy to chetnie kupiłbym X-kloca. Ma spoko lineup, ale mi bardziej odpowiada ten z PS2 (przyzwyczajenia z czasow PSXa :D )
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post17 paź 2004, o 10:42

Chyba nie kupię Xbox. Ja czekam Xbox2, PS3 i PSP albo NDS.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post18 paź 2004, o 15:11

Nawet bym kupił, ale teraz juz sie chyba nie opłaca (mam juz PS2). Wole odłożyć kase i poczekać na PS3 albo Xboxa 2.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post16 lut 2005, o 19:27

Ja się już od dłuższego czasu przymierzam. Strasznie kręci mnie Ninja Gaiden, Halo 2.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post17 lut 2005, o 08:42

MIałem XBOXA przez kilka miesięcy. I powiem że to świetna konsola. Supre grafa PS2 nie podskoczy dysk twardy co po przerobieniu daje ogromne mozliwości - filmy DVD, Div-x, mp3, Linux, zdjęcia- po prostu kombajn multimedialny.
Jeżeli chodzi o gry jest świetnie- Kto nie grał Ninja Gaiden niech jak naszybciej załatwi sobie X-a z tą grą - przynajmniej pożyczy. Ta gra Po prostu rozpiernicz, żeby nie powiedzieć dosadniej. Grafa najlepsza ze wszystkich platform, Rozgrywka to jednak cała esencja- nigdy nie było takiego systemu walki w chodzonej nawalance, fabuła nie jest zła i jest spójna. Tylko nie wszystkim może pasować wysoki poziom trudności, ale był bardzo dobry zapewniam gra dzięki temu się nie nudzi. Naprawdę trzeba pokombinować przy większości przeciwników.
Oprócz tego jest masa innego softu na tą konsolę. ja w każdym razie bawiłem się przednio. Tylko brakowało mi japońskich RPG które bardzo lubię - dlatego sprzedałem X-a i kupiłem PS2- a że mam jeszcze nie najgorszego PIECA to i pogram w takie tytuły jak: Sudeki, Halo, Jade Empire, KOTOR2, Doom3, Half-life2, . MAM NADZIEJE ŻE HALO 2 PÓŹNIEJ UKARZE SIĘ NA PC.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post17 lut 2005, o 12:54

Ja również, na razie męczę Halo ja PC i zarzynam swojego GeForce`a 3. Niemniej jednak jest nieziemsko. Swoją drogą to raczej mało osób wierzyło w sukces X`a (ja zresztą też :D)
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post31 mar 2005, o 17:56

"Microsoft przestanie robić Xbox'a?
Czyżby Microsoft przygotowywał się do premiery następcy Xbox'a? Takie przynajmniej plotki rozpowszechnia źródło zbliżone do koncernu, jednak pozostające anonimowe. Co dziwniejsze, niektóre sklepy zostały już poproszone, by nie umieszczać tej konsoli w swych przyszłych ofertach. Nieoficjalnie mówi się, że na rynek trafi jeszcze tylko dwa miliony urządzeń i to wszystko.

Niewykluczone, że MS po prostu przestawia swe linie produkcyjne na nowy produkt, a biorąc pod uwagę brak kompatybliności Xbox'a 2 z poprzednikiem, faktycznie nie ma sensu dalej go produkować."


Źródło: gry.wp.pl
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 kwi 2005, o 07:03

No bez przesady! Zanim mnie będzie stać na Xa 2, czy Pleja 3, to chciałbym popróbować konsol obecnych (wówczas już "poprzednich"). Nie o to chodzi, że ich zabraknie. Mogą po prostu zdrożeć... Ale nie muszą.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 kwi 2005, o 10:14

wcale bym sie nie zdziwil gdyby to bylo prawda :twisted: Zobaczcie ze wiele gier microsoft przerzuca na swoją przyszlą konsole i jesli e3 nie pokazą tony zapowiedzi to moze byc cienko :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Atis the Dragon Angel

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 20 mar 2005, o 21:39
  • Lokalizacja: Devil May Cry Office

Post2 kwi 2005, o 21:06

Ja bym tam kupiła gdybym miała kase, ale skarbonka świeci pustkami.

Ale cytując pewną internetową recenzję pewnej gry:

"Obiekt zazdrości pececiarzy, niespełnione marzenie posiadaczy Xboxów (...)"

No właśnie. Bez PS2 ani rusz.

(wiecie o jakiej grz mówię)
ŚMIERĆ WSZYSTKIM KUCYKOM PONY!!!!!!! - Dante, Vergil & Joana
Offline
Avatar użytkownika

mar+wa.mewa

bywalec

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 23:15

Post10 kwi 2005, o 23:39

mdwoods napisał(a):MIałem XBOXA przez kilka miesięcy. I powiem że to świetna konsola. Supre grafa PS2 nie podskoczy dysk twardy co po przerobieniu daje ogromne mozliwości - filmy DVD, Div-x, mp3, Linux, zdjęcia- po prostu kombajn multimedialny.
(...).


No zgadzam sie stukrotnie.
12 lat meczylem piece i pewnego dnia zamiast znowu wywalic kase na modernizacje szumiacego pudla, kupilem skrzynke bila i jestem mega zadowolony. Od wczoraj gram komfortowo w Doom 3 na 28' TV a nie siedze przed kompem i stresuje sie dlawiaca grafa /A1700@2400,Asus A7V333,512Kingston,GF500Asus,HDD40/.
O weekendach z kumplami przy Def Jam czy PES4 nie wspomne : )
Natomiast cena jest spoko /ok.100$ usa/, ale nie u nas ; > /~1100PLN/ - kurna polski kapitalizm - balcyrewicz musi odejsc!
Następna strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron