Teraz jest 28 mar 2024, o 14:35


Splinter Cell 3: Chaos Theory

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post24 kwi 2005, o 10:43

Grywalność grywalnością, ale grafa jest też ważna, nie? A już na pewno mało kto lubi np. zwolnienia, czy popupy (znaczy się "dorysowujące elementy otoczenia", bo "pupy" to lubi chyba każdy... He, he).
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post2 maja 2005, o 09:57

Damek82 ma rację co do porównywania tych dwóch gier. W chwili obecnej kończę MGS'a 3 i powoli zaczynam grać w Splintera 3. I odnosze takie same wrażenie jak Damek82.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post27 cze 2005, o 13:49

jak dla mnie Splinter jest duzo garszy od seri MGS sama koncowa misja skoniczyla sie i mozna powiedziec ze nie bylo zakonczenia. tak ze Splinter wymieka przy MGS :twisted:
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post8 sie 2005, o 13:55

Mario ty K * * * O !!! Jak sie na grach nie znasz to po co na forum włazisz.


Ski EDIT - ponawiam ostrzeżenie. Jeszcze jeden post z bluzgami i dostaniesz bana!
Offline
Avatar użytkownika

DurszloK

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 8 sie 2005, o 00:05
  • Lokalizacja: Łódź

Post22 sie 2005, o 22:09

hmm... Splinter Cell 3... jeden z moich ulubionych tytułów na x-a :D. Uwarzam tę grę za bardzo udaną i godną poprzednich części. Nie wiem jak tam jest z ps2 pewnie znowu okroili grafikę i znowu sony traci punkty do xboxa. Jednym zdaniem XBOX RULEZ!!.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post23 sie 2005, o 12:37

Blok(a raczej Durzszlok) okroili grafikę bo PS2 ma za małe możliwości graficzne(Chociaz jak się gra w God of War i Tekken5 to myśli się że to niemożliwe:)) Rzeczywiście SP:CT jest świetny grałem u kolegi na kompie dżwięk wymiata np. idę wtedy kiedy jest hałas i strażnicy mnie nie słyszą je ta łas it:)
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re:

Post3 lis 2010, o 22:42

Luke napisał(a):jak dla mnie Splinter jest duzo garszy od seri MGS sama koncowa misja skoniczyla sie i mozna powiedziec ze nie bylo zakonczenia. tak ze Splinter wymieka przy MGS :twisted:

Nadal zastanawiam się o co ci chodzi... IMO jedyne co tu "wymieka" to twoje pismo :)
Co do tematu, to uważam, że dwójka była minimalnie lepsza, z powodu ciekawszych misji (ale jeszcze tych gier nie ukończyłem, więc mogę jeszcze zmienić zdanie).
Poprzednia strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron