Teraz jest 18 kwi 2024, o 04:48


Splinter Cell 3: Chaos Theory

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post18 lut 2005, o 12:35

Ja tam w Splinter Cell Chaos Theory zagram z przyjemnością.Sprawdze przy okazji czy nagroda za najlepszą oprawę graficzną nie została przyznana zbyt pochopnie... :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post18 lut 2005, o 14:43

Silnik został ten sam, natomiast napisali nowy render grafiki. Teksturki mają podobno być świetne. Zaimplementowali coś w stylu efektu schnięcia mokrych ubrań albo moknięcia stroju podczas stania na deszczu. Bomba.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post18 lut 2005, o 15:12

damek82 napisał(a):Silnik został ten sam, natomiast napisali nowy render grafiki. Teksturki mają podobno być świetne. Zaimplementowali coś w stylu efektu schnięcia mokrych ubrań albo moknięcia stroju podczas stania na deszczu. Bomba.

Tak to wszystko będzie :) Oprócz tego ciekawie zapowiada się również możliwość rozcięcia ciękiej powierzchni(folii)Inny element to lekkie ruchy klatki piersiowej ukazujące, że Sam oddycha :o
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post18 lut 2005, o 23:31

Czym wy sie podniecacie. to tylko detale ktore musza byc wprowadzone zeby developer nie byl posądzony o zbytnią wtornosc. Pograc pogram z braku laku. premiera w marcu?
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post19 lut 2005, o 00:25

Mario napisał(a):Czym wy sie podniecacie. to tylko detale ktore musza byc wprowadzone zeby developer nie byl posądzony o zbytnią wtornosc. Pograc pogram z braku laku. premiera w marcu?

Niby detale, jednak jakby nie patrzył wprowadzają jakąś innowacje :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post19 lut 2005, o 00:55

No :). Niedługo dojdą do takich szczegółów jak na przykład to, że Fisher`owi stanie jak zobaczy ładną dupencję :twisted:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post19 lut 2005, o 07:35

A mnie się wydaje, że Sam lubi "pląsać przed lustrem w majtach swojej babci, wysmarowany masłem orzechowym..."
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post19 lut 2005, o 09:27

Hehe pewnie masz racje, ale i tak do raydena to mu daleko. Ja z checia pogram w trojeczke. Zauwazcie ze daty wyjscia splinterow i mgsow nigdy sie nie pokrywaja mnie ciekawi co by wygralo w bezposredniej walce tzn co by sie lepiej sprzedawalo. Stawiam na mgsa :)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post19 lut 2005, o 13:02

W Japoni na pewno MGS by wygrał no ale co do reszty świata to już tak pewnien nie jestem.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 kwi 2005, o 13:25

Taka ciekawostka:
Na ign.com znalazłem małe porównanie graficzne Splinter Cell 3, ukazujące różnicę pomiędzy wersją na Xboxa, a tą na PS2 i GCN :wink: :
http://www.republika.pl/wszoli/images/Chaos2.jpg
http://www.republika.pl/wszoli/images/Chaos1.jpg
Różnica w oteksturowaniu i efektach jednak jest spora, ja postaram się jakoś pograć w obie wersje (na PS2 i jakimś mocnym PieCu), co by móc obiektywnie ocenić te wszystkie różnice w ruchu...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 kwi 2005, o 11:07

no roznica jest wyrazna ale tak bylo z kazdą czescia. no ale przeciez nie grafa jest najwazniejsza a rozgrywka a w niej (imo) splinter zawsze odstawal od mgsa :twisted:
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post24 kwi 2005, o 10:28

no niby nie jest ale zawsze lepiej gra sie w gre z wypasioną grafe. Imo nawet przez to grywalnosc sie podnosi
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron