Teraz jest 29 mar 2024, o 14:59


Splinter Cell 3: Chaos Theory

Pierwszy Xbox nie był może pięknym sprzętem, ale na brak dobrych tytułów nie mógł narzekać. Podyskutujmy o nich.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Splinter Cell 3: Chaos Theory

Post7 lut 2005, o 10:22

Polecam oglądnąć sobie ten trailerek. Bardzo ciekawie pokazano terrorystę.

http://www.gametrailers.com/player.php?id=4719&type=mov
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 lut 2005, o 10:44

Czy ja wiem, trailer bez rewelacji. Trzeba przyznac, ze ladnie ukazano montion capture. A tak w ogole to jak myslicie czy ta gra ma szanse pokonać MGSA 3 ktorego wielu z nas juz przeszlo?
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 lut 2005, o 11:01

Bardzo mi się Splinter podoba. Pierwszą część prawie przeszedłem, kolejną udało mi się przejść całą. Dla mnie Splinter i MGS to zupełnie inne gry, inny rozmach, inne podejście do fabuły i opowiadania historii. Myślę, ze porównywanie tych dwóch gier to wielka pomyłka. Swoją drogą wolę MGS, jest bardziej "pompatyczny" :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 lut 2005, o 11:05

No niby rozne, ale mozna powiedziec ze jedna sie komus bardziej podoba od drugiej. MI bardziej podoba sie MGS. Splinter probuje byc bardzo realistyczny ale czesto mu to nie wychodzi. No i oczywiscie fabula z mgsa bije tą ze splintera na glowe :).
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 lut 2005, o 11:39

No różnica jest tez w oprawie graficznej.
Z trailerków wynika też, że będzie zaimplementowany niezły tryb Multi.
Ciekawe, bardzo ciekawe, taki patent z niewidzialnością może być niezły.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 lut 2005, o 13:29

Grałem w dwie poprzednie części, i to zarówno w wersję na PS2, jak i na PC (podobną przecież graficznie do tej z Xboxa). Powiem, że każdej z nich więcej niż mocnego 7/10 absolutnie bym nie dał, więc niech nikogo nie zdziwi fakt, że do Chaos Theory jestem sceptycznie nastawiony. Po raz kolejny zapowiada się raczej więcej tego samego - wprawdzie trochę nowości będzie, ale chyba nie na tyle, aby drastycznie zmienić moją opinię. Ale trzeba poczekać na premierę, ja liczę że tym razem wersja na PS2 będzie bardziej dopasiona graficznie, co też zdają się potwierdzać wszelkie trailery, czy screeny z tej edycji.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post7 lut 2005, o 14:52

WAtpie, raczej bedzie dalej chodziła na tym samym enginie
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post11 lut 2005, o 23:17

Taa. Myślę, że silnik się nie zmieni, zresztą chyba nie ma sensu bo jest naprawdę fenomenalny. Ciekaw jestem za to, czy może zmieni się sam GAMEPLAY, czy pozostaną przy utartym schemacie.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post17 lut 2005, o 09:23

Raczej pozostaną. A nie wiem jak wam, ale mi sie zaczyna ten schemat powoli przejadać. W zapowiedziach za nowosci wymienia sie tylko lekko poprawioną AI wrogów oraz zaimplementowany deszcz w niektorych poziomach. Wielkie nowosci to nie są ;)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 lut 2005, o 09:42

Mi tez juz sie to powoli przejada. Co nie znaczy ze nie zalatwie sobie Chaos Theory :P Ale szczerze przyznam ze duzo bardziej wole mgs
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post17 lut 2005, o 13:01

Powiem Wam, że jak zobaczyłem najnowsze screen`y to aż się uśmiechnąłem :D. Podrasowali silniczek. No i podoba mi się patent z "wieszaniem" przeciwników (tam gdzie Fisher robi za wieszak :twisted: )
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post17 lut 2005, o 21:29

Dla mnie splinter cell nigdy nie dorownal metalowi. Moze jestem inny, ale fisher do mnie nie przemawia - wszystko wydaje mi sie w nim takie sztuczne.. Na chaos theory nie czekam wogole
Następna strona

Powrót do Xbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron