Teraz jest 25 kwi 2024, o 15:08


Kupować czy nie?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

BLACK VORTEX

Kupować czy nie?

Post17 gru 2004, o 16:20

Witam, jestem tutaj nowy i chyba tylko przelotem, ale mam ważne pytanie. Otóż, czy opłaca mi się kupić PS 2 Slim? Od dwóch osób doszły mnie wieści, że konsola jest wadliwa i nie czyta gier tak jak ma to w założęniu. Ale 2 osoby to za mało, i jezeli ktoś jest szczęśliwym posiadaczem tej platformy, niech napisze, jak działa jego sprzęt i czy warto w niego inwestować. Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 gru 2004, o 21:07

Ja go nie mam, ale jesli masz mozliwosc to polecam ci kupic raczej normalną PS2. Slyszalem ze z PStwo są problemy po przerobce - tzn sprzet szybko ulega awarii. Nie wiem ile w tym prawdy, ale takie ploty krążą teraz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 gru 2004, o 08:31

Też tak słyszałem, PSTwo jest niedopracowana. Ale z przeróbkami ochraniającymi laser to kto wie, może bym sam się skusił...
:?: :?: :?:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post25 gru 2004, o 11:36

Thats right Mario,Black Vortex radzę Ci zainwestować w "zwykłą" dwójkę, ale zresztą to twój wybór, ja zostaje przy dużym czarnym monolicie :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post25 gru 2004, o 23:23

ale ta nowa wersja wyglada...... faajnie, calkiem sympatycznie
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post26 gru 2004, o 11:45

co z tego ze wyglada fajnie, jak po przerobieniu sie sypie? Mozesz kupowac pstwo o ile nie chcesz przerabiac, w innym przypadku lepiej normalną ps2 wybrac
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post27 gru 2004, o 00:57

I pamietaj ze dysku twardego tez nie podepniesz choc juz nad tym pracuja. No i oczywiscie jak chcesz przerabiac to PS2 slim niema poza wygladem nic do zaoferowania bo network adapter nie bedzie dzialal.
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post27 gru 2004, o 02:13

Przemówić powinien fakt że po dwóch godzinach z GT4 Demo orginałem w czytniku na wystawie PStwo przestało działać... Sony oszczędza na częściach troszeczkę za bardzo... mowa jest o jakimś chipie któego nie ma a blokuje nagrzewanie części koło lasera. Ale to znowuż ingerencja i zabawa.
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.

BLACK VORTEX

Post27 gru 2004, o 13:50

Witam ponownie.
W środę zakupiłem jednak PS2 slim, naginam non stop i jest jak najbardziej ok, fakt, że nagrzewa się dosyć szybko, ale śmiga cudownie. Gram na samych orginałach, tak, że problemy z przeróbką odstawiam na bok. Twardy dysk do PSTwo w przyszłości napewno ujrzy światło dzienne, tak, że też chyba nie ma się czym przejmować. Pozdrawiam i idę szarpać dalej.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sty 2005, o 13:32

No PStwo ponoc jest ok, ale dopoki jej nie przerobisz. Nie wiem czy to prawda, ale takie ploty krążą po necie - ze jak przerobisz to sie szybo psuje.
Offline

A-n

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 17 sty 2005, o 13:48

Post17 sty 2005, o 13:59

Własnie zbieram sie do zakupu PStwo i kolo w serwisie mówi, że montują od 1,5 m-ca jakieś zabezpieczenie i laser nie pali sie po przeróbce. Od tego czasu nie mieli żadnego PStwo na warsztacie...
Czy ktoś może to potwierdzić, że przerobiona PStwo działa ok???
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 sty 2005, o 17:45

Raczej tak, po przerobieniu (Ripper 3), i zabezpieczeniu LA (Matrix) wszystko powinno być OK.
Więcej szczegółów na sajcie ripper3.com, jest tam dział niusów.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości