Teraz jest 29 mar 2024, o 17:46


Czy ktoś widział TOCA Race Driver 2???

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Czy ktoś widział TOCA Race Driver 2???

Post3 gru 2004, o 07:31

Jak ona wygląda? Jak się sprawuje??? Słowem wszystko, co ma do powiedzenia osoba stykająca sie z TOCA Race Driver 2 (chcę ją kupić i nie wiem co i jak z nią, bo NIGDZIE nie ma nic na jej temat...).
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post3 gru 2004, o 14:11

grałem czas jakiś, ale króciutko, bo szybko znalazłem sobie ciekawsze tytuły. według mnie, gra jest strasznie powolna - samochody wręcz pełzną po asfalcie. Ja wolę gry pokroju Burnout, ale muszę przyznać, że grafika jest fotorealistyczna, model zniszczeń dopracowany, a odwzorowanie tras, samochodów i modelu jazdy jest naprawdę perfekcyjne. Szkoda, że ja za taką realistycznością nie przepadam.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 lut 2005, o 23:58

Jakiś tydzień temu mogłem sprawdzić wersję na PS2 (pomijając wersję na PC, w którą grałem już dużo wcześniej). Jakieś zmiany? Przede wszystkim zwróciłem uwagę na grafikę, bo prequel w wersji na konsolę Sony delikatnie mówiąc, był pod tym względem słaby. Całość pracuje w 60 klatkach, wygląda nieco gorzej niż na Xboxie, ale na szczęście trzyma dobry poziom. Dodano tor Catalunya, a liczba tras dalej oscyluje oczywiście w granicach 50 sztuk. Po kilku chwilach spędzonych z tą grą można być pewnym, że konwersja wyszła tym razem o wiele lepiej niż ostatnio...
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post2 lut 2005, o 09:32

Ja gralem i jest to mila niespodzianka. Pamietajac poprzednie "dzielo" codemasters (Race Driuver 1) wyglada to jakby gre robily dwa rozne teamy. Jak komus podobaly sie poprzednie Toci to i ta na pewno przypadnie mu do gustu
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Czy ktoś widział TOCA Race Driver 2???

Post27 sty 2022, o 11:15

Moim zdaniem seria gier WRC jest najlepsza. Warto z niej moim zdaniem korzystać!!!
__________________________________________
Cennik prac magisterskich w Gdańsku

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron