Teraz jest 28 mar 2024, o 20:37


Manhunt 2

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Manhunt 2

Post10 lut 2007, o 01:21

onlygames.pl napisał(a):Sequel Manhunta oficjalnie zapowiedziany
[PS2, PSP, Wii] A więc jednak - to, co do tej pory można było traktować jedynie w kategoriach plotki, stało się faktem - kontynuacja gry Manhunt została oficjalnie zapowiedziana!

Z taką informacją podzieliło się z nami Rockstar Games, które zaszokowało nas tym bardziej, że oznajmiło, iż seria wcale nie zamierza wchodzić w nową generację - gra ukaże się jeszcze na PS2! Poza tym swoje wersje dostanie też PSP i Wii, które wprawdzie jest już sprzętem kolejnej generacji, ale z pewnością zaoferuje nam oprawę graficzną porównywalną jak na pozostałych systemach. Na razie nieznane są żadne szczegóły, ale możemy być pewni, że druga część Manhunta w żaden sposób nie zmieni swojej ogólnej koncepcji, jaką zaprezentowała "jedynka". [Sarge]

No i proszę, niby PS2 ma już te prawie siedem lat, a ciągle pojawiają się nowe zapowiedzi - co powiecie na sequel Manhunta :twisted: ? Osobiście nie spodziewałem się, że seria w ogóle będzie kontynuowana, a że jeszcze pojawi się na tej samej konsoli co pierwowzór - zaskoczenie tym większe :) .

Oficjalna strona gry [warto obejrzeć teaser] - http://www.rockstargames.com/manhunt2/
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 lut 2007, o 13:18

E kogo obchodzi to że będzie na PS2, przecież jest jeszcze wersja na Wii. O co się będzie działo, egzekucje za pomocą Wii lota, rozwalanie czaszek z bejsbola, ganianie z piłą łańcuchową, duszenie za pomocą kabla... O ile pierwszy Manhunt dla mnie był kiepską gierką, która zwracała uwagę na siebie za pomocą bezsensownej przemocy, to co się będzie działo gdy wyjdzie sequel na Wii. Teraz zabójcy w Ameryce będą mówili "To prze te łii to przez nie sędzio, skąd sam bym wpadł na pomysł zabicia tego gościa, a skąd"
Offline
Avatar użytkownika

mateo

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 11 kwi 2006, o 16:13

Post10 lut 2007, o 13:33

Rocksta Games zachwyca posiadaczy PS2 :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 lut 2007, o 21:33

Sprawdzimy tytuł.
Żeby się tylko ekipa od pięknego romana vel "krwawego edukatora" nie dowiedziała, bo raban gotowy! Będzie powtórka z "Rule OF Rose", hehe... W sumie to mało śmieszne, zważywszy na debili z sejmu. Mogą sklecić jakąś kretyńską ustawę...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post11 lut 2007, o 00:05

a ja pragnę tylko przypomnieć , że sprawa z Rule Of Rose wyszła z Włoch , a nie z Polski ;)
Offline
Avatar użytkownika

Beowulf

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 7 lut 2007, o 19:05

Post17 lut 2007, o 21:31

Wersja na Wii, to będzie coś :D Znowu będą jakieś nagonki w TV na gry, hehehehe :)
It is always better to avenge dear ones than to indulge in mourning.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post18 lut 2007, o 00:47

PS2 BUTCHER napisał(a):a ja pragnę tylko przypomnieć , że sprawa z Rule Of Rose wyszła z Włoch , a nie z Polski ;)

Być może, stary, ale echa jej tłukły się po naszym rodzimym łez padole...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

erbosss

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 17 sty 2007, o 14:07

Post18 lut 2007, o 22:32

wii i manhunt.. aż trudno uwierzyć. dziwie się że nintendo na to zezwala ;)
Offline
Avatar użytkownika

Beowulf

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 7 lut 2007, o 19:05

Post19 lut 2007, o 19:27

erbosss napisał(a):wii i manhunt.. aż trudno uwierzyć. dziwie się że nintendo na to zezwala ;)

Chyba wreszcie przejrzeli na oczy ;)
It is always better to avenge dear ones than to indulge in mourning.

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron