Teraz jest 29 mar 2024, o 10:23


Metal Gear Solid 3 - wrażenia

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 lis 2004, o 16:23

Yo, o ile mnie pamiec nie myli to jutro premiera :!:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post5 gru 2004, o 16:12

Nie chce was martwic, ale jestem po 4 godzinach gry i na razie nie zapowiada sie wcale to tak rewelacyjnie. Maksymalna liniowość, "taka sobie" fabuła oraz masa filmikow. W dwójce filmy mi nie przeszkadzały, jednak tutaj to jest ostre przegiecie - na 4h gry przynajmniej ze 2,5h to były wstawki przerwynikowe :shock: . Ktos tu ostro przegiął. Mam nadzieje, ze dalej sie to poprawi :/
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post7 gru 2004, o 20:25

Nie sluchajcie go Ski dostal jakiejs mani besztania swietnych tytulow :P Ja MGS3 skoncyzlem juz poltora raza i powiem ze jest swietny. fakt troche mnie rozczarowal slabsza niz we wczesnijszych czesciach fabula ale poza tym to rzadzi nieprzecietnie. Zreszta poczekajcie na recenzje ja napsize taka troche wieksza opinie zeby bylo w miare obiektywnie :)
Some live, some die in the way of the samurai
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post7 gru 2004, o 20:29

Opinia barona, trochę zmieniła moje zamiary co do gwiazdkowych zakupów, ale mam jeszcze czas... giere raczej zamówię... teraz tylko czekać na reckę i komentarz

pozdrawiam
REPEL.pl - gry planszowe, karciane, bitewne i komputerowe na każda okazję!

www.rebel.pl/?aff=722

POLECAM!
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post9 gru 2004, o 16:49

Hej, to wcale nie jest tak ze mi sie nudzi i sobie zjeżdżam najgoretsze tytuły. MGS3 był najbardziej przeze mnie oczekiwaną grą w tym roku, a jednak nie do konca tutaj zagrał...

1) maksymalna liniowosc jak juz wspominałem. To ma byc dzungla? Obszary są bardzo ograniczone. Spodziewałem sie czegos duzo wiekszego.

2) Filmiki. Na szczescie dalej sie troche poprawiło (mam za soba ok. 10 godzin gry), ale początek to masakra - wiecej jest scenek niz wlasciwej gry!

3) Fabuła jest "taka sobie". Poszla bardziej w kierunku splintera czyli taka w miare realna, ale bez wiekszych rewelacji. Mam nadzieje ze to sie jeszcze podciągnie przy koncowce.

4) kręcące sie pudełka z nabojami... Boshe, to było dobre 5 lat temu ale teraz? Krew mnie zalewa jak przeszukuje pokoje i znajduje w rogach kręcące sie naboje albo inne przedmioty. To po co cały ten realizm z koniecznoscią jedzenia itd?

Podobają mi sie za to walki z bossami - jak zwykle są świetne. Eh, zeby wszystkie obszary w dżungli były przynajmniej takie jak przy walce z The End to by było naprawde dobrze... Choc troche są schematyczne, bo wszedzie trzeba prawie celowac z widoku FPP...
Na szczescie Konami nie przegieło z tym jedzeniem - nie zrobił sie z tego The Sims czy jakis RPG, wszystko jest dobrze wyważone..

Z ostateczną opinią powstrzymam sie do czasu ukonczenia tytułu, ale pierwsze wrazenie nie jest najlepsze. Bo jesli myslalem nad wystawieniem oceny poniżej 9/10 to jest cos nie tak (a jak na TAKĄ gre to byłaby porażka)... W weekend pewnie na stronie wyląduje recenzja, wiec we will see :).
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 gru 2004, o 09:31

geez co sie tutaj dzieje, zamiast giga-hiciorow widac ze nie moga one sprostac wymaganiom. niby wlasnie mamy najbardziej obfity w gry rok, ale czy najlepszy? Same sequele i jeszcze wcale nie takie rewelacyjne
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post31 gru 2004, o 14:55

Jeszcze co do MGS3 to na pewno juz wiecej osob go ma.. Mam pytanie - nie wiecie do czego są te żaby ktore mozna znalezc w grze? Takie male, jak sie w nie strzeli to piszczą, takie jakby maskotki. To pewnie sekret, ale jak sie to odkrywa i po co? Moze ktos z was wie o co chodzi?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post31 gru 2004, o 17:04

O ile się nie mylę, po uzbieraniu takich wszystkich żabek, otrzymuje się dodatkowy kamuflaż...
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post1 sty 2005, o 13:07

Strzel w kazda z zab w grze a dostanie stelth camuflage.
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post3 lut 2005, o 22:54

MGS3 - data premiery ujawniona!
Firma Konami podała do wiadomości, że "Metal Gear Solid 3: Snake Eater" trafi do europejskich sklepów już 3 marca. CD Projekt - polski dystrybutor gry - poinformowała przy okazji, że gra ukaże się w Polsce dokładnie tego samego dnia.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2005, o 23:57

Swego czasu kilka dni temu po zobaczeniu tego newsa nieco się zdziwiłem, bo spodziewałem się, że w Polsce znowu będzie "obsuw"... Tymczasem CD Project wywiązał się ze swojego zadania i premiera odbędzie się równo z europejską :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lut 2005, o 00:04

To nie jest zadna nowosc juz wiele gier wychodzi w polsce rowna z europą. bylaby wtopa ze strony dystrybutora gdyby bylo jakies opoznienie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron