Teraz jest 29 mar 2024, o 18:02


Nadjeżdża Burnout: Dominator...

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 mar 2007, o 14:00

JAk dla kogo.. Ty lubisz metal, ja npo. nie. Wole lżejsze odmiany rocka i muza mi pasuje.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 mar 2007, o 12:43

Jak już ktoś rzeczywiście trochę pogra, niech napisze wrażenia. Ja jeszcze muszę trochę poczekać, ale po dłuższej przerwie z serią, znowu mam niemałą ochotę zaatakować Burnouta :twisted: .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post26 mar 2007, o 10:38

Dla mnie to kolejny mission pack. No niestety... No i tryb Crash wycieli ciekawe dlaczego ://
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post26 mar 2007, o 16:50

jestem na 60 wyścigu i powiem tak ... Mission Pack jak nic :/ , ale i tak gra się świetnie tylko akurat wcale mnie nie boli to , że nie ma crashów bo prawdę mówiąc to miałem już ich dosyć , jest za to świetny tryb maniac , drift i Dominator naprawdę jest git :) ale to co boli to grafika :/ niestety rozdziałka została bardzo brutalnie sponiewierana i jest dużo niższa niż zwykle , a do tego samochody wyglądają koszmarnie i zniknęły wszystkie wyjebiste blury i inne rozmycia heh , ale co zrobić , w końcu to nie magicy z Criterion tym razem się za to brali , ale co zrobić niech lepiej nie odrywają się od Burnouta 5 :) aha i jest jeszcze jedna lipa , widać , że trasy to w dużej mierze kolaże z B3 tylko ostro przetuningowane , ale wiem co mówię , B3 przeszedłem 2 razy :) ogólnie nowy Burnout to dla mnie ostro naciągane 8/10.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 kwi 2007, o 14:59

Ja mam za sobą dopiero z godzinkę gry, więc nie mogłem się jeszcze za bardzo wczuć (wolne fury dostępne na początku itd...), no ale pierwszymi wrażeniami już można się podzielić :) .

Wiele osób nowym Burnoutem się zawiodło, ale tak naprawdę to jest ciągle ten sam wysoki poziom, poniżej którego seria jednak nie schodzi. Każdy pewnie oczekiwał liczby nowości jak w poprzednich odsłonach, a tymczasem okazuje się że Dominator wprowadza tak naprawdę najmniej nowego w serii.

Wywalono tryb Crash - szczerze mówiąc nigdy mnie ten tryb specjalnie nie kręcił (choć wiele innych osób - wręcz przeciwnie), nie rozumiem jednak czemu Criterion (EA?) zdecydowało się na jego usunięcie. Świetny jest patent z łączeniem boosta w combo - fury potrafią teraz praktycznie bez przerwy pracować na pełnych obrotach, prędkość już teraz momentami urywa łeb, strach się bać co będzie później :P !

Niemożliwego się nie spodziewałem, Burnout to jednak Burnout i nie jest to zła gra - po prostu nie zaskakuje już tyloma innowacjami co w poprzednich latach. Szkoda tylko, że na razie zapowiada się na dość krótką pozycję - poprzedniczki przechodziło się po kilkadziesiąt godzin nawet, tutaj chyba pójdzie to szybciej (wnioskuję to po coraz szybciej podnoszącym się liczniku "Game Progress")...

Gość

Post2 cze 2007, o 21:22

Z tego co mi wiadomo, Burnout jest znany głównie do niszczenia sprzętu - a tym bardziej 'pada' gdyż po nieudanych wyścigach lepiej sobie ulżyć i trzasnąć raz, dwa i po kłopocie... odradzam tej taktyki na wyładowanie nerwów :wink: jeżeli jednak najdzie ochota zniszczenia czegoś - lepiej powrócić do tego później..

Powracając do Burnout'a Dominatora to jestem zadowolony z dzieła Criterionu (EA); spodobał mi się patent z łączeniem boostów w ciągi turbosów przy wykorzystaniu wielu 'łańcuchów'. Co najważniejsze; rozgrywki są o wiele łatwiejsze w porównaniu z poprzednimi odsłonami - przechodząc na 100% wiele się nie natrudziłem; ostatnie zadanie było bardzo irytujące kiedy trzeba było wyłapywać shortcuty...
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron