Teraz jest 29 mar 2024, o 13:52


=Burnout 3=

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post27 gru 2004, o 00:38

Sonial13 napisał(a):Nie rozumiem, uściślij... (mam się "obrazić", hi, hi???) :?: :?: :?: :?: :?: :?:

PS. nie wiem, czy wiecie (wiecie na pewno), ale ta gra nie ma opcji 4:3. Jest tylko 16:9. To też duży błąd. Grając na 4:3 wielu rzeczy zwyczajnie nie widać (ale to również szczególik)


Dobra skończmy już z tym bo jeszcze pójdą w ruch siekiery i noże :wink:
A co do 4:3 i 16:9 to chyba chodziło ci o to , że B3 nie ma trybu 16:9, a nie na odwrót...

Ok, koniec Peac i takie tam :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post27 gru 2004, o 02:15

Sonial13 napisał(a):Nie rozumiem, uściślij... (mam się "obrazić", hi, hi???) :?: :?: :?: :?: :?: :?:

PS. nie wiem, czy wiecie (wiecie na pewno), ale ta gra nie ma opcji 4:3. Jest tylko 16:9. To też duży błąd. Grając na 4:3 wielu rzeczy zwyczajnie nie widać (ale to również szczególik)


LoL....poprostu lol... nie no nie moge :D. Ok moim zdaniem dobra gra może i się znudzi jak przejdziemy wszystko, albo jak jest dla kogoś za trudna :P. No cóż swoje powiedziałem =].
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post27 gru 2004, o 07:28

Nie, ona jest właśnie TYLKO w 16:9, jestem pewiem
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post27 gru 2004, o 15:20

Sonial13 napisał(a):Nie, ona jest właśnie TYLKO w 16:9, jestem pewiem


Mylisz się Sonial, mylisz się.... 8)


ąę
Obrazek

Zork

Post30 gru 2004, o 12:04

Sonial13 napisał(a):...


LOL dla mnie to najlepsza gra tego roku a ty tam mowisz ze ci sie nie podoba :shock: Ok, kazdy mysli inaczej ale nie obwiniaj ludzi z onlygames czy psxextreme ze zle recki pisza, bo jednak zdecydowana WIEKSZOSC sie z tym zgadza. imo burnout 3 to jedna z najbardziej dopracowanych gier na tą generacje konsol. ofkors to moje zdanie. pis
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post30 gru 2004, o 14:58

Sonial13 grałeś w zepustą piracką wersje gry, z marnego stadionu, są na to dowody nie powiedziałeś w jaką grałeś więc wszytko na to wskazuje, nie masz co wymieniać jej błędów bo one nie wiedzieć czemu występują tylko u ciebie...(PIRAT!!)<<lol :lol:

Michałek

Post30 gru 2004, o 15:44

Tez mi sie wydaje ze jakis pirat wepchnął ci tanią bete (ktora krążyła po necie i była duzo gorsza niz pelna wersja!!!), bo mi np. nic nigdy nie przycina
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post31 gru 2004, o 15:09

Nieźle Sonial, nieźle. Problem tylko w tym że na bank masz bete bo nikomu ta zajebista gra nie rwie, tylko tobie. A tak poza tym, to.. czepiasz sie :). Tak czepiać sie można każdej gry. Ok, może stała sie bardziej efekciarska, ale czy to źle? Imo połączenie z EA wyszło serii na dobre
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 sty 2005, o 08:17

Chorobka, ale się narobiło... Nie zabijecie mnie??? Dzięki... Tak , to pirat, raczej nie beta, chociaż głowy nie dam. (PS. A ilu z Was , cwaniaki gra na oryginałach???)

Wiecie co??? Macie wszyscy rację! Za dużo po prostu (chyba) oczekiwałem, jestem fanatykiem BurnOuta 2, a na trójkę oczekiwałem jak na zbawienie. Jak wyszła to po prostu nie spełniła moich oczekiwań. Ona (powarzam po raz kolejny!!!) nie jest zła, ona jest po prostu inna, niż moje oczekiwania na początku...
Czy już jestem rozgrzeszony??? :twisted: :?: :?: :?: :twisted:
I jeszcze jedno, nie wypisujcie o mnie czegoś, czego nie mówiłem, ok?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sty 2005, o 13:31

Nie wiem czy ktos napisał cos czego nie powiedziales (nie zauwazylem), ale pewne jest jedno, powinienes załatwic sobie drugą wersje tego Burnouta 3, tym razem juz dobrą. Ja tez mam pirata, ale dzieki temu wiem ze byla wczesniej skopana wersja (ktorą tez dane mi bylo widziec).
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post26 mar 2005, o 22:50

Nadchodzi Burnout 4!!!

Mam 1 screen.. :wink:

Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post26 mar 2005, o 23:21

Aha, też to widziałem, ale narazie za wcześnie aby cokolwiek więcej powiedzieć, sama perspektywa tego że nadchodzi jara mnie maksymalnie, ale ten scrren przypomina mi bardziej Drivera 3 niż Burnouta, zresztą to pewnie jakiś marny render, poczekamy zobaczymy (oby jak najkrócej) :D
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron