Teraz jest 28 mar 2024, o 18:07


=Burnout 3=

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

=Burnout 3=

Post16 paź 2004, o 00:51

Muszę powiedzieć, że gra jest niesamowita, efekty specjalne wgniatają w fotel, a mnogoś rozgrywki i ilość wyścigów przyprawiła mnie o ból głowy -naprawdę gra jest świetna, a do tego wszystkiego czadowa muzyka dobiegająca z głośników - po prostu kubeł miodu. Poza tym widać, że gra wyciąga ostatnie soki z PS2 i śmiga w 60fps bez żadnych cięć.
I strasznie uzależnia - megamiodna!!!

Czy graliście już w najnowszą odsłonę tego niesamowitego racer'a?!
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 paź 2004, o 09:31

Gra wymiata, zdecydowanie lepsza od dwójki, która według mnie nie była AŻ TAK dobra, jak niektórzy ją opisywali. Całe szczęście urozmaicono jeszcze bardziej wyścigi (takedown, aftertouch...), a i średnio do tej pory rajcujący mnie tryb Crash wiele zyskał dzięki dodatkowym możliwościom (możliwość aktywowania bomby powoduje totalną rzeźnię na ekranie :) ). Naprawdę świetna, godna polecenia gra - mój Ridge Racer 4 nowej generacji 8) .
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post16 paź 2004, o 19:44

Mój rekord Takedown w trybie (Road Rage) osiągnął pułap 49 punktów! :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 paź 2004, o 20:28

No gierka wymiata niepodzielnie. Marzy mi sie Gran turismo z grafą i modelem zniszczen z burnout 8) Ale nie narzekam i ciesze sie tym co mam. A mam najlepsze wyscigi na PS2 (imo)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post16 paź 2004, o 20:37

Mario napisał(a):No gierka wymiata niepodzielnie. Marzy mi sie Gran turismo z grafą i modelem zniszczen z burnout 8) Ale nie narzekam i ciesze sie tym co mam. A mam najlepsze wyscigi na PS2 (imo)

Marzy Ci się taka gierka? Musisz zrobić dwie rzeczy: kupić Xboxa (jeżeli jeszcze nie masz) i poczekać do lutego na Forza Motorsports :D ta gierka to będzie dopiero wymiot i wypas :D no chyba, że coś się nie uda, ale znając możliwości "małego-i-miękkiego" na smarowanie zieloniutkimi dolarkami to to na pewno bedzie gra roku, jak nie dekady :D
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 paź 2004, o 20:47

TheNaturat napisał(a):Marzy Ci się taka gierka? Musisz zrobić dwie rzeczy: kupić Xboxa (jeżeli jeszcze nie masz) i poczekać do lutego na Forza Motorsports :D ta gierka to będzie dopiero wymiot i wypas :D no chyba, że coś się nie uda, ale znając możliwości "małego-i-miękkiego" na smarowanie zieloniutkimi dolarkami to to na pewno bedzie gra roku, jak nie dekady :D


Przesadzasz :D. Za bardzo wierzysz chyba w te FM. Ogladałem trailery i grafa na razie nie zachwyca, a model zniszczen ten na pewno nie bedzie tak wypasiony jak w Burnout 3. A i grafa na pewno nie dorasta jeszcze do GT4. To moze byc swietna gra, ale raczej nie pobije GT4 (to moje zdanie)

--==Sorry za offtop==--
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post17 paź 2004, o 21:46

Czysty Arcade. Mnóstwo opcji. Brak słów. Ultra prędkosć, wypadki, co za efekty. Jak pierwszy raz to zobaczyłem, to nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Jeśli nie macie Burnout3, to koniecznie kupujcie. Miód, miód...mióóóóóóóóóód!
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post17 paź 2004, o 21:51

tekken napisał(a):Czysty Arcade. Mnóstwo opcji. Brak słów. Ultra prędkosć, wypadki, co za efekty. Jak pierwszy raz to zobaczyłem, to nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Jeśli nie macie Burnout3, to koniecznie kupujcie. Miód, miód...mióóóóóóóóóód!

właśnie tak! :D
ta gra to jeden wielki dynamit :D
a tryb road rage w multi to już w ogóle maxymalny wymiot :D
sama gra zachwyca swoją prostotą
i jak powiedział ktoś kiedyś - geniusz tkwi w prostocie...
a burnout 3 świetnie odzwierciedla to powiedzenie...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post17 paź 2004, o 22:08

Widzicie ocen. :shock:

- OPM2 UK 10/10 "the best driving game on PS2"
- PSW (UK) 10/10 "Burnout 3 attains some kind of nirvana of video game perfection."
- Xbox Gamer (UK) 10/10 "the most amazing ame you've ever seen"
- OPM (US) 5/5
- OPM2 (Spain) 10/10
- OPM2 (Australia) 10/10
- Games TM (UK) 10/10 "Burnout 3 is, without a doubt, the greatest racing game the world has ever seen."
- XBM (UK): 10/10 "Burnout 3 is a work of art"
- Play2mania (Spain) 10/10
- OPM2 (Germany) 94% - the best score of any EA title EVER in the history of EA Germany.
- Gamesmaster (UK) 94% "The best racer yet"
- Gamespy.com (US) 5/5 "...it must be said: Burnout 3: Takedown is the new king of arcade racers."
- IGN.com (US) 94% "We do not hesitate to say, then, that this is one of the best games -- not just of 2004 -- but of this generation."
- Gamespot.com (US) 95% Editors Choice “Even if driving games aren't normally your thing, Burnout 3 is still right for you. It's that good. It ranks among the best racing games ever made.
- OXM (UK) 9.4/10
- Xzone (Germany) 93% "undisputed champion of all arcade racers"
- EGN (US) 9.2/10
- The Edge (UK) 9/10
- Xbox World (UK) 9/10
- Neoplus 10/10
- PSXExtreme 9+

Rewelacja! :D
Obrazek
Offline

Rav009

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 18:04
  • Lokalizacja: a co??

TEKKEN

Post18 lis 2004, o 18:22

Tekken napisał:
Czysty Arcade


A mi się zdawało że to symulator



Powiedzieć ze gra jest świetna to za mało. To najlepsza gra jaka wyszła na PS2, no właśnie szkoda że tylko na ps2
Ride or die!!
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Re: TEKKEN

Post18 lis 2004, o 18:33

Rav009 napisał(a):A mi się zdawało że to symulator
Powiedzieć ze gra jest świetna to za mało. To najlepsza gra jaka wyszła na PS2, no właśnie szkoda że tylko na ps2

Ty to tak na serio piszesz? bo mnie zawsze się wydawało, że gram na xboxie w burnouta... ale może się myliłem... może ja mam ps2 z obudową z xboxa? albo grałem w inną grę, która tylko wyglądała jak burnout 3 (i tak się nazywała)? nie no, gratuluję orientacji (seksualnej :D) i krzyżyk na drogę...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline

Rav009

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 18:04
  • Lokalizacja: a co??

Post18 lis 2004, o 22:03

Sorry moje niedopatrzenie. Tak dokładnie chodziło mi o PC i przy okazji napisałem bzdury!!




P.S TheNaturat każdy się może pomylić a ty się nie musisz naśmiewać :evil:
Ride or die!!
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron