Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:34


=Burnout 3=

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post18 lis 2004, o 22:59

hmmm... dalej nie rozumiem co napisałeś... no, ale ok... nie naśmiewam się, tylko dosyć mnie to "uderzyło"... a co do burnoucika - ile macie procent? o ile gracie jeszcze? ja na przy 65% zacząłem grać w Riddicka i burnout poszedł w odstawke :]
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post29 lis 2004, o 01:50

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post30 lis 2004, o 20:41

Ech, panowie (i panie)! Odrobinka spokoju! Czytam, że według niektórych B3 ma kozacką muzę i wypasioną grafę. Hola, może ja mam innego Plejaka, co??? Bo u mnie grają jakieś osły z garażu na przedmieściach Seattle (muza amerykańskich studenciaków;>), a framerate przy większości wyjazdów zza zakrętu spada jak baranie jaja w upał (przy 4 i więcej furach na raz też). Co się podziało z PROSTOTĄ B2? Gdzie ten industrialny klimat B2??? Nie ma co porównywać... Osobiście, według mnie, ta gra bez Road Rage'a byłaby pozycją średnią - jakich kilka. Tylko ten tryb trzyma ją jakoś u góry. Kiedyś wyczytałem w pewnej znanej gazecie branżowej, że EA robią gry super, ale tylko na tydzień. W pełni się z tym zgadzam. Odstawiłem ją i czeka na me zacięcie, he, he.
Nie zrozumcie mnie źle. Jest to pozycja potężna jak diabli. Ale w/g mnie EA są specjalistami od gier fajnych przez tydzień. Ja w B3 gran już ponad tydzień...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post26 gru 2004, o 02:27

Sonial13 napisał(a):Ech, panowie (i panie)! Odrobinka spokoju! Czytam, że według niektórych B3 ma kozacką muzę i wypasioną grafę. Hola, może ja mam innego Plejaka, co??? Bo u mnie grają jakieś osły z garażu na przedmieściach Seattle (muza amerykańskich studenciaków;>), a framerate przy większości wyjazdów zza zakrętu spada jak baranie jaja w upał (przy 4 i więcej furach na raz też). Co się podziało z PROSTOTĄ B2? Gdzie ten industrialny klimat B2??? Nie ma co porównywać... Osobiście, według mnie, ta gra bez Road Rage'a byłaby pozycją średnią - jakich kilka. Tylko ten tryb trzyma ją jakoś u góry. Kiedyś wyczytałem w pewnej znanej gazecie branżowej, że EA robią gry super, ale tylko na tydzień. W pełni się z tym zgadzam. Odstawiłem ją i czeka na me zacięcie, he, he.
Nie zrozumcie mnie źle. Jest to pozycja potężna jak diabli. Ale w/g mnie EA są specjalistami od gier fajnych przez tydzień. Ja w B3 gran już ponad tydzień...


HA! Bo się nie gra na PS2 tylko na X-Boxie :D. A co do muzy to może powiesz że wolisz "Ich Troje" albo muze z NFSU2?? Na X-Boxie możesz wrzucic swój własny soundtrack. Burnouta można nie tylko samemu, jak wpadają koledzy zwichrowani wichura zwaną promil to co się włącza? Burnouta. Jak przyjdzie dziewczyna i nie ma co robić? Burnout! Jak nie masz w co pograć a chces się wyżyć? Burnout. PROSTE B-U-R-N-O-U-T :D. Chociaż gra nie jest idealna :D.
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 10:59

Widzę, przyjacielu, że nie dotarło do Ciebie sedno mojego przesłania. Na pewno nie powiem, że wolę "ich troje", ze zrozumiałych względów... Muza z NFSU 2 raczej mnie nie robi - kwesta gustu (a o gustach się nie dyskutuje). Dalej, piszę o wersji na PS 2, więc co mnie obchodzi XBoxowa??? I że można se wstawić swoją muzę itd... Co mnie to???
Nie chce mi się pisać tego po raz drugi: zmarnowany potencjał, choć dno to nie jest, BTW, przypomnij se, przyjacielu, zgłośnienie muzy pzy odpaleniu R1... I jeszcze raz dokładnie przeczytaj mojego poprzedniego posta. Pokój.

A tak szczerze: o co k*rwa przyjacielu walczysz??? O wolne poniedziałki???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post26 gru 2004, o 11:35

sonial, nie wiem o czym ty mowisz, bo chyba rzeczywiscie mamy wszyscy rozne wersje tego burnouta :D. Moze masz jakas bete albo co ;). Mi nic nie przycina i caly czas jest plynniutkie. Chcesz prostoty? Nie tedy droga, prosta gra wlasnie by ci sie szybciej znudzila. To nie są czasy SNES'a, ze wcisniej X i jedziesz - to jest juz za nudne. B3 i tak jest dosc prosty, wiec nie wiem czego ty bys chcial. Muza np mi sie bardzo podoba - o gustach sie nie dyskutuje. Natomiast jesli tobie nie podoba sie ani z b3 ani z nfsu2 to ja juz nie wiem jaka ci sie W OGOLE podoba ;). Imo burnout 3 to najlepsza gra tego roku i nic tego nie zmieni :D

PS. Mnie w przeciwienstwie do ciebie B2 przyciagnal na niecaly tydzien, a w B3 gram caly czas. hunter dobrze napisal ze to jest gra na kazda okazje, zawsze mozna ja sobie odpalic nawet na 10 minut i sie dobrze pobawic

peace
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post26 gru 2004, o 11:47

Sonial13 napisał(a):Widzę, przyjacielu, że nie dotarło do Ciebie sedno mojego przesłania...


Lepiej już skończ z tymi przesłaniami bo nie wychodzi Ci to za bardzo....
Nie mam pojęcia o co ci chodziło , gdy pisałeś ,że jakieś przycięcia są ,że brak Ci prostoty rozgrywki.... , stary czy ty wogóle wiesz co piszesz?!? Nie chcę tutaj wywoływać jakieś wojny , ale to co napisałeś to jakieś kurde banialuki.....

No nie wiem czego ty oczekujesz, ale jak według ciebie b3 jest kiepski, niema klimatu, prostoty poprzednich części,. to naprawdę jest niedobrze, zastanów się nad tym... :?

A, no i Pokój. bracie, pokój :)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post26 gru 2004, o 11:56

nie ma co sie klucic, niech tylko sonial powie dobrze o co mu chodzilo, bo to jakis ewenement zeby b3 komus sie nie podobal :)
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post26 gru 2004, o 16:26

Jeszcze się taki nie urodził co by Sonialowi dogodził :D. Wiesz każdy kto grał w tą grę nie mówi o niej tak sucho jak ty. Więć nie wiem czego od niej chcesz. Mówisz że to i to ci się nie podoba, ale potem mówisz że nie jest taka zła... zastanów się. Temat jest Burnout 3, i mnie to ryba że cię nie obchodzi wersja na Xa. Ważne że takowa istnieje i to jest temat także o niej. Wesołych świąt :D.
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 18:06

No to jadę. Tak, to prawda, jeszcze się TAKI NIE URODZIŁ CO BY SONIALOWI DOGODZIŁ. Zgadzam się z tym. Jest JEDNA TAKA, to moja żona. Ona mi dogadza. Ale to jest ONA, a nie ON.
Dalej, ja nie mówię o niej sucho, ja mówię to co widzę. Mam normalną, pełną wersję B3 na PS2 i przycina mi animacja przy wyjściach zza zakrętów, szczególnie trasy w Europie (też przy górach, dolinach, itd.). Do tego od czterech wózków wzwyż na raz jest to prawie NORMĄ (nie wiem, może mój Plejak jest nie teges :?: :?: :?: ...) Dalej, system zniszczeń pojazdów szwankuje (vide Muscle DX) dziwnie zmienia przód - niedopracowane algorytmy (ale to szczególik).
Dalej, przekombinowanie, znacie takie słowo??? EA przekombinowało w/g mnie. Porównanie do B2 jest w/g mnie na miejscu, bo to wcześniejszy punkt odniesienia, prequel. Mnie urzekł "industrialny klimat B2", a w B3 razi mnie "jakiśtam" mapping (nie pamiętam nazwy) - wózki świecą się jak Jaguary prałata Jankowskiego :D , natomiast otoczenie właśnie NIE!!! Spójrzcie teraz na B2, widzicie różnice??? Wieżowce w B2, acha, jeszcze bump mapping na asfalcie w B3 też mi się nie podoba Wcześniejszy był poprostu lepszy... Dodam jeszcze, że gram na 32" Panasonicu (16:9), CTI, LTI, Super Digital Scan i wiele, wiele innych (także nie jest to raczej wina TV...)
Dalej, nie chodzi mi o prostotę SNESa, chodzi mi o prostotę (czyli brak przekombinowania od EA) B2. No i najważniejsze, cytuję siebie:"Nie zrozumcie mnie źle. Jest to pozycja poężna jak diabli..." nie doczytaliście tego??? Mnie chodzi o to, że "nie czas na lizanie się po fiutach" (Wolf, "Pulp Fiction"), ta gra ma kilka minusików. Ale dalej, PODKREŚLAM, dalej jest pozycją potężną jak diabli!
Kończę, nie wiem, czy się zrozumieliśmy, ale czytając rozbrykane recki na OGM, w PSXExtreme i innych, zaleciłbym nieco więcej rzetelności dziennikarskiej...
A teraz Road Rage i JAZDAAA!
PS. Podoba Wam się Pamela Anderson??? A jej cycki??? No to wiedzcie, że mnie się ona właśnie przez cycki nie podoba... Pokój.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post26 gru 2004, o 18:29

Sonial13 napisał(a):No to jadę. Tak, to prawda, jeszcze się TAKI NIE URODZIŁ CO BY SONIALOWI DOGODZIŁ. Zgadzam się z tym. Jest JEDNA TAKA, to moja żona. Ona mi dogadza. Ale to jest ONA, a nie ON.
Dalej, ja nie mówię o niej sucho, ja mówię to co widzę. Mam normalną, pełną wersję B3 na PS2 i przycina mi animacja przy wyjściach zza zakrętów, szczególnie trasy w Europie (też przy górach, dolinach, itd.). Do tego od czterech wózków wzwyż na raz jest to prawie NORMĄ (nie wiem, może mój Plejak jest nie teges :?: :?: :?: ...) Dalej, system zniszczeń pojazdów szwankuje (vide Muscle DX) dziwnie zmienia przód - niedopracowane algorytmy (ale to szczególik).
Dalej, przekombinowanie, znacie takie słowo??? EA przekombinowało w/g mnie. Porównanie do B2 jest w/g mnie na miejscu, bo to wcześniejszy punkt odniesienia, prequel. Mnie urzekł "industrialny klimat B2", a w B3 razi mnie "jakiśtam" mapping (nie pamiętam nazwy) - wózki świecą się jak Jaguary prałata Jankowskiego :D , natomiast otoczenie właśnie NIE!!! Spójrzcie teraz na B2, widzicie różnice??? Wieżowce w B2, acha, jeszcze bump mapping na asfalcie w B3 też mi się nie podoba Wcześniejszy był poprostu lepszy... Dodam jeszcze, że gram na 32" Panasonicu (16:9), CTI, LTI, Super Digital Scan i wiele, wiele innych (także nie jest to raczej wina TV...)
Dalej, nie chodzi mi o prostotę SNESa, chodzi mi o prostotę (czyli brak przekombinowania od EA) B2. No i najważniejsze, cytuję siebie:"Nie zrozumcie mnie źle. Jest to pozycja poężna jak diabli..." nie doczytaliście tego??? Mnie chodzi o to, że "nie czas na lizanie się po fiutach" (Wolf, "Pulp Fiction"), ta gra ma kilka minusików. Ale dalej, PODKREŚLAM, dalej jest pozycją potężną jak diabli!
Kończę, nie wiem, czy się zrozumieliśmy, ale czytając rozbrykane recki na OGM, w PSXExtreme i innych, zaleciłbym nieco więcej rzetelności dziennikarskiej...
A teraz Road Rage i JAZDAAA!
PS. Podoba Wam się Pamela Anderson??? A jej cycki??? No to wiedzcie, że mnie się ona właśnie przez cycki nie podoba... Pokój.


Kurna bez komentarza..... :shock: to normalnie pojechałeś, aż z krzesła spadłem, Jizz. Zresztą, gusta, guściki....
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 18:38

Nie rozumiem, uściślij... (mam się "obrazić", hi, hi???) :?: :?: :?: :?: :?: :?:

PS. nie wiem, czy wiecie (wiecie na pewno), ale ta gra nie ma opcji 4:3. Jest tylko 16:9. To też duży błąd. Grając na 4:3 wielu rzeczy zwyczajnie nie widać (ale to również szczególik)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości