Teraz jest 28 mar 2024, o 22:16


God Hand - będzie niespodzianka od Capcom?

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

God Hand - będzie niespodzianka od Capcom?

Post23 lip 2006, o 11:19

Stosunkowo cicho jest o tej grze, a może być naprawdę dobrze. Glover Studio (choćby od Viewtiful Joe) na spółkę z Capcom (chyba nie trzeba przedstawiać :wink: ?) szykują nam na końcówkę tego roku naprawdę obiecujący tytuł, który może drugim DMC3 albo RE4 nie będzie, ale gdy teraz nie szykuje się nam na PS2 aż tyle hitów co w poprzednich latach, God Hand może naprawdę miło zaskoczyć.

Zapowiada się przygodówka w luźnych klimatach, czasem wydaje się wręcz, że autorzy przesadzają - akcje, gdy główny bohater będzie kopać swoich przeciwników po kroczu, a w tle słychać będzie aplauz bądź śmiech publiczności, będzie tu na porządku dziennym :wink: . Trochę ta cała "publiczność" wypada moim zdaniem kiczowato, nie wiem czy to tylko nie będzie przeszkadzać w samej grze...

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 17:13

pierwsze słysze, no ale tak poza tym to cała gra wyglada troche kiczowato :twisted: jakos nie chce mi sie wierzyc zeby wyszedł z tego hit :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post26 lip 2006, o 00:57

Jak patrząc na screeny odczuwasz już kicz, to nie radzę oglądać gameplaya, bo słysząc niektóre odgłosy możesz nie wytrzymać :lol: ...

Ale nie przesadzałbym - może i tytuł ma luźny/za luźny charakter, ale jednak stoi za nim Capcom, który ostatnimi czasy poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Zresztą DMC3 też momentami zalatywał kiczem (te odzywki Dantego...), a mimo to można było przymknąć na to oko :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post3 sie 2006, o 11:47

jedno jest pewne - wygląda to paściarsko :D. Miejmy nadzieje ze to bardzo wczesne stadium developingu :)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 sie 2006, o 14:43

Ekm bodajże wszystkie sgry capcomu mają w sobie małe i ogromne pokłady kiczu, więc nie ma co narzekać:). A gra prezentuje się bajerancko grafika daje radę. Ale oglądając gameplay z "boskiej ręki" zobaczyłem że to jedna z najbardziej efektownych gier Capcomu. Zapowiada się gra na 8 plus

Gość

Re: God Hand - będzie niespodzianka od Capcom?

Post6 sie 2006, o 01:02

Sarge napisał(a):
Zapowiada się przygodówka w luźnych klimatach, czasem wydaje się wręcz, że autorzy przesadzają - akcje, gdy główny bohater będzie kopać swoich przeciwników po kroczu, a w tle słychać będzie aplauz bądź śmiech publiczności, będzie tu na porządku dziennym :wink: . Trochę ta cała "publiczność" wypada moim zdaniem kiczowato, nie wiem czy to tylko nie będzie przeszkadzać w samej grze...



Publika przy bardziej hardcorowych akcjach powinna skandować: "HO-LY SHIT" jak na ultraviolentowym wrestlingu :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2006, o 06:50

hmm to ma być jakiś dowcip capcomu? grałem juz w ten tytuł i powiem że to chyba najsłabsza ich gra w ostatnich miesiącach..

Gość

Post24 wrz 2006, o 21:59

Nie wiem, czy oni wogóle sprawdzili wyniki swoich prac nad tym tytułem przed jego opublikowaniem. Gra jest po prostu nudna, pełna błędów. Odrzucała mnie od konsoli już po jakichś... hmmm 30 sekundach?? :? Nie grałem na gorszej pozycji od conajmniej kilku miesięcy, a przede mną jeszcze długa przeprawa, bo recenzje trzeba napisać..... geezas THX for Capcom...[/url]
Offline
Avatar użytkownika

Beowulf

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 7 lut 2007, o 19:05

Post19 lut 2007, o 19:29

Gra zapowiadała się fajnie na screenach, ale w momencie, w którym Capcom ujawnił gameplay, powinno się stworzyć Festiwal Imienia God Hand, który zajmowałby się przyznawaniem wyróżnień dla najbardziej kiczowatych gier.
It is always better to avenge dear ones than to indulge in mourning.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 lut 2007, o 21:33

W God Hand do tej pory nie grałem, ale jeśli rzeczywiście ta gra jest tak słaba jak większość osób pisze, to trochę zawiodłem się na Capcom, bo oczekiwałem w tym przypadku co najmniej gry na "mocne 7" :? ...

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron