Teraz jest 28 mar 2024, o 22:17


CMR 2005 vs WRC4

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

CMR 2005 vs WRC4

Post2 lis 2004, o 12:05

Wiadomo ze raczej nie oplaca sie kupwac dwoch gier o tej sametj tematyce. Pytam wiec was - ktora lepsza, na pewno juz graliscie, wiec podzielcie sie wrazeniami. Zaznaczam, ze mam poprzednie czesci i bawilem sie z nimi rownie dobrze :)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post2 lis 2004, o 19:17

może i to mały offtop, ale chyba zapomniałeś o RalliSport Challenge 2, które imo zmiata CMR(200)5 i grafiką, i grywalnością, i modelem jazdy (w WRC4 nie grałem)...

--------------->
:arrow: DODANO PO CHWILI
--------------->

no chyba, że mówisz o gierach na PS2 - jeżeli tak, to sorry, bo RalliSport jest wyłącznie na X'a, więc już się nie wypowiadam na ten temat...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 lis 2004, o 21:39

ja z tych dwoch gier wybrałbym wrc4, mimo ze w nie jeszcze nie gralem :roll: Dla mnie colin sie "skończył" na trzeciej czesci, ta seria wychodzi mi bokiem
Offline

BigHowler

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 3 lis 2004, o 16:15
  • Lokalizacja: Gliwice

Post3 lis 2004, o 16:22

W Colina 2005 przyjemności grać nie miałem, ale raczej nie wierzę, że przez te kilka miesięcy w porównaniu do 2004(bądź 4) coś zmieniona. Raczej będa t zmiany kosmatyczne niż jakieś bardzo odczuwalna. WRC4 moim zdaniem jest świetne. Model jazdy bomba, równiez grafika na wysokim poziomie. Colin chyba już sie przejadł. Polecam WRC4, a co do Colina to się nie wypowiadam bo nie grałem.

pozdrawiam

ps: z tego co mi wiadomo to na OGM niedługo pojawi se recenzja WRC4 więc miłej lekury życze.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post8 lis 2004, o 02:04

Obie serie zajechały trochę w ślepą uliczkę. Ale po wielu godzinach grania to chyba WRC4 wspominam lepiej. Bardziej mnie wciągnęło po prostu.
Offline

Rav009

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 18:04
  • Lokalizacja: a co??

wrc górą

Post18 lis 2004, o 18:32

Początkowo uważałem Colina za naljepszą gre. Dobre zdanie o tej grze zmieniełem gdy wyszedł colin 04. była to tylko 3 z nowym menu, a piątka to ten sam szmelc. wybierz sobie WRC4 bo słyszałem że jest super, albo richarda bursa w którego grałem i stwierdzam że jest świetny!!! Gra się w niego najlepiej na kierownicy ale na początku jest trudno
Ride or die!!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sty 2005, o 20:40

Leciutko przechylam się w stronę WRC 4. Chyba bardziej mi odpowiada minimalny powiew arkejda od tegoż... :idea: :idea: :idea:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: CMR 2005 vs WRC4

Post24 sty 2022, o 14:55

WRC 9 moim zdaniem jest o wiele lepszą grą. Uwielbiam z niej korzystać!!!
_____________________________
zielonatablica.pl/pisanie-prac/prezentacje-w-tym-w-programie-power-point

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron