Teraz jest 29 mar 2024, o 08:17


Koniec PS2??

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

erbosss

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 17 sty 2007, o 14:07

Post27 lut 2007, o 01:25

Klucz w tym żeby takich gier nie zabrakło nawet jeszcze rok dwa. Ja sie nie dziwie że sony jeszcze supportuje ps2 - bo ps3 jeszcze nie ma w europie wiec muszą z czegoś żyć. Prawdziwie godne podziwu będzie jeśli mimo wejścia ps3 do Europy dla ps2 bedzie jeszcze dobry support. Aha, Artix, psx miał support do momentu wejścia ps2 w europie, nie gadaj.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post27 lut 2007, o 01:46

support był :) ale taki , że równie dobrze mogło go nie być :) , ale taka jest kolej rzeczy niestety. Ja czuję , że jeszcze do końca 2007 roku będą dobre gry , a potem to już takie 5/10 ,6/10 i może się zdarzy 7/10. Ale nie ma bólu jest pełno gier , które spóźnieni będą mogli nadrobić aż miło.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 lut 2007, o 12:41

Własnie. Szczególnie gry RPG które odstawiałem bo nigdy na nie nie było czasu z powodu zalewu innych tytułów.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 lut 2007, o 16:05

Mario napisał(a):Sony mogloby wyciągnąć wnioski i nie zabijać jeszcze całkowicie kury znoszącej złote jajka i supportować ją jeszcze przez dłuższy czas. Może nie w dużym stopniu (bo by odciągneli od ps3 :P ), ale w jakimś na pewno...

Myślę że już wyciągnęli wnioski, skoro jeszcze po premierze w Europie PS3 będą na Czarnulę ukazywać się świetne, już zapowiedziane tytuły. Z tego co pamiętam na PSX'ie support ułamał się bardzo szybko i po wrzuceniu PS2 na rynek, jakiś tytuł "na 8" na szaraka był świetem. A jeśli teraz czekamy na Burnout Dominator, Manhunt 2, God of War 2, kontynuację Mercenaries i właśnie ukazało się w Europie FFXII, to myślę że można być umiarkowanym optymistą.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post1 mar 2007, o 02:02

erbosss napisał(a):Aha, Artix, psx miał support do momentu wejścia ps2 w europie, nie gadaj.

Miałem na myśli na hiciory (na które zapowiadają się wymienione wcześniej pozycje), a nie crapy, w porywach średniaki jak za kresu PSX-a.
Offline

Neil

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 31 maja 2009, o 10:41

Koniec PS2??

Post31 maja 2009, o 11:28

Chyba każdy z czytających tego bloga po usłyszeniu wypowiedzi koncernu Sony na temat kresu popularnej "czarnuli" zorientował się, że czas Playstation 2 mija. Była już najlepsza konsola na Świecie niestety nie ma za wielu zapowiedzi, a jak już to gry, które ujrzą światło dzienne będą daleko od idealu, oczywiscie zdarza sie wyjatki, jednak zbyt wiele ich nie bedzie. Sony oglasza zapowiedzi dla swoich konsol, w których PlayStation 2 zostaje pominięte. Pare dni temu snilo mi sie, ze konsola Ps2 dojrzala i wyrosly w jej usta. Nie zwlekajac dlugo zaczalem jej zadawac pytania odnosnie jej przyszlosci, przytaczam ponizej odpowiedz "czarnuli" :

"Rozmawiałem z szefem Sony i powiedziałem, że jeśli będę brany pod uwagę, to na pewno nie odmówię posłuszeństwa. Gdy rozmawialiśmy , powiedział, że paru decyzji nadal nie podjął i nie jest do końca pewien, jak będzie wyglądała ostateczna lista zapowiedzi. Z jego słów wynikało jednak, że rok 2009 będzie szansą dla PSP, a ja mógłbym być brany pod uwagę w kontekście gier na imprezy."



Nawet gdyby Sony nie wydawalo nowych gier do PlayStation 2, jestem przekonany, że ten także nie wyskoczy z pretensjami. Oprócz tego, że to wyśmienita konsola (pewnie bardziej przed laty niż teraz), to przede wszystkim jest z klasą.Takich konsol jest niewiele, bo która może po upływie 9 lat od premiery pochwalić się taka popularnością oraz arcybogata biblioteka gier - DMC, GOW,GTA,Klonoa,DOA2,FF,Black,SH i wiele innych.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Koniec PS2??

Post15 paź 2009, o 09:42

Mnie zdumiewa to że PS2 cały czas się trzyma. Ciągle ukazują się na nią duże gry! FIFA, Marvel Ultiamte Aliance 2, Motorstorm, Jak i Daxter, Star Wars... Za to wielkie brawa dla sony. Życzyłbym sobie aby każda konsola w przyszłości była tak długo supportowana.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Koniec PS2??

Post15 paź 2009, o 11:59

Konsola w marcu bodajże zalicza równe 10 lat obecności na rynku. Ciekawe czy Sony zrobi jakąś niespodziankę dla posiadaczy.

PS: szkoda, że były aż tak awaryjne.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Koniec PS2??

Post27 sty 2022, o 16:13

Uwielbiam konsole PS2. Gry na tę konsolę na pewno pójdą niedługo w górę!!! One są świetne
______________________________________________________________
pracemagisterskiewarszawa.pl/prace-magisterskie-zdrowie-publiczne-cena
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron