Teraz jest 29 mar 2024, o 01:28


Koniec PS2??

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Koniec PS2??

Post18 lip 2006, o 14:36

Wielkimi krokami zbliża się do nas era next-gen (X360 sam całkowicie tej ery nie rozpoczął), więc powoli trzeba będzie przerzucać się na inny sprzęt... Czy PS2 naprawdę umiera??... Czas na małe wspomnienia, rozważania, reflaksje, bo ileż to wspaniałych chwil spędziliśmy grając na tej konsoli... :cry: :cry: ehhhhh
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post18 lip 2006, o 15:31

bez presady. Umiera to Xbox i Gamecube - ps3 jeszcze sie dobrze potrzyma przez rok-dwa. No ale fakt, w te wakacje gier dobrych na PS2 jak na lekarstwo :?
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post18 lip 2006, o 18:05

Heehe jak PS2 ma zdechnąć jak na 2 lata ma jeszcze oficjalnie zapowiedziany support hehehehe ;) ???? Co do masakry to jeszcze GoW2 i FF XII więc nie będzie tak źle ;) , a w ogóle to jest jeszcze mnóstwo gier , których wiele osób nie sprawdziło więc będzie co robić do czasu obniżki PS3 ;)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post18 lip 2006, o 22:22

Mario napisał(a):bez presady. Umiera to Xbox i Gamecube - ps3 jeszcze sie dobrze potrzyma przez rok-dwa. No ale fakt, w te wakacje gier dobrych na PS2 jak na lekarstwo :?

Tyle że tak prawdę mówiąc to w każde wakacje panuje posucha, więc ten rok nie jest tu jakimś szczególnym wyjątkiem od reguły...

A na razie nie ma co narzekać, bo zapowiedzianych jest jeszcze sporo ciekawych tytułów i tak szybko PS2'ójka nie odejdzie...

Gość

Post18 lip 2006, o 22:26

gwoli ścisłości, ja nie twierdze, że PS2 umiera tylko rzuciłem takie pytanie. Sam uważam, że ta konsola pożyje jeszcze przez długi czas i nie mam zamiaru się z nią rozstawać przez jeszcze dłuższy:)heh Czekam na wiele tytułów, a i w wiele staroci zapewne saię jeszcze pobawię :) X niestety ledwo zipie (żeby nie powiedzieć padł), GC wyda wkrótce ostatnie tchnienie (Zelda) i ciesze się, że Sony supportuje jeszcze swoją konsole. Oby jak najdłużej!!!! :wink: :D
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post18 lip 2006, o 23:29

Tak naprawdę to X w Polsce za bardzo to nigdy nie miał szansy się rozkręcić ;) a Gacek skończył się po Residentach , no jeszcze ta Zelda moze się nadawać , ale fakt faktem 2:0 dla Sony ;) - dwa razy wygrana na maxa wojna w świecie konsol , myślę , że i 3eci raz się uda ;)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 lip 2006, o 16:42

Ej, jeszcze nie koniec PS2. Jeszcze parę kozłów fiknie... GoW2 i takie tam...
Ja jestem raczej dobrej myśli: jeszcze nie teraz dane Jej zejscie, jeszcze nie gotowa na spotkanie z wiecznością...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post20 lip 2006, o 21:57

Wydaje mi się, że temat jest mimo wszystko przedwczesny. PS2 jeszcze ma kilka asów w rękawie. Z miejsca można wymienić FFXII, Okami, God of War 2 czy Scarface. Nie jest tak źle.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post20 lip 2006, o 22:47

Ja powiem jeszcze : zobaczcie kiedy dopiero zaprzestano produkcji PSXa ;)
Chyba pare miechów temu dopiero ;) , a PS2 już miał wynik 100 baniek na sprzedaży ;) więc chyba było jakieś zapotrzebowanie ( aż trudno uwierzyć ;) , o PS2 się w ogóle nie martwię : szykują się killery maxymalne , a i staroci świetnych jeste wiele do ogarnięcia.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 lip 2006, o 11:54

PS2 zginie za jakieś 2,3 lata, więc nie ma co dramatyzować:). Konsolka ma w rękawie pare killerów(dokładnie 4:)) PEwnie póżniej będą pojawiać się jeszcze dobre multiplatformowe gry, Sony przecież stworzy specjalne oddziały piszące na "staruszka". Aha i pewnie powtórzy się sytuacja z PSx'em gdzie ludzie się do nie przekonają do konsol nowej generacji i będą chcieli czytać o PS2(tak było kiedyś w PSXE)
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post22 lip 2006, o 09:28

PS2 tak szybko nie padnie, spokojnie. ja zamierzam rpzy niej wytrwac jeszcze 2-3 lata w oczekiwaniu na spadek ceny ps3.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post22 lip 2006, o 22:12

Zgadzam się w 100% z Marlonem na razie będę przy PS2 przez jakieś 2-3lata aż z tanieje PS3 to rozsądnej ceny… :!:
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron