Teraz jest 19 kwi 2024, o 04:27


Final Fantasy XII

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Final Fantasy XII

Post8 lip 2006, o 18:18

Najnowsza odsłona serii FF, czyli część dwunasta jest już coraz bliżej "odkrzaczenia". Pojawi się u nas już w listopadzie, więc czas najwyższy podyskutować troche na jej temat. Co sądzicie o nowym systemie walki, bohaterach, realiach świata Ivalice, czy podoba się Wam lekko online'owy charakter gry?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post9 lip 2006, o 09:09

Dla mnie to w tej chwili jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PS2. Mam nadzieję, że nie zawiedzie i Square-Enix udowodni, że rzeczywiście powracają do najwyższej formy.

Tutaj macie namiary na trailer Final Fantasy XII z angielskim dubbingiem z ostatniego E3, można ocenić więc na gorąco lektorów :wink: :

http://files.filefront.com/Final_Fantas ... einfo.html

http://www.youtube.com/watch?v=_r0L6gkb ... %20english
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post17 lip 2006, o 10:49

osobiście również czekam z niecierpliwości na FF XII 8)
Gra zapowiada się bardzo dobrze i mam nadzieje ze przyciagnie mnie do ekranu na tyle co X-czyli na ponad 100 godzin :twisted: dla mnie Finale to gry, które mają w sobie tą moc zeby przyciagnąć do ekranu na tyle czasu :wink:
Tylko glówny bohater "is so gay" jak dla mnie :? No i troche martw mnie, jak w akacji prezentowac się bedzie nowy rodzaj prowadzenia potyczek...wprawdzie czytałem dosyć dużo o nim, ale ocenie go dopiero kiedy sprawdze go w akcji :wink:

Póki co FFXII zapowiada się dla mnie dużo lepiej niż XIII-którego klimat i rozgrywka-sadzac po trailerach poki co nieprzypadł mi do gustu :|
Obrazek

Gość

Post17 lip 2006, o 15:49

To nie miałeś okazji nawet w demko pyknąć?? IMO system walki jest bardzo dobry, powiem więcej, super! (dla niektórych może tu za bardzo śmierdzieć onlinem...:)

aha, mi też nie pasuje jakoś ten bohaTER...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post18 lip 2006, o 22:19

Velios napisał(a):To nie miałeś okazji nawet w demko pyknąć?? IMO system walki jest bardzo dobry, powiem więcej, super! (dla niektórych może tu za bardzo śmierdzieć onlinem...:)

Ja na przykład nie chciałem psuć sobie niespodzianki demem... Czekam na premierę zrozumiałej pełnej wersji :twisted:

Velios napisał(a):aha, mi też nie pasuje jakoś ten bohaTER...

Zeus-Nelson napisał(a):Tylko glówny bohater "is so gay" jak dla mnie :?

Ale to już standard w tej serii :P . I tak wydaje mi się, że Vaan nie prezentuje się tak tragicznie w stosunku do takiego Tidusa, którego już chyba wszyscy znienawidzili :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post19 lip 2006, o 14:22

Ja tam na Tidsa specjalnie nienarzekałem :P tymbardziej że go Nelson nazwałem to mi go szkoda bylo wyzywać xD
Z bohaterów FF i tak roxuje dla mnie Cloud i Squall 8)
A w demko niegrałem...tez wole w sumie poczekac na full wersje :wink:
Obrazek

Gość

Post19 lip 2006, o 15:29

Mi też Tidus ( u mnie Velios ofkoz :D ) wcale nie przeszkadzał, ale ten Vaan to już lekka przesada (przypomina mi czasem M. Jacksona, albo jakiegoś pedałka z kiepskiego boysbandu.... :evil: :evil: ) Żaden bohater, żadnej gry FF nie ma prawa zepsuć mi frajdy z pykania w którąś jej część lub mnie do którejś z nich zniechęcić, ale KUNA (!!!), dlaczego on tak wygląda?!?!?!?! Ci Japończycy mają czasem naprawdę dziwne pomysły... :?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 lip 2006, o 18:34

Zobaczymy jeszcze jak będzie z charakterem tej postaci. Jeśli nie zrobią z niego kolejnego głupiego chłoptasia, który idzie ratować świat, a spróbują nadać mu trochę głębii to nie musi być wcale tak źle. Lektor angielski daje nadzieje, że tragicznie na będzie, wydaje się bardziej "dojrzały" niż ten z japońskiej wersji.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 lip 2006, o 12:07

Jakoś tak wszyscy gadacie o tym demku, a ja nawet nie wiem skąd je zdobyć?? Pomożecie??:). A co do gry to naprawdę jest nieżle chociaż bardziej do gustu przypadły mi miejscówki z FFX, a tutaj wszystko takie mechaniczne..:). Oczywiście bohater na którego nie da się patrzeć:), naprawde niezły system walki, niezła grafa chciaż kuje oczy brak antyaliassiangu. Jest dobrze!!!!:)
Offline

Kolo

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 24 paź 2006, o 15:56

Opis przejścia

Post24 paź 2006, o 16:00

Mam pytanie. Wiecie może skąd wziąć opis do FF XII ?? Bo mam mały problem...
Offline

Kolo

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 24 paź 2006, o 15:56

Post24 paź 2006, o 16:13

Co do FF XII to musze powiedzieć ,że gra jest jak dla mnie świetna. Mam nagrane tylko (jak na FF ) 30 h wiec fabuła dopiero się rozkręca , ale zapowiada się ciekawie. A jeśli chodzi o głównego bohatera to niewiele można powiedziec , ten Vaan nie jest taki zły jak go malują... Teraz troche o systemie walki , jak dla mnie to ten system jest naprawde dobry , bo przede wszystkim nie zamula , jak chcemy walczyć to walczymy ,a jak nie to idziemy dalej. No i to chyba tyle , przekonacie się jak zagracie
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 lis 2006, o 17:43

Świetna ale kiedy na nią znaleźć czas :roll:
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron