Teraz jest 28 mar 2024, o 11:13


Final Fantasy XII

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 mar 2007, o 22:11

Smutne trochę, że już po premierze w Europie, a na forum taka cisza :( ... Ja po przejściu gry podtrzymuję w sumie zdanie, jakie miałem po kilkudziesięciu godzinach, co mogliście swego czasu przeczytać w opiniach przy recenzji na OGM...

W skrócie - świetny system, ale raczej kiepska fabuła. Szkoda, bo taki FFX trzymał mnie przy sobie właśnie przede wszystkim ze względu na opowiedzianą historię (chociaż wiem, że jest i wielu jej przeciwników), a o najnowszej odsłonie raczej nie można tego powiedzieć :| ... Mimo wszystko grało się bardzo dobrze, tylko... czegoś tu brakowało :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Ravent

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lip 2007, o 23:09
  • Lokalizacja: Płock

Post23 lip 2007, o 23:38

Dobra teraz pewnie popełnię samobójstwo na tym forum xD W FF XII przestałem grać po kilkunastu godzinach... I na razie nie chce mi się do niej wracać... Gra ogólnie niezła ale ech... znowu to FF (Fajnalowe Fatum) Grałem w naprawdę sporo części FF (łącznie z FF Tactics) ale żadnej nie ukończyłem xD
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post24 lip 2007, o 15:53

Hmm, nikt Cię tu raczej nie zabije za wyrażanie swojego zdania, hehe :wink: . Anyway, przynajmniej napisałeś coś na temat, który (jak widać) nie dorobił się zbyt wielu postów...

Jeśli do tej pory nie ukończyłeś żadnego FF'a, to nie polecałbym ci "dwunastki" na przełamanie tego "fatum" :D . Myślę, że do tego świetnie nadawać się może dziesiąta część, chociaż to też zależy od tego, czy w RPG'ach stawiasz przede wszystkim na fabułę i dużą ilość filmików (ja tak :D !)...
Offline
Avatar użytkownika

Ravent

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lip 2007, o 23:09
  • Lokalizacja: Płock

Post24 lip 2007, o 21:01

Za FF X się zabiorę niedługo :P wstyd przyznać że nie grałem jeszcze... ale jednak na pierwszy ogień pójdzie chyba FF III na DS-a. Od jutra zaczynam w to ciorać, zobaczymy czy przejdę xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

raven_raven

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 24 lut 2007, o 23:35

Post23 gru 2007, o 18:21

A ja niedawno sobie sprawiłem, gierka weszła do platyny to czemu nie :).

Jak na razie prezentuje się kozacko, chociaż gram 7h to za dużo nie mogę powiedzieć. Zapowiada się nieźle, fabuła się rozkręca, grafika zabija, a system walki jest... ciekawą odmianą.
A jak będzie nie wiem. Gra jest bardzo nowoczesna, menusy, filmiki, cut-scenki na silniku gry, wszystko to jest mocarne.
Jedynie muzyka jest taka... mało ciekawa, ta z FFX miała moc, tu jest troszkę inaczej.
No cóż, zobaczymy jak będzie dalej.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 sty 2008, o 23:28

Ja miałem na liczniku 14h i niestety odstawiłem, bo wychodziły inne gry itd. Ale wrócę do niej, przynajmniej tak sobie obiecuje ;)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post21 sty 2008, o 03:50

A ja miałem 48 godzin i odstawiłem totalnie już w marcu zeszłego roku , niestety nie dorasta do reszty Finalów ... fabuła pogmatwana i nudna , ciągnie się strasznie , postacie mało wyraźne , a i system walki debilny i nietrafiony.
Offline
Avatar użytkownika

Beowulf

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 7 lut 2007, o 19:05

Re: Final Fantasy XII

Post7 sie 2009, o 13:35

A ja bym właśnie powiedział, że to najlepszy Final od wielu, wielu lat :) Wreszcie wciągająca fabuła i system - zupełnie jak w FFT i Vagrant Story.
It is always better to avenge dear ones than to indulge in mourning.
Offline
Avatar użytkownika

wawi

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 6 lip 2017, o 17:01
  • Lokalizacja: Poznań

Re: Final Fantasy XII

Post6 lip 2017, o 17:22

świetna saga gier. Szkoda, że już się skończyła. Może doczekamy się wskrzeszenia... Kto wie
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Final Fantasy XII

Post4 lis 2022, o 11:21

W moim przekonaniu ta gra jest naprawdę fantastyczne wręcz. Takie rzeczy, to ja uwielbiam!!!
__________________________________________
http://marek.szczepanski.pracownik.put.poznan.pl
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron