Teraz jest 29 mar 2024, o 16:42


God of War II : Divine Retribution

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 mar 2007, o 13:59

A jak tam grafa? Na poziomie jedynki czy jeszcze lepsza :)? No i o co chodizło w demie? Tylko biegałeś z jednego miejsca do drugiego aż dobiegłeś do bossa? Może jakieś zagadki?
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post15 mar 2007, o 17:19

Grafa tak samo dobra jak w jedynce , a może nawet ciut lepsza , zagadka jeśli można to tak nazwać to była :) jedna banalna z otwieraniem takich krat gdzie trzeba było przesunąć posąg , nic specjalnego. Rzeźni było całkiem sporo , jest intro , z kolosem spotykamy się dwa razy , ale kiedy nadchodzi chyba ostatni 3 główny raz to jest koniec demka :( ogólnie gra rządzi i nie ma dupy !!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 mar 2007, o 12:46

Mam nadzieję, że pełna wersja zaoferuje jeszcze kilka pojedynków z takimi gigantami, jak ten o którym piszesz. Widziałem tę walkę na filmikach i prezentuje to się świetnie! Już się nie mogę doczekać, tym bardziej że całkiem niedawno dopiero skończyłem pierwszą część.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post26 mar 2007, o 10:41

Giera rządzi. Jak juz ktos zauwazyl to na razie najlepsza gra na PS3 :P hehehe (wsteczna kompatybilnosc). Sony moze tylko żałować ze nie zrobiło takeigo killera na start ps3 bo wtedy mialoby zapewnioną dobrą sprzedaż. :) A co do GOW2 (skrot jak gears of war ;)) to jedyhne co czego mozna sie przyczepic to liniowosc. Poza tym must have.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 kwi 2007, o 10:22

Jestem już pod koniec i trzeba przyznać, że GoW daje radę. Nie jest wprawdzie tak odkrywczy jak część pierwsza, no i cholernie liniowy (to glówne wady), ale poza tym - miodzio.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 maja 2007, o 18:22

Buu, już wszyscy grają (prawie) a ja czekam na pre-order:(, który dojdzie dopiero w środę. Oczywiście wiem o grze prawie wszystko, ale i tak padnę na kolana przed tym co stworzyli ludzie z Sony Santa Monica. No i będziemy na kolanach klęczeć obaj, bo umówiłem się z kumplem na całodzienne szpilanie :)

PS. Ale głupio że usunięto tryb HD w PAL'owej wersji, ale mówi sie trudno i gra się dalej
---------------------------------------------------------------------
Edit
Już grałem przeszedłem dwa razy (Normal i Hard) za pierwszym razem zajeło mi to 11 godzin(a się nie śpieszyłem za bardzo), a na hardzie zajęło mi to 12(odkryte wszystkie rzeczy). O ile wszyscy wiedzą gra wymiata, ale ja powiem jedno: CHOLERNIE MNIE ZAWIODŁA! No bez jaj ale czy tylko ja czuje że twórcy mnie wydymali? Pierwsze: zakończenie, tu bez spojlerów Sony pokazało nam trzeci palec. Drugie: obcięta wersja Europejska: Prawdziwych bonusów nie ma nie licząc challengów i paru dodatkowych rzeczy. Czemu mam się czuć gorszy od amerykanina, który oprócz że dostał własną wersję wcześniej, to jeszcze dwupłytową i napakowaną bonusami? A u nas będzie to wersja kolekcjonerska dwa razy droższa, cóż
nie lubię wydawców. Moja Ocena: 9,5 właśnie za te rzeczy i maksymalną liniowość. Ale i tak jedna z najlepszych gier na PS2, nie wypada nie zagrać.

Gość

Post2 cze 2007, o 20:23

Divine Retribution zasługuje na pełną "dychę" i stawiam głowę że będzie to najlepszy tytuł w historii PS2, głównie za wykonanie najlepszej siekanki jaką miałem zaszczyt poznać... wszystkie elementy łączą się i dają (grafika+grywalność+muzyka) niezapomniane wrażenie graczom jak i dowód na szerokie i głębokie możliwości czarnulki. Trudno jest opisać to w kilku zdaniach mimo iż zostało to pewnie wytłumaczone na początku, jednakże cieszę się że GoW II sprostał moim największym oczekiwaniom :wink:
Offline

Neil

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 31 maja 2009, o 10:41

Nożownicy - God of War ominąc tego nie można

Post31 maja 2009, o 10:51

Są noże kuchenne, bojowe, myśliwskie, a od 2005 roku jest też nóż Sony. Nóż, który nie dając żadnych szans bił na głowę przeciwników... God of War

Nie piszę, że to najlepsza gra na ps2 i psp, bo specyfika tytułów na konsole, ich nieporównywalność - no bo jak zestawić ze sobą singstary oraz rpg i powiedzieć, który z nich jest lepszy - nie pozwala jednoznacznie wynieść jakiejkolwiek gry na piedestał. Jeśli jednak szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego Ps2 i PSP w ostatnich latach osiągnęła tak naprawdę tylko jeden znaczący sukces (najlepsza sprzedaż), do głowy - zwłaszcza po wczorajszym "meczu" w nocy Ps2 - przychodzi tylko jedno: brakowało im GOW.



God of War został wydany po raz ostatni na konsole PlayStation 2 w 2007 r. Było to konieczne z powodu braku odpowiedniej mocy konsoli. Dopiero po słabej sprzedaży przenośnej konsoli Sony, japoński hegamon po raz kolejny zaufał GOW i preqel został wydany w 2008 roku na PSP.

Z różnych powodów w roku 2007 na Ps2 zabrakło jednak dobrych pozycji. Jedyną korzyścią z tego płynącą był odpoczynek od telewizora oraz zaoszczędzenie wydawanych na gry pieniędzy . Gdy światło dzinne ujrzał GOW 2 wszystko się zmieniło. Początek z tą grą nie był udany, gracze sami zdawali sobie sprawę, że Kratos daleki jest od formy, ale po godzinie gry nastąpił przełom. Gwiazda PlayStaion 2 na powrót stała się najbardziej elegancko wciągającym tytułem. Właściwie na Ps2 jest tylko jedna gra, która dorównuje mu kulturą gry, umiejętnością wciągania przed telewizor na długi czas. To GTA SA. Jednak GOW 2 ukazał się w świecie gier później przez co harował w "zespole" za dwóch.

Ta gra pomimo swego wieku (2 lata) w dalszym ciągu niemiłosiernie tłucze podobne tytuły, bijąc je na głowę. Ja w minioną noc po raz kolejny przeszedłem kultowe GOW 2 i wiem jedno, gra ta to fenomen.
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości