Teraz jest 19 kwi 2024, o 06:28


The Best RPG Ever!!

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

The Best RPG Ever!!

Post27 mar 2006, o 13:27

Na forum jest pewnie wielu fanów RPG. Piszcie o swoich ulubionych grach RPG na PS2, ewentualnie PSX i wymieńmy się swoimi spostrzeżeniami i poglądami. Fani RPG'ów!! Łączmy sie :D [/url]
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post27 mar 2006, o 13:51

FF X , a potem to pewnie FF XII ;)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post27 mar 2006, o 14:19

Heh, jedynym RPG'em jakiego ukończyłem na PS2 jest Final Fantasy X :D . Nadrabiam jednak zaległości, obecnie kończąc już FFX-2, a w kolejce jeszcze zapewne się coś znajdzie (dajcie mi już FFXII!)
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post27 mar 2006, o 15:13

Szczerze to największe wrażenie wśród gier RPG zrobił na mnie Vagrant Story. Jakoś nie gram w ten gatunek gier (choć prawie ukończyłem FFX), ale kiedy pierwszy raz zobaczyłem Vagranta to wiedziałem, że gra jest genialna...

Gość

Post27 mar 2006, o 15:49

Nie dziwie Ci sie Sarge... Na PS2 jest zdecydowanie za mało RPG'ow z głębią. .. FFX to chyba jedyny porządny "erpeg" spośród tych, które na tą platformę ukończylem (no, może jeszcze Kingdom Hearts:). Reszta to zaledwie średniaczki... Za tydzień, może dwa w moje ręce trafi w końcu Dragon Quest VIII!!!!! Będzie sie działo....

Vermilion, w końcu masz czaderskiego Avatara :P

Pozdro 8)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post27 mar 2006, o 16:17

hmm Final Fantasy VII. w sumie na RPGi zbytnio nie mam czasu, ale... ostatnio coraz wiecej w nie gram. Uwielbiam też serię "Tales of..." od Namco...

Gość

Post27 mar 2006, o 16:35

no właśnie... z tego wszystkiego ja zapomnialem podac swojego ukochanego RPG'a. .......a jest nim.... Final Fantasy 7!!!!!!! I LOVE THIS GAME!!
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post27 mar 2006, o 17:56

Ja dokładnie tak samo jak Sarge - FFX. Jest to związane z tym, że nie należę do wielkich fanów RPGów, ale "dziesiątka" bardzo przypadła mi do gustu. Jestem w połowie drugiego przechodzenia gry, niestety, brak czasu nie pozwolił mi na dokończenie tego "procesu" ;). Grałem też co nieco w FFX-2, a także przeszedłem niemal cały BG:DA2 z kumplem w cooperative - polecam taki sposób przechodzenia, jeśli tylko jest możliwość.

Na PSXa urzekła mnie Legend of Mana - wspaniała pozycja, polecam nie tylko fanom gatunku.

Ogólnie RPGi to nie moja domena, ale nigdy się nie ograniczam - jeśli coś mi przypadnie do gustu, to w to gram :).
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post27 mar 2006, o 19:51

dla mnie zdecydowanie Rządzi FFX 8)
zaraz potem FFVII :wink:
FFVIII
...
...
...
Pozniej Vagrant Story, Vandal Hearts(pamieta jeszcze ktoś tego kozackiego rpga? :roll: ) :twisted:
Obrazek

Gość

Post27 mar 2006, o 20:05

Gralem swego czasu na Vandal Hearts II:> Gra nawet całkiem, calkiem, ale i tak do FF Tactics nawet sie nie umywa.. no moze za ostro, ale jest duzo gorsza...
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post28 mar 2006, o 10:07

Velios napisał(a):Gralem swego czasu na Vandal Hearts II:> Gra nawet całkiem, calkiem, ale i tak do FF Tactics nawet sie nie umywa.. no moze za ostro, ale jest duzo gorsza...


Vandal Hearts II jest dużo gorsze od części pierwszej :wink: ahh cos mnie nasżło ze chyba sobie przypomne Vagrant Story-w tym tytule jest pare niesamowitych patentów, których prożno szukać w innych RPGach 8)
Obrazek

Gość

Post28 mar 2006, o 10:56

Vagrant Story to naprawde niesamowity RPG! Az dziw bierze ze nikt nie zajmuje sie jego sequelem!! Ja niedawno odpalilem go sobie zeby powspomionac stare czasy... ehhhhh.... takich gier jest naprawde malo...
Następna strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron