Teraz jest 29 mar 2024, o 07:42


The Best RPG Ever!!

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post28 mar 2006, o 22:41

Jeśli już mówicie też o tym gatunku na PSX'ie, to nie omieszkam nie wspomnieć o FFVII - ja mam duże zaległości z wszelkimi RPG'ami i tak naprawdę dopiero teraz pierwszy raz przechodzę siódemkę (2. dysk zaczęty :D ), ale mimo upływu lat, to nadal świetna pozycja. No i Breath of Fire 4 - zapamiętam go z tego względu, że to pierwszy prawdziwy jRPG, jakiego ukończyłem, ale broni się też dobrym systemem i oryginalną, świetną jak na PSX'a grafiką.
Offline
Avatar użytkownika

raven_raven

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 24 lut 2007, o 23:35

Post25 lut 2007, o 00:12

Gdyby Gothic zawitał na czrnuli to sprawa byłaby prosta. Ale nie... w sumie wolę cRPG, otwarty świat w stylu Morrowinda czy Gothica, niż japońce, ale one mają swój urok. IMO najlepszy RPG - FFX, potem FFXII.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post26 lut 2007, o 23:12

FFVII - nic nigdy go nie przebije pewnie. Wspaniała, długa i niezapomniana przygoda. Lubiłem też Alundrę na PSX a ostatnio mam za mało czasu żeby grać w RPGi...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 maja 2007, o 18:43

Chrono Cross- Według mnie najbardziej niedoceniana gra RPG w historii. Wystarczy że poświęci się jej trochę czasu i wsiąka się do końca. Ja ostatnio odpaliłem i zanurzyłem się w świetnej grze jRPG. Według mnie lepsza od wszystkich Fainali

Gość

Post2 cze 2007, o 20:43

Valkyrie Profile 2 Silmeria, Odin Sphere czy wielka saga Chrono to po prostu cuda developerów, dzięki tym tytułom poznałem prawdziwy smak RPG i zacząłem wierzyć w dalsze jej rozwijanie na kolejne next-geny... dodając do tego wyśmienite Final Fantasy biorący swe początki ogromnych jRPG'ów czy Suikodeny od Konami robiących nam jako gry z samych niekończących się opowieści...

Na główną nagrodę zasługuje Dragon Quest VIII: JotCK gdyż swego talentu użyczył Akira Toryiama tworząc świat idealny dla mangi i krajobrazu jaki 'erpeg' mieć powinien. Zauroczył mnie wątek fabularny, mniejszością muzyka zatem ocena najwyższa być nie może :? humorystyka i słynne Cor Blimey powalają na kolana dlatego świat w DQVIII zasługuje na wielkiego plusa...
Ostatnio edytowano 2 cze 2007, o 20:47 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Gość

Post2 cze 2007, o 20:43

Przepraszam, wysłało mi dwa posty naraz dlatego proszę o usunięcie tej wiadomości :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Nowy

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 11 sie 2010, o 14:50

Re:The Best RPG Ever!!

Post6 sty 2011, o 23:56

raven_raven napisał(a):Gdyby Gothic zawitał na czrnuli to sprawa byłaby prosta. Ale nie... w sumie wolę cRPG, otwarty świat w stylu Morrowinda czy Gothica, niż japońce, ale one mają swój urok. IMO najlepszy RPG - FFX, potem FFXII.

Gothic (szczególnie jedynka) to wspaniała gra, chyba najlepszy rpg w jaki grałem. W dodatku stworzyło ją tylko 20 osób a nie tak jak crapowaty Final Fantasy 12 nad którym pracowało całe SquareEnix a i tak sp..... grę na maksa :D To tylko moja opinia, więc nie uważajcie mnie za drugiego binia :D Zaj..isty rym, prawda? :D
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron