Teraz jest 28 mar 2024, o 13:10


The Godfather

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

The Godfather

Post26 mar 2006, o 19:24

Jak wam się podoba? Jak dla mnie gierka super wciągnęła mnie bardziej niż GTA podoba mi się motyw przejmowania knajp, burdeli, sklepów itd. Wymuszenia haracz fabułę zaliczyłem, na 100% ale jeszcze zostały misje poboczne a jest ich od zawalenia jestem WICESZEFEM już… 8) jak dla mnie ocena 8 z hakiem / 10
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post26 mar 2006, o 21:01

ja niestety jezcze nie grałem, ale czekam i doczekać sie nie umiem Mam nadzieje, że wkońcu bedzie gra dorównująca GTA jak nie lepsza...

Gość

Post27 mar 2006, o 11:18

The Godfather zapowiada się na świetną grę. Czekam z niecierpliwością na mój egzemplarz. Kiedy go dorwe.......... bedzie rzeź.. hehehee
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Gość

Post27 mar 2006, o 15:57

No, ale moim zdaniem The Godfather mimo wszystko nie dorówna Gta: SA... spójrzmy prawdzie w oczy.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post29 mar 2006, o 17:40

co prawda nie gralem, ale podobno jesli chodzi o model jazdy to jest zagrzany i grafa nie ta :(
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post7 kwi 2006, o 16:53

ja se już gram i napisze tak. Fajna grafa, duże miasto i ciekawy klimat.Na duży plus idzie też Polska wersja językowa. Wydaje mi sie jednak, że troszzeczke do Gta jej brakuje, ale ma kilka świetnnych patentów.Mimo to walka pomiędzy tymi dwoma tytułami będzie ciekawa...
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Post7 lip 2006, o 16:14

LOL ty to nazywasz fajną grafiką?? Samochody jak na Psx-a a tak pozatym to niemam zastrzezeń. Gra bardzo krótka, a wersja polska językowa do du.y. Nawet nie porównój jej do GTA SA. <Lol2> heh

Gość

Post7 lip 2006, o 23:26

Gąbka, "tak pozatym to niemam zastrzeżeń", a póżniej : "gra krótka, a polska wersja językowa do dupy"... przeczytaj najpierw co piszesz a potem bluzgaj innych, bo twoje wypowiedzi naprawdę nie trzymają się kupy...
A bana już dostałeś!!! hehehe
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 lip 2006, o 12:34

Ja tam bardziej wole klimat Ojca Chrzestnego niż ziomalsko raperskie klimaty SA. Grałem już na pececie i naprawdę się wczułem:). Nie ma to jak podłożnie świnie...znaczy głowy konia na czyjąś poduszkę. Kilmat gry poraża szkoda tylko że po przejściu ścieżki fabularnej, zadania stają się naprawdę dosyć "nieciekawe" ale waro je zrobić by zostać donem New Yorku:P. Dla mnie ocena 8.5.
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post8 lip 2006, o 19:41

Ja tam wolę GTA SA. Ponieważ po przejściu małej części TG nabrałem smaków na film ,a po jego obejrzeniu gra wydała sie nudna i z góry wiedziałem co sie bedzie w niej działo. (Głowa konia w łóżku ROX) ale tak to śmiało moge daj jej ocenę 7.0\10

PS: Po zajęciu wszystkich Campbound-ów niema w niej nic ciekawego (zajmowanie sklepów i warehouse-ów jest Boooring :roll: )
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post30 lip 2006, o 09:37

i to jest prawda jeżeli ukończy sie misje fabularne to zajmowanie kolejnych melin itp. robi sie schematyczne. Ja mam ukońcxzone ok 50-60% gry i nie chce mi sie na nią patrzeć...

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron