Teraz jest 11 maja 2024, o 00:24


Pad do PS3

Wszystko co dotyczy produkcji na bestsellerową konsolę japońskiego giganta elektronicznego.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Dark Slayer

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 9 lut 2006, o 14:34

Pad do PS3

Post20 mar 2006, o 13:43

Szczerze ja jestem ciekawy jak będzie wyglądał pad z którym firma ma problemy a do którego doszła ostatnia wiadomość że firma będzie musiała zrezygnować z technologi(wibracji) jakoby za kradzież patentu
z tego co ostatnio słyszałem Sony przegrało ostatnią sprawę i ma się odwołać ale jeżeli przegra zatym razem to BYE BYE analogowy padzie!!
(microsoft poszedł na ugodęi słono bulnął) w takim wypadku co będzie jeżeli dostaniemy konsolę bez pada! :lol:
Leave me, I won`t tell you a third time.

Gość

Post21 mar 2006, o 00:15

Sony dostalo do myślenia... szkoda, że zabrano im możliwość stworzenia pada z Dual Shockiem, bo teraz możemy stracić wiele frajdy z grania w niektóre tytuly... mam jedynie nadzieję, że panowie z tej firmy wymyślą coś co pozwoli im konkurować z "shockiem" , ale w taką możliwość raczej wątpię:( Oby tylko nie dali nam takiego "bumeranga" w prezencie, jakiego pokazywali niegdyś na wystawach:>
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 mar 2006, o 09:26

Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post21 mar 2006, o 10:41

zamykam, a wszystkich zainteresowanych tematem odsyłam do linka podanego powyżej.

Powrót do PlayStation 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości